eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191126 26.11.2019 Administrasjonsutvalet 00:00 Radisson Blu Royal Hotel Bryggen, Bergen
20200122 22.01.2020 Administrasjonsutvalet 00:00
20200422 22.04.2020 Administrasjonsutvalet 00:00
20200909 09.09.2020 Administrasjonsutvalet 00:00
20201118 18.11.2020 Administrasjonsutvalet 00:00
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Natalia Antonia Golis Natalia Antonia Golis Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Leiar natalia.antonia.golis@vlfk.no 908 70 491 Ikke registrert
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Medlem kbd@hkinorge.no 464 25 294 Ikke registrert
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høgre (H) Medlem silja.bjorkly@gmail.com 920 54 851 Ikke registrert
Nils Haugland Nils Haugland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem niha@statsbygg.no 932 19 037 Ikke registrert
Aleksander Øren Heen Aleksander Øren Heen Senterpartiet (SP) Nestleiar Aleksander.Heen@sfj.no 911 34 842 Ikke registrert
Åsmund Berthelsen Åsmund Berthelsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem asmund.berthelsen@icloud.com 932 37 073 Ikke registrert
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem mataylor@online.no 975 13 449 Ikke registrert
Pauline Tomren Pauline Tomren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem paulinetomren@gmail.com 476 81 877 Ikke registrert
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem monahogli@gmail.com 958 90 468 Ikke registrert
Arve Helle Arve Helle Arbeiderpartiet (A) Varamedlem arve.helle@arbeiderpartiet.no 917 37 562 Ikke registrert
Nina Bognøy Nina Bognøy Arbeiderpartiet (A) Varamedlem nina-ys@online.no 476 53 705 Ikke registrert
Emil Gadolin Emil Gadolin Arbeiderpartiet (A) Varamedlem emil.gadolin@gmail.com 906 36 727 Ikke registrert
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Varamedlem noralv.distad@sfj.no 913 74 976 Ikke registrert
Svein Kolbein Halleraker Svein Kolbein Halleraker Høgre (H) Varamedlem sh@linkarkitektur.no 915 68 618 Ikke registrert
Hanne Eva Husebø Kristensen Hanne Eva Husebø Kristensen Høgre (H) Varamedlem hehkristensen@gmail.com 920 86 564 Ikke registrert
Morten Klementsen Morten Klementsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem morten@klementsen.net 476 69 999 Ikke registrert
Knut Inge Andersen Knut Inge Andersen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem knia@equinor.com 905 84 170 Ikke registrert
Hege N. Dale Hege N. Dale Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem hege@dale-gruppen.no 92492188 Ikke registrert
Jenny Ellaug Følling Jenny Ellaug Følling Senterpartiet (SP) Varamedlem jenny.folling@sfj.no 479 05 990 Ikke registrert
Sigrid Brattabø Handegard Sigrid Brattabø Handegard Senterpartiet (SP) Varamedlem sigrid.handegard@gmail.com 97156165 Ikke registrert
Hilde Horpen Hilde Horpen Senterpartiet (SP) Varamedlem hh@sp.no 957 25 435 Ikke registrert
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem mchammer@online.no 976 72 203 Ikke registrert
Symphorien Pombe Symphorien Pombe Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem symphorienpombe@yahoo.no 479 40 409 Ikke registrert
Marianne Sæhle Marianne Sæhle Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem msaehle@hotmail.com 901 74 611 Ikke registrert