eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191113 13.11.2019 Finansutvalet 10:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
20191126 26.11.2019 Finansutvalet 00:00 Radisson Blu Royal Hotel Bryggen, Bergen Ekstramøte
20191203 03.12.2019 Finansutvalet 00:00 Radisson Blu Royal hotel Bryggen, Bergen
20200326 26.03.2020 Finansutvalet 00:00
20200528 28.05.2020 Finansutvalet 00:00
20200618 18.06.2020 Finansutvalet 00:00
20200917 17.09.2020 Finansutvalet 00:00
20201126 26.11.2020 Finansutvalet 00:00
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191024 24.10.2019 Finansutvalet 11:00 Scandic Flesland Airport, Blomsterdalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Jon Askeland Jon Askeland Senterpartiet (SP) Leiar jon.askeland@radoy.kommune.no 474 59 720 Ikke registrert
Aleksander Øren Heen Aleksander Øren Heen Senterpartiet (SP) Medlem Aleksander.Heen@sfj.no 911 34 842 Ikke registrert
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Medlem ag.hestetun@gmail.com 995 64 643 Ikke registrert
Arve Helle Arve Helle Arbeiderpartiet (A) Medlem arve.helle@arbeiderpartiet.no 917 37 562 Ikke registrert
Emil Gadolin Emil Gadolin Arbeiderpartiet (A) Medlem emil.gadolin@gmail.com 906 36 727 Ikke registrert
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Medlem kbd@hkinorge.no 464 25 294 Ikke registrert
Natalia Antonia Golis Natalia Antonia Golis Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Nestleiar natalia.antonia.golis@vlfk.no 908 70 491 Ikke registrert
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem mchammer@online.no 976 72 203 Ikke registrert
Trude Brosvik Trude Brosvik Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem trude.brosvik@gulen.kommune.no 913 14 389 Ikke registrert
Gunhild Berge Stang Gunhild Berge Stang Venstre (V) Medlem Gunhild.Berge.Stang@sfj.no 976 53 785 Ikke registrert
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høgre (H) Medlem silja.bjorkly@gmail.com 920 54 851 Ikke registrert
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Medlem noralv.distad@sfj.no 913 74 976 Ikke registrert
Svein Kolbein Halleraker Svein Kolbein Halleraker Høgre (H) Medlem sh@linkarkitektur.no 915 68 618 Ikke registrert
Knut Inge Andersen Knut Inge Andersen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem knia@equinor.com 905 84 170 Ikke registrert
Morten Klementsen Morten Klementsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem morten@klementsen.net 476 69 999 Ikke registrert
Terje Søviknes Terje Søviknes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem tes@os-ho.kommune.no 906 11 503 Ikke registrert
Sigbjørn Framnes Sigbjørn Framnes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem sigbjorn.framnes@gmail.com 900 62 055 Ikke registrert
Konsultativt Medlem Konsultativt Medlem Raudt (R) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Konsultativt Medlem2 Konsultativt Medlem2 Pensjonistpartiet (PP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Konsultativt medlem leiar for KULII Stian J. O. Davies Konsultativt medlem leiar for KULII Stian J. O. Davies Arbeiderpartiet (A) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Konsultativt medlem leiar for NÆRNA Tor André Ljosland Konsultativt medlem leiar for NÆRNA Tor André Ljosland Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Konsultativt medlem leiar for OPPKO Karianne Torvanger Konsultativt medlem leiar for OPPKO Karianne Torvanger Arbeiderpartiet (A) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Konsultativt medlem leiar for SAMMO Jannicke Bergesen Clarke Konsultativt medlem leiar for SAMMO Jannicke Bergesen Clarke Arbeiderpartiet (A) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jenny Ellaug Følling Jenny Ellaug Følling Senterpartiet (SP) Varamedlem jenny.folling@sfj.no 479 05 990 Ikke registrert
Sigrid Brattabø Handegard Sigrid Brattabø Handegard Senterpartiet (SP) Varamedlem sigrid.handegard@gmail.com 97156165 Ikke registrert
Hilde Horpen Hilde Horpen Senterpartiet (SP) Varamedlem hh@sp.no 957 25 435 Ikke registrert
Alexander Fosse Andersen Alexander Fosse Andersen Senterpartiet (SP) Varamedlem afa@sp.no 958 87 521 Ikke registrert
Torbjørn Vereide Torbjørn Vereide Arbeiderpartiet (A) Varamedlem torbjorn.vereide@sfj.no 908 32 717 Ikke registrert
Nina Bognøy Nina Bognøy Arbeiderpartiet (A) Varamedlem nina-ys@online.no 476 53 705 Ikke registrert
Rasmus Laupsa Rasmussen Rasmus Laupsa Rasmussen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem rasmus.laupsa.rasmussen@gmail.com 452 29 172 Ikke registrert
Linda Monsen Merkesdal Linda Monsen Merkesdal Arbeiderpartiet (A) Varamedlem lmerkesdal@gmail.com 959 64 714 Ikke registrert
Kjell Gitton Håland Kjell Gitton Håland Arbeiderpartiet (A) Varamedlem kjell.gitton@gmail.com 932 30 596 Ikke registrert
Senea Sabanovic Senea Sabanovic Arbeiderpartiet (A) Varamedlem senea.sabanovic@sfj.no 970 23 702 Ikke registrert
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem mataylor@online.no 975 13 449 Ikke registrert
Pauline Tomren Pauline Tomren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem paulinetomren@gmail.com 476 81 877 Ikke registrert
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem monahogli@gmail.com 958 90 468 Ikke registrert
Åsmund Berthelsen Åsmund Berthelsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem asmund.berthelsen@icloud.com 932 37 073 Ikke registrert
Symphorien Pombe Symphorien Pombe Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem symphorienpombe@yahoo.no 479 40 409 Ikke registrert
Marianne Sæhle Marianne Sæhle Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem msaehle@hotmail.com 901 74 611 Ikke registrert
Tor Andrè Ljosland Tor Andrè Ljosland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem taljosland@gmail.com 979 59 595 Ikke registrert
Kristina Vaktskjold Hamre Kristina Vaktskjold Hamre Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem kristivakt@universalskilt.no 924 42 058 Ikke registrert
Sigurd Erlend Reksnes Sigurd Erlend Reksnes Senterpartiet (SP) Varamedlem Sigurd.Erlend.Reksnes@sfj.no 913 79 271 Ikke registrert
Alfred Bjørlo Alfred Bjørlo Venstre (V) Varamedlem alfred.bjorlo@gmail.com 480 82 652 Ikke registrert
Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Senterpartiet (SP) Varamedlem metteheidi@hotmail.com 480 06 560 Ikke registrert
Øyvind Strømmen Øyvind Strømmen Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem oyvindstrommen@gmail.com 410 08 595 Ikke registrert
Hanne Eva Husebø Kristensen Hanne Eva Husebø Kristensen Høgre (H) Varamedlem hehkristensen@gmail.com 920 86 564 Ikke registrert
John Andre Kongsvik John Andre Kongsvik Høgre (H) Varamedlem johnandre@hoyre.no 971 58 798 Ikke registrert
June Vibecke Knudtsen Indrevik June Vibecke Knudtsen Indrevik Høgre (H) Varamedlem jindrevik@icloud.com 920 51 838 Ikke registrert
Jana Midelfart Hoff Jana Midelfart Hoff Høgre (H) Varamedlem jmidelfart@gmail.com 994 27 605 Ikke registrert
Sonja Merethe Øvre-Flo Sonja Merethe Øvre-Flo Høgre (H) Varamedlem sonja.merethe.ovre-flo@sfj.no 975 21 188 Ikke registrert
Trym H. Aafløy Trym H. Aafløy Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem tel200@outlook.com 909 75 006 Ikke registrert
Nils Haugland Nils Haugland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem niha@statsbygg.no 932 19 037 Ikke registrert
Hege N. Dale Hege N. Dale Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem hege@dale-gruppen.no 92492188 Ikke registrert
Kurt Johnny Hæggernæs Kurt Johnny Hæggernæs Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem kurt.heggernes@online.no 90866151 Ikke registrert
Helge Stormoen Helge Stormoen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem helge.stormoen@gmail.com 941 10 000 Ikke registrert
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem rosalind.fosse@gmail.com 971 49 470 Ikke registrert
Frank Willy Pedersen Djuvik Frank Willy Pedersen Djuvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem frank.willy.djuvik@gmail.com 926 26 976 Ikke registrert
Bjarte Vatnøy Bjarte Vatnøy Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem bjarte@vatnoy.no 951 00 054 Ikke registrert