eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200901 01.09.2020 Klagenemnda 00:00 Førde
20201020 20.10.2020 Klagenemnda 00:00 Bergen
20201208 08.12.2020 Klagenemnda 00:00 Bergen
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200526 26.05.2020 Klagenemnda 10:00 Fjernmøte
20200331 31.03.2020 Klagenemnda 10:00 Fjernmøte
20200128 28.01.2020 Klagenemnda 11:00 Fylkeshuset Sandsli, Sandslihaugen 30
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Christer Lilleskare Olsen Christer Lilleskare Olsen Høgre (H) Leiar Christer.Lilleskare.Olsen@vlfk.no 98604457 98604457
Stig Morten Frøiland Stig Morten Frøiland Arbeiderpartiet (A) Medlem Stig.Morten.Froiland@vlfk.no 95335309 95335309
Kåre Johan Thoresen Spissøy Kåre Johan Thoresen Spissøy Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem Kare.Johan.Thoresen.Spissoy@vlfk.no 91386469 91386469
Torunn Hole Olsnes Torunn Hole Olsnes Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleiar Torunn.Hole.Olsnes@vlfk.no 91137945 91137945
Hildegun Kvamme Skare Hildegun Kvamme Skare Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Hildegun.Kvamme.Skare@vlfk.no 91554876 91554876
Alf Terje Mortensen Alf Terje Mortensen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Alf.Terje.Mortensen@vlfk.no 95944626 95944626
Karoline Aldis Bjerkeset Karoline Aldis Bjerkeset Senterpartiet (SP) Medlem Karoline.Aldis.Bjerkeset@vlfk.no 92641843 92641843
Agnes Hoshovde Bernes Agnes Hoshovde Bernes Venstre (V) Varamedlem Agnes.Hoshovde.Bernes@vlfk.no 90787545 90787545
Mona Louise Røsvik Strømme Mona Louise Røsvik Strømme Høgre (H) Varamedlem Mona.Louise.Rosvik.Stromme@vlfk.no 91750223 91750223
Eli Merete Hansen Moen Eli Merete Hansen Moen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Eli.Merete.Hansen.Moen@vlfk.no 95993505 95993505
Boris-Lasse Groth Boris-Lasse Groth Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Boris-Lasse.Groth@vlfk.no 92809142 92809142
Dag Rune Mo Dag Rune Mo Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Dag.Rune.Mo@vlfk.no 95269935 95269935
Beate Dybendal Nordvik Beate Dybendal Nordvik Høgre (H) Varamedlem Beate.Dybendal.Nordvik@vlfk.no 41225448 41225448
Erlend Haugen Herstad Erlend Haugen Herstad Senterpartiet (SP) Varamedlem Erlend.Haugen.Herstad@vlfk.no 91644740 91644740
Jann Atle Jensen Jann Atle Jensen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Jann.Atle.Jensen@vlfk.no 90188753 90188753
Gunn Karin Sande Gunn Karin Sande Senterpartiet (SP) Varamedlem Gunn.Karin.Sande@vlfk.no 90527745 90527745