eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20211213 13.12.2021 Valnemnda 12:00 Digitalt
20211208 08.12.2021 Valnemnda 10:00 Digitalt
20210928 28.09.2021 Valnemnda 17:00 Quality Hotel Sogndal
20210616 16.06.2021 Valnemnda 18:15 Fjernmøte
20210608 08.06.2021 Valnemnda 09:00 Fjernmøte
20210302 02.03.2021 Valnemnda 17:00 Fjernmøte
20201214 14.12.2020 Valnemnda 11:00 Fjernmøte Digitalt
20200929 29.09.2020 Valnemnda 18:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
20200928 28.09.2020 Valnemnda 15:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
20200610 10.06.2020 Valnemnda 12:30 Videomøte
20200608 08.06.2020 Valnemnda 13:00 Videomøte
20200512 12.05.2020 Valnemnda 08:00 Videomøte
20200504 04.05.2020 Valnemnda 12:00 Videomøte
20200303 03.03.2020 Valnemnda 09:00 Quality Hotel Edvard Grieg, Sandsli
20200220 20.02.2020 Valnemnda 10:00 Fylkeshuset, Sandslihaugen 30, 5254 Bergen Fylkesutvalsalen
20200130 30.01.2020 Valnemnda 10:30 Fylkeshuset, Sandslihaugen 30, 5254 Bergen Fylkesutvalsalen
20191217 17.12.2019 Valnemnda 08:00 Quality Hotel Sogndal, Sogndal
20191015 15.10.2019 Valnemnda 13:15 Hotel Norge by Scandic, Bergen
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Natalia Antonia Golis Natalia Antonia Golis Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Leiar Natalia.Antonia.Golis@vlfk.no 90870491 90870491
Aleksander Øren Heen Aleksander Øren Heen Senterpartiet (SP) Medlem Aleksander.Heen@vlfk.no 91134842 91134842
Jenny Ellaug Følling Jenny Ellaug Følling Senterpartiet (SP) Medlem Jenny.Ellaug.Folling@vlfk.no 47905990 47905990
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Medlem Anne.Gine.Hestetun@vlfk.no 99564643 99564643
Arve Helle Arve Helle Arbeiderpartiet (A) Medlem Arve.Helle@vlfk.no 91737562 91737562
Jannicke Bergesen Clarke Jannicke Bergesen Clarke Arbeiderpartiet (A) Medlem Jannicke.Bergesen.Clarke@vlfk.no 48368908 48368908
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Marthe.Hammer@vlfk.no 97672203 97672203
Trude Brosvik Trude Brosvik Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Trude.Brosvik@vlfk.no 91314389 91314389
Geir Kjell Andersland Geir Kjell Andersland Venstre (V) Medlem Geir.Kjell.Andersland@vlfk.no 41418980 41418980
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høgre (H) Nestleiar Silja.Ekeland.Bjorkly@vlfk.no 92054851 92054851
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Medlem Noralv.Distad@vlfk.no 91374976 91374976
Trym Helge Aafløy Trym Helge Aafløy Uavhengig (UA) Medlem Trym.Helge.Aafloy@vlfk.no 90975006 90975006
Terje Søviknes Terje Søviknes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Terje.Soviknes@vlfk.no 90611503 90611503
Kurt Johnny Hæggernæs Kurt Johnny Hæggernæs Pensjonistpartiet (PP) Medlem Kurt.Johnny.Heggernes@vlfk.no 90866151 90866151
Jeanette Onarheim Syversen Jeanette Onarheim Syversen Raudt (R) Medlem Jeanette.Syversen@vlfk.no 95822661 95822661
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Mark.Taylor@vlfk.no 97513449 97513449
Pauline Tomren Pauline Tomren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Pauline.Tomren@vlfk.no 47681877 47681877
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Mona.Hogli@vlfk.no 95890468 95890468
Jon Askeland Jon Askeland Senterpartiet (SP) Varamedlem Jon.Askeland@vlfk.no 47459720 47459720
Sigrid Brattabø Handegard Sigrid Brattabø Handegard Senterpartiet (SP) Varamedlem Sigrid.Brattabo.Handegard@vlfk.no 97156165 97156165
Hilde Horpen Hilde Horpen Senterpartiet (SP) Varamedlem Hilde.Horpen@vlfk.no 95725435 95725435
Alexander Fosse Andersen Alexander Fosse Andersen Senterpartiet (SP) Varamedlem Alexander.Fosse.Andersen@vlfk.no 95887521 95887521
Emil Lennart Pålikoff Gadolin Emil Lennart Pålikoff Gadolin Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Emil.Lennart.Palikoff.Gadolin@vlfk.no 90636727 90636727
Karianne Alette Torvanger Karianne Alette Torvanger Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Karianne.Alette.Torvanger@vlfk.no 99606484 99606484
Stian Jean Opedal Davies Stian Jean Opedal Davies Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Stian.Jean.Opedal.Davies@vlfk.no 93620674 93620674
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Kine.Bratli.Dale@vlfk.no 46425294 46425294
Nina Bognøy Nina Bognøy Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Nina.Bognoy@vlfk.no 47653705 47653705
Åsmund Berthelsen Åsmund Berthelsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Asmund.Berthelsen@vlfk.no 93237073 93237073
Symphorien Pombe Symphorien Pombe Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Symphorien.Pombe@vlfk.no 47840409 47840409
Marianne Sæhle Marianne Sæhle Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Marianne.Sehle@vlfk.no 90174611 90174611
Tor André Ljosland Tor André Ljosland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Tor.Andre.Ljosland@vlfk.no 97959595 97959595
Kristina Vaktskjold Hamre Kristina Vaktskjold Hamre Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Kristina.Vaktskjold.Hamre@vlfk.no 92442058 92442058
Jon Olav Økland Jon Olav Økland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Jon.Olav.Okland@vlfk.no 98675840 98675840
Ikkje Vald Ikkje Vald Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ledig Verv Ledig Verv Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Agnes Hoshovde Bernes Agnes Hoshovde Bernes Venstre (V) Varamedlem Agnes.Hoshovde.Bernes@vlfk.no 90787545 90787545
Svein Kolbein Halleraker Svein Kolbein Halleraker Høgre (H) Varamedlem Svein.Kolbein.Halleraker@vlfk.no 91568618 91568618
Hanne Eva Husebø Kristensen Hanne Eva Husebø Kristensen Høgre (H) Varamedlem Hanne.Eva.Husebo.Kristensen@vlfk.no 92086564 92086564
John Andre Kongsvik John Andre Kongsvik Høgre (H) Varamedlem John.Andre.Kongsvik@vlfk.no 97158798 97158798
June Vibecke Knudtsen Indrevik June Vibecke Knudtsen Indrevik Høgre (H) Varamedlem June.Vibecke.Knudtsen.Indrevik@vlfk.no 92051838 92051838
Knut Inge Andersen Knut Inge Andersen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Knut.Inge.Andersen@vlfk.no 90584170 90584170
Morten Klementsen Morten Klementsen Uavhengig (UA) Varamedlem Morten.Klementsen@vlfk.no 47669999 47669999
Nils Haugland Nils Haugland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Nils.Haugland@vlfk.no 93219037 93219037
Sigbjørn Framnes Sigbjørn Framnes Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Sigbjorn.Framnes@vlfk.no 90062055 90062055
Helge Stormoen Helge Stormoen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Helge.Stormoen@vlfk.no 94110000 94110000
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Rosalind.Fosse@vlfk.no 97149470 97149470
Karstein Birkeland Karstein Birkeland Generasjonspartiet (GP) Varamedlem Karstein.Birkeland@vlfk.no 92429909 92429909
Helge Monsen Helge Monsen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Helge.Monsen@vlfk.no 95724549 95724549
Turid Birgithe Sveen Turid Birgithe Sveen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Turid.Birgithe.Sveen@vlfk.no 99111234 99111234
Terje Kollbotn Terje Kollbotn Raudt (R) Varamedlem Terje.Kollbotn@vlfk.no 97194073 97194073
Ingeborg Lohne Hordvik Ingeborg Lohne Hordvik Raudt (R) Varamedlem Ingeborg.Lohne.Hordvik@vlfk.no 95863029 95863029
Anders Hamre Sveen Anders Hamre Sveen Raudt (R) Varamedlem Anders.Hamre.Sveen@vlfk.no 91689098 91689098