eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20211021 21.10.2021 Yrkesopplæringsnemnda 00:00
20211116 16.11.2021 Yrkesopplæringsnemnda 00:00
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20210906 06.09.2021 Yrkesopplæringsnemnda 10:00 Fjernmøte
20210519 19.05.2021 Yrkesopplæringsnemnda 10:00 Fjernmøte
20210422 22.04.2021 Yrkesopplæringsnemnda 00:00 UTGÅR
20210415 15.04.2021 Yrkesopplæringsnemnda 10:00 Fjernmøte
20210316 16.03.2021 Yrkesopplæringsnemnda 08:30 Fjernmøte
20210215 15.02.2021 Yrkesopplæringsnemnda 10:00 Fjernmøte
20210120 20.01.2021 Yrkesopplæringsnemnda 10:00 fjernmøte video
20201123 23.11.2020 Yrkesopplæringsnemnda 10:00 Fjernmøte/video
20201029 29.10.2020 Yrkesopplæringsnemnda 10:00 Fjernmøte/video
20201007 07.10.2020 Yrkesopplæringsnemnda 12:00 Fylkeshuset – Sandsli, Sandslihaugen 30, Bergen Fylkesutvalsalen, 4 et
20200910 10.09.2020 Yrkesopplæringsnemnda 12:00 Fylkeshuset – Sandsli, Sandslihaugen 30, Bergen Fylkesutvalsalen
20200817 17.08.2020 Yrkesopplæringsnemnda 00:00 U t g å r
20200526 26.05.2020 Yrkesopplæringsnemnda 09:00 Fjernmøte/video
20200507 07.05.2020 Yrkesopplæringsnemnda 09:00 Fjernmøte Video
20200417 17.04.2020 Yrkesopplæringsnemnda 09:00 Fjernmøte/videomøte
20200325 25.03.2020 Yrkesopplæringsnemnda 14:00 Videomøte/fjernmøte Ekstramøte
20200310 10.03.2020 Yrkesopplæringsnemnda 08:30 Måløy vgs
20200127 27.01.2020 Yrkesopplæringsnemnda 12:00 Fylkeshuset Bergen, Sandslihaugen 30, Sandsli Fylkesutvalsalen, 4. et.
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Roger Martin Pilskog Roger Martin Pilskog Landsorganisasjonen i Norge (LO) Leiar Roger.Martin.Pilskog@vlfk.no 92091281 92091281
Kari Daltveit Kari Daltveit Landsorganisasjonen i Norge (LO) Medlem Kari.Daltveit@vlfk.no 95267679 95267679
Jill Hellem Jill Hellem Yrkesorganisasjonenes Sentralforbund (YS) Medlem Jill.Hellem@vlfk.no 90569099 90569099
Eivind Johannessen Eivind Johannessen Yrkesorganisasjonenes Sentralforbund (YS) Medlem Eivind.Johannessen@vlfk.no 47857706 47857706
Ann Kristin Kristoffersen Ann Kristin Kristoffersen NHO (NHO) Nestleiar Ann-Kristin.Kristoffersen@vlfk.no 97172423 97172423
Ove Martin Kjøllesdal Ove Martin Kjøllesdal NHO (NHO) Medlem Ove.Martin.Kjollesdal@vlfk.no 91139572 91139572
Sølvi Sørebø Sølvi Sørebø Kommunenes sentralforbund (KS) Medlem Solvi.Sorebo@vlfk.no 95852147 95852147
Bjørg Simlenes Nguyen Bjørg Simlenes Nguyen Virke (VIRKE) Medlem Bjorg.Simlenes.Nguyen@vlfk.no 41432204 41432204
Sonja Merethe Øvre-Flo Sonja Merethe Øvre-Flo Høgre (H) Medlem Sonja.Merethe.Ovre-Flo@vlfk.no 97521188 97521188
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Medlem Kine.Bratli.Dale@vlfk.no 46425294 46425294
Marcus Hansen Våge Marcus Hansen Våge Elevrepresentant (ELEVREPR) Medlem Marcus.Hansen.Vage@vlfk.no 99242809 99242809
Signe Margarete Krüger Birks Signe Margarete Krüger Birks Lærlingrepresentant (LÆRLREPR) Medlem Signe.Margarete.Kruger.Birks@vlfk.no 90761153 90761153
Elise Dåvøy Elise Dåvøy Landsorganisasjonen i Norge (LO) Varamedlem Elise.Davoy@vlfk.no 95041472 95041472
Rita Jordal Rita Jordal Landsorganisasjonen i Norge (LO) Varamedlem Rita.Jordal@vlfk.no 41101708 41101708
Hildegunn Mårstig Tretteteig Hildegunn Mårstig Tretteteig Yrkesorganisasjonenes Sentralforbund (YS) Varamedlem Hildegunn.Marstig.Tretteteig@vlfk.no 99104225 99104225
Unn Elin Lohne Unn Elin Lohne Yrkesorganisasjonenes Sentralforbund (YS) Varamedlem Unn.Elin.Lohne@vlfk.no 97666556 97666556
Nina Cecilie Tennebekk Nina Cecilie Tennebekk NHO (NHO) Varamedlem Nina.Cecilie.Tennebekk@vlfk.no 92837402 92837402
Magnus Brekke Nygaard Magnus Brekke Nygaard NHO (NHO) Varamedlem Magnus.Brekke.Nygaard@vlfk.no 98414983 98414983
Marie Sofie Størdal Marie Sofie Størdal Kommunenes sentralforbund (KS) Varamedlem Marie.Sofie.Stordal@vlfk.no 95748606 95748606
Hilde Sofie Pedersen Hilde Sofie Pedersen Virke (VIRKE) Varamedlem Hilde.Sofie.Pedersen@vlfk.no Ikke registrert Ikke registrert
Åsmund Berthelsen Åsmund Berthelsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Asmund.Berthelsen@vlfk.no 93237073 93237073
Helge Stormoen Helge Stormoen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Helge.Stormoen@vlfk.no 94110000 94110000
Nora Marie Nilsen Nora Marie Nilsen Elevrepresentant (ELEVREPR) Varamedlem Nora.Marie.Nilsen@vlfk.no 47344788 47344788
Alvilde Hellebø Alvilde Hellebø Lærlingrepresentant (LÆRLREPR) Varamedlem Alvilde.Hellebo@vlfk.no Ikke registrert Ikke registrert