eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191217 17.12.2019 Valnemnda 00:00 Quality sogndal Hotel, Sogndal
20200303 03.03.2020 Valnemnda 00:00
20200609 09.06.2020 Valnemnda 00:00
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191015 15.10.2019 Valnemnda 13:15 Hotel Norge by Scandic, Bergen
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Natalia Antonia Golis Natalia Antonia Golis Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Leiar natalia.antonia.golis@vlfk.no 908 70 491 Ikke registrert
Aleksander Øren Heen Aleksander Øren Heen Senterpartiet (SP) Medlem Aleksander.Heen@sfj.no 911 34 842 Ikke registrert
Jenny Ellaug Følling Jenny Ellaug Følling Senterpartiet (SP) Medlem jenny.folling@sfj.no 479 05 990 Ikke registrert
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Medlem ag.hestetun@gmail.com 995 64 643 Ikke registrert
Arve Helle Arve Helle Arbeiderpartiet (A) Medlem arve.helle@arbeiderpartiet.no 917 37 562 Ikke registrert
Jannicke Bergesen Clarke Jannicke Bergesen Clarke Arbeiderpartiet (A) Medlem jannickeclarke@gmail.com 483 68 908 Ikke registrert
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem mchammer@online.no 976 72 203 Ikke registrert
Trude Brosvik Trude Brosvik Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem trude.brosvik@gulen.kommune.no 913 14 389 Ikke registrert
Alfred Bjørlo Alfred Bjørlo Venstre (V) Medlem alfred.bjorlo@gmail.com 480 82 652 Ikke registrert
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høgre (H) Nestleiar silja.bjorkly@gmail.com 920 54 851 Ikke registrert
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Medlem noralv.distad@sfj.no 913 74 976 Ikke registrert
Trym H. Aafløy Trym H. Aafløy Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem tel200@outlook.com 909 75 006 Ikke registrert
Terje Søviknes Terje Søviknes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem tes@os-ho.kommune.no 906 11 503 Ikke registrert
Kurt Johnny Hæggernæs Kurt Johnny Hæggernæs Pensjonistpartiet (PP) Medlem kurt.heggernes@online.no 90866151 Ikke registrert
Jeanette Onarheim Syversen Jeanette Onarheim Syversen Raudt (R) Medlem Jeanettesyversen2019@gmail.com 958 22 661 Ikke registrert
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem mataylor@online.no 975 13 449 Ikke registrert
Pauline Tomren Pauline Tomren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem paulinetomren@gmail.com 476 81 877 Ikke registrert
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem monahogli@gmail.com 958 90 468 Ikke registrert
Jon Askeland Jon Askeland Senterpartiet (SP) Varamedlem jon.askeland@radoy.kommune.no 474 59 720 Ikke registrert
Sigrid Brattabø Handegard Sigrid Brattabø Handegard Senterpartiet (SP) Varamedlem sigrid.handegard@gmail.com 97156165 Ikke registrert
Hilde Horpen Hilde Horpen Senterpartiet (SP) Varamedlem hh@sp.no 957 25 435 Ikke registrert
Alexander Fosse Andersen Alexander Fosse Andersen Senterpartiet (SP) Varamedlem afa@sp.no 958 87 521 Ikke registrert
Emil Gadolin Emil Gadolin Arbeiderpartiet (A) Varamedlem emil.gadolin@gmail.com 906 36 727 Ikke registrert
Karianne Torvanger Karianne Torvanger Arbeiderpartiet (A) Varamedlem karianne.torvanger@sfj.no 996 06 484 Ikke registrert
Stian Jean Opedal Davies Stian Jean Opedal Davies Arbeiderpartiet (A) Varamedlem stianjean@gmail.com 936 20 674 Ikke registrert
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Varamedlem kbd@hkinorge.no 464 25 294 Ikke registrert
Torbjørn Vereide Torbjørn Vereide Arbeiderpartiet (A) Varamedlem torbjorn.vereide@sfj.no 908 32 717 Ikke registrert
Åsmund Berthelsen Åsmund Berthelsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem asmund.berthelsen@icloud.com 932 37 073 Ikke registrert
Symphorien Pombe Symphorien Pombe Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem symphorienpombe@yahoo.no 479 40 409 Ikke registrert
Marianne Sæhle Marianne Sæhle Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem msaehle@hotmail.com 901 74 611 Ikke registrert
Tor Andrè Ljosland Tor Andrè Ljosland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem taljosland@gmail.com 979 59 595 Ikke registrert
Kristina Vaktskjold Hamre Kristina Vaktskjold Hamre Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem kristivakt@universalskilt.no 924 42 058 Ikke registrert
Jon Olav Økland Jon Olav Økland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem j.o.okland@gmail.com 986 75 840 Ikke registrert
Gunhild Berge Stang Gunhild Berge Stang Venstre (V) Varamedlem Gunhild.Berge.Stang@sfj.no 976 53 785 Ikke registrert
Geir Kjell Andersland Geir Kjell Andersland Venstre (V) Varamedlem geir.kjell.andersland@gmail.com 414 18 980 Ikke registrert
Agnes Hoshovde Bernes Agnes Hoshovde Bernes Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Kolbein Halleraker Svein Kolbein Halleraker Høgre (H) Varamedlem sh@linkarkitektur.no 915 68 618 Ikke registrert
Hanne Eva Husebø Kristensen Hanne Eva Husebø Kristensen Høgre (H) Varamedlem hehkristensen@gmail.com 920 86 564 Ikke registrert
John Andre Kongsvik John Andre Kongsvik Høgre (H) Varamedlem johnandre@hoyre.no 971 58 798 Ikke registrert
June Vibecke Knudtsen Indrevik June Vibecke Knudtsen Indrevik Høgre (H) Varamedlem jindrevik@icloud.com 920 51 838 Ikke registrert
Knut Inge Andersen Knut Inge Andersen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem knia@equinor.com 905 84 170 Ikke registrert
Morten Klementsen Morten Klementsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem morten@klementsen.net 476 69 999 Ikke registrert
Nils Haugland Nils Haugland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem niha@statsbygg.no 932 19 037 Ikke registrert
Sigbjørn Framnes Sigbjørn Framnes Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem sigbjorn.framnes@gmail.com 900 62 055 Ikke registrert
Helge Stormoen Helge Stormoen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem helge.stormoen@gmail.com 941 10 000 Ikke registrert
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem rosalind.fosse@gmail.com 971 49 470 Ikke registrert
Karstein Birkeland Karstein Birkeland Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem falketind@msn.com 924 29 909 Ikke registrert
Helge Monsen Helge Monsen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem h.monsen@hotmail.com 957 24 549 Ikke registrert
Turid Sveen Turid Sveen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Kollbotn Terje Kollbotn Raudt (R) Varamedlem terje.kollbotn@gmail.com 971 94 073 Ikke registrert
Ingeborg Lohne Hordvik Ingeborg Lohne Hordvik Raudt (R) Varamedlem ihordvik@hotmail.com 958 63 029 Ikke registrert
Anders Hamre Sveen Anders Hamre Sveen Raudt (R) Varamedlem anhams@yahoo.no 916 89 098 Ikke registrert