eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20211021 21.10.2021 Administrasjonsutvalet 00:00
20211209 09.12.2021 Administrasjonsutvalet 00:00
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20210415 15.04.2021 Administrasjonsutvalet 09:00 Fjernmøte
20210121 21.01.2021 Administrasjonsutvalet 09:00 Fjernmøte video
20201118 18.11.2020 Administrasjonsutvalet 09:30 Fjernmøte video
20200923 23.09.2020 Administrasjonsutvalet 13:00 Fylkeshuset – Sandsli, Sandslihaugen 30, Bergen Fylkesutvalsalen
20200909 09.09.2020 Administrasjonsutvalet 09:00 Fylkeshuset i Bergen, Sandslihaugen 30, 5254 Sandsli Fylkesutvalsalen
20200422 22.04.2020 Administrasjonsutvalet 10:00 Fjernmøte Videomøte
20200122 22.01.2020 Administrasjonsutvalet 11:00 Fylkeshuset i Bergen, Sandslihaugen 30, 5254 Sandsli
20191126 26.11.2019 Administrasjonsutvalet 10:00 Radisson Blu Royal Hotel Bryggen, Bergen
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Natalia Antonia Golis Natalia Antonia Golis Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Leiar Natalia.Antonia.Golis@vlfk.no 90870491 90870491
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Medlem Kine.Bratli.Dale@vlfk.no 46425294 46425294
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høgre (H) Medlem Silja.Ekeland.Bjorkly@vlfk.no 92054851 92054851
Nils Haugland Nils Haugland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Nils.Haugland@vlfk.no 93219037 93219037
Aleksander Øren Heen Aleksander Øren Heen Senterpartiet (SP) Nestleiar Aleksander.Heen@vlfk.no 91134842 91134842
Åsmund Berthelsen Åsmund Berthelsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Asmund.Berthelsen@vlfk.no 93237073 93237073
Benedicte Stephanie Meyer Benedicte Stephanie Meyer UNIO (UNIO) Medlem Benedicte.Stephanie.Meyer@vlfk.no 48128900 48128900
Hilde Kvamsås Aa Hilde Kvamsås Aa UNIO (UNIO) Medlem Hilde.Kvamsas.Aa2@vlfk.no 95211915 95211915
Helge Bohne Helge Bohne Yrkesorganisasjonenes Sentralforbund (YS) Medlem Helge.Bohne@vlfk.no 48408886 48408886
Magne Hagesæter Magne Hagesæter Landsorganisasjonen i Norge (LO) Medlem Magne.Hageseter@vlfk.no 95968760 95968760
Lin Cathrin Brunborg Anthun Lin Cathrin Brunborg Anthun Akademikerne (AKAD) Medlem Lin.Cathrin.Brunborg.Anthun@vlfk.no 91770985 91770985
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Mark.Taylor@vlfk.no 97513449 97513449
Pauline Tomren Pauline Tomren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Pauline.Tomren@vlfk.no 47681877 47681877
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Mona.Hogli@vlfk.no 95890468 95890468
Arve Helle Arve Helle Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Arve.Helle@vlfk.no 91737562 91737562
Nina Bognøy Nina Bognøy Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Nina.Bognoy@vlfk.no 47653705 47653705
Emil Lennart Pålikoff Gadolin Emil Lennart Pålikoff Gadolin Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Emil.Lennart.Palikoff.Gadolin@vlfk.no 90636727 90636727
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Varamedlem Noralv.Distad@vlfk.no 91374976 91374976
Svein Kolbein Halleraker Svein Kolbein Halleraker Høgre (H) Varamedlem Svein.Kolbein.Halleraker@vlfk.no 91568618 91568618
Hanne Eva Husebø Kristensen Hanne Eva Husebø Kristensen Høgre (H) Varamedlem Hanne.Eva.Husebo.Kristensen@vlfk.no 92086564 92086564
Morten Klementsen Morten Klementsen Uavhengig (UA) Varamedlem Morten.Klementsen@vlfk.no 47669999 47669999
Knut Inge Andersen Knut Inge Andersen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Knut.Inge.Andersen@vlfk.no 90584170 90584170
Hege Nygård Dale Hege Nygård Dale Uavhengig (UA) Varamedlem Hege.Nygard.Dale@vlfk.no 45842370 45842370
Jenny Ellaug Følling Jenny Ellaug Følling Senterpartiet (SP) Varamedlem Jenny.Ellaug.Folling@vlfk.no 47905990 47905990
Sigrid Brattabø Handegard Sigrid Brattabø Handegard Senterpartiet (SP) Varamedlem Sigrid.Brattabo.Handegard@vlfk.no 97156165 97156165
Hilde Horpen Hilde Horpen Senterpartiet (SP) Varamedlem Hilde.Horpen@vlfk.no 95725435 95725435
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Marthe.Hammer@vlfk.no 97672203 97672203
Symphorien Pombe Symphorien Pombe Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Symphorien.Pombe@vlfk.no 47840409 47840409
Marianne Sæhle Marianne Sæhle Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Marianne.Sehle@vlfk.no 90174611 90174611
Eivind Johannessen Eivind Johannessen UNIO (UNIO) Varamedlem Eivind.Johannessen@vlfk.no 47857706 47857706
Unn Elin Lohne Unn Elin Lohne UNIO (UNIO) Varamedlem Unn.Elin.Lohne@vlfk.no 97666556 97666556
Ann Elin Instebø Ann Elin Instebø Yrkesorganisasjonenes Sentralforbund (YS) Varamedlem Ann.Elin.Instebo@vlfk.no 92827484 92827484
Siren Marit Dahl Siren Marit Dahl Landsorganisasjonen i Norge (LO) Varamedlem Siren.Marit.Dahl@vlfk.no 41469080 41469080
Dagmar Reutz Hillestad Dagmar Reutz Hillestad Landsorganisasjonen i Norge (LO) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trond Vedvik Trond Vedvik Akademikerne (AKAD) Varamedlem Trond.Vedvik@vlfk.no 46805998 46805998