eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200131 31.01.2020 Fylkesutval for ungdom 00:00
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191129 29.11.2019 Fylkesutval for ungdom 08:00 Grand Hotel Terminus, Bergen
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Susanne Sørli Slettebakken Susanne Sørli Slettebakken () Leiar susanne.sorli.slettebakken@gmail.com 960 12 969 Ikke registrert
Leander Sunde Leander Sunde () Nestleiar lea.mul.sun@gmail.com 412 66 957 Ikke registrert
Ebbe Io Ebbe Io () Medlem ebbeio145@gmail.com 481 04 089 Ikke registrert
Mathilde Myklatun Hole Mathilde Myklatun Hole () Medlem matildemhole@gmail.com 941 88 599 Ikke registrert
Marius Helgheim Ahmt Marius Helgheim Ahmt () Medlem marius.ahmt@gmail.com 469 47 371 Ikke registrert
Synne Birkhaug Synne Birkhaug () Medlem synnebirkhaug@outlook.com 910 01 654 Ikke registrert
Mia Holdhus Mia Holdhus () Medlem miaholdhus@gmail.com 466 52 747 Ikke registrert
Lisa Horpen Lisa Horpen () Medlem lisahorpen@hotmail.com 940 37 323 Ikke registrert
Kjersti Helene R. Hidle Kjersti Helene R. Hidle () Medlem kjerstihidle@gmail.com 455 01 530 Ikke registrert
Emilie Mortveit Emilie Mortveit () Varamedlem emiliemortro@gmail.com 909 85 654 Ikke registrert
Edas Kondrotas Edas Kondrotas () Varamedlem edas.kondrotas@gmail.com 925 39 088 Ikke registrert
Sofie Krumsvik Sofie Krumsvik () Varamedlem sofiekrumsvik@yahoo.com 400 81 473 Ikke registrert
Eva By Vikøren Eva By Vikøren () Varamedlem eva-marie-by@hotmail.no 907 07 255 Ikke registrert
Håkon Sveen Lothe Håkon Sveen Lothe () Varamedlem hakonslothe@gmail.com 406 27 548 Ikke registrert
Mathilde Kloster Mathilde Kloster () Varamedlem matklo4586@gmail.com 478 63 702 Ikke registrert
Evelyn Risnes Evelyn Risnes () Varamedlem risnes.evelyn@gmail.com 952 45 359 Ikke registrert