eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20201111 11.11.2020 Vestlandsrådet 09:00 Fjernmøte/video
20200910 10.09.2020 Vestlandsrådet 09:00 Scandic Flesland Airport, Lønningsveien 9, Blomsterdalen
20200625 25.06.2020 Vestlandsrådet 09:00 Fjernmøte/video
20200520 20.05.2020 Vestlandsrådet 10:00 Fjernmøte Video
20200415 15.04.2020 Vestlandsrådet 09:00 Fjernmøte/videomøte
20200225 25.02.2020 Vestlandsrådet 09:00 UTGÅR
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Jon Askeland Jon Askeland Senterpartiet (SP) Medlem Jon.Askeland@vlfk.no 47459720 47459720
Natalia Antonia Golis Natalia Antonia Golis Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem Natalia.Antonia.Golis@vlfk.no 90870491 90870491
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Medlem Anne.Gine.Hestetun@vlfk.no 99564643 99564643
Trude Brosvik Trude Brosvik Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Trude.Brosvik@vlfk.no 91314389 91314389
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høgre (H) Medlem Silja.Ekeland.Bjorkly@vlfk.no 92054851 92054851
Terje Søviknes Terje Søviknes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Terje.Soviknes@vlfk.no 90611503 90611503
Aleksander Øren Heen Aleksander Øren Heen Senterpartiet (SP) Varamedlem Aleksander.Heen@vlfk.no 91134842 91134842
Jenny Ellaug Følling Jenny Ellaug Følling Senterpartiet (SP) Varamedlem Jenny.Ellaug.Folling@vlfk.no 47905990 47905990
Sigrid Brattabø Handegard Sigrid Brattabø Handegard Senterpartiet (SP) Varamedlem Sigrid.Brattabo.Handegard@vlfk.no 97156165 97156165
Alfred Jens Bjørlo Alfred Jens Bjørlo Venstre (V) Varamedlem Alfred.Jens.Bjorlo@vlfk.no 48082652 48082652
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Mark.Taylor@vlfk.no 97513449 97513449
Pauline Tomren Pauline Tomren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Pauline.Tomren@vlfk.no 47681877 47681877
Arve Helle Arve Helle Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Arve.Helle@vlfk.no 91737562 91737562
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Kine.Bratli.Dale@vlfk.no 46425294 46425294
Emil Lennart Pålikoff Gadolin Emil Lennart Pålikoff Gadolin Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Emil.Lennart.Palikoff.Gadolin@vlfk.no 90636727 90636727
Tor André Ljosland Tor André Ljosland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Tor.Andre.Ljosland@vlfk.no 97959595 97959595
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Marthe.Hammer@vlfk.no 97672203 97672203
Kristina Vaktskjold Hamre Kristina Vaktskjold Hamre Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Kristina.Vaktskjold.Hamre@vlfk.no 92442058 92442058
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Varamedlem Noralv.Distad@vlfk.no 91374976 91374976
Svein Kolbein Halleraker Svein Kolbein Halleraker Høgre (H) Varamedlem Svein.Kolbein.Halleraker@vlfk.no 91568618 91568618
Hanne Eva Husebø Kristensen Hanne Eva Husebø Kristensen Høgre (H) Varamedlem Hanne.Eva.Husebo.Kristensen@vlfk.no 92086564 92086564
Knut Inge Andersen Knut Inge Andersen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Knut.Inge.Andersen@vlfk.no 90584170 90584170
Sigbjørn Framnes Sigbjørn Framnes Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Sigbjorn.Framnes@vlfk.no 90062055 90062055
Hege Nygård Dale Hege Nygård Dale Uavhengig (UA) Varamedlem Hege.Nygard.Dale@vlfk.no 45842370 45842370