eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200815 15.08.2020 Vestland ungdomsutval 00:00 Manger, Kvalheim Fritid, helgesamling
20200916 16.09.2020 Vestland ungdomsutval 00:00
20201016 16.10.2020 Vestland ungdomsutval 00:00 Bergen
20201106 06.11.2020 Vestland ungdomsutval 00:00 Bergen, Scandic Hotel, Kokstad?
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200617 17.06.2020 Vestland ungdomsutval 09:00 Fjernmøte/video
20200514 14.05.2020 Vestland ungdomsutval 16:00 Fjernmøte video
20200402 02.04.2020 Vestland ungdomsutval 16:00 Fjernmøte/videomøte
20200306 06.03.2020 Vestland ungdomsutval 11:30 Fylkeshuset – Sandsli, Sandslihaugen 30, Bergen Utvalsalen, 2. et.
20200201 01.02.2020 Vestland ungdomsutval 09:00 Thon Hotel Jølster, Skei
20191129 29.11.2019 Vestland ungdomsutval 08:00 Grand Hotel Terminus, Bergen
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Susanne Sørli Slettebakken Susanne Sørli Slettebakken () Leiar Susanne.Sorli.Slettebakken@vlfk.no 96012969 96012969
Leander Mulen Sunde Leander Mulen Sunde () Nestleiar Leander.Mulen.Sunde@vlfk.no 41266957 41266957
Ebbe Io Ebbe Io () Medlem Ebbe.Io@vlfk.no 48104089 48104089
Matilde Myklatun Hole Matilde Myklatun Hole () Medlem Matilde.Myklatun.Hole@vlfk.no 94188599 94188599
Marius Helgheim Ahmt Marius Helgheim Ahmt () Medlem Marius.Helgheim.Ahmt@vlfk.no 46947371 46947371
Synne Skulstad Birkhaug Synne Skulstad Birkhaug () Medlem Synne.Skulstad.Birkhaug@vlfk.no 91001654 91001654
Mia Holdhus Mia Holdhus () Medlem Mia.Holdhus@vlfk.no 46652747 46652747
Lisa Horpen Lisa Horpen () Medlem Lisa.Horpen@vlfk.no 94037323 94037323
Kjersti Helene Rasmussen Hidle Kjersti Helene Rasmussen Hidle () Medlem Kjersti.Helene.Rasmussen.Hidle@vlfk.no 46501530 46501530
Emilie Mortvedt Troland Emilie Mortvedt Troland () Varamedlem Emilie.Mortvedt.Troland@vlfk.no 90985654 90985654
Edas Kondrotas Edas Kondrotas () Varamedlem Edas.Kondrotas@vlfk.no 92539088 92539088
Sofie Krumsvik Sofie Krumsvik () Varamedlem Sofie.Krumsvik@vlfk.no 40081473 40081473
Eva Marie By Vikøren Eva Marie By Vikøren () Varamedlem Eva.Marie.By.Vikoren@vlfk.no 90707255 90707255
Håkon Sveen Lothe Håkon Sveen Lothe () Varamedlem hakonslothe@gmail.com 40627548 40627548
Mathilde Øien Kloster Mathilde Øien Kloster () Varamedlem Mathilde.Oien.Kloster@vlfk.no 47863702 47863702
Evelyn Risnes Bjørnbekk Evelyn Risnes Bjørnbekk () Varamedlem risnes.evelyn@gmail.com 95245359 95245359