eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20210921 21.09.2021 Finansutvalet 00:00 Voss
20211019 19.10.2021 Finansutvalet 00:00 Bergen
20211109 09.11.2021 Finansutvalet 00:00 Bergen
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20210601 01.06.2021 Finansutvalet 10:00 Fjernmøte
20210302 02.03.2021 Finansutvalet 09:00 Fjernmøte
20201119 19.11.2020 Finansutvalet 09:00 Digitalt møte
20201029 29.10.2020 Finansutvalet 09:00 Digitalt møte
20200922 22.09.2020 Finansutvalet 14:00 Ekstramøte. Fjernmøte
20200917 17.09.2020 Finansutvalet 09:00 Fjernmøte
20200618 18.06.2020 Finansutvalet 09:00 Videomøte
20200528 28.05.2020 Finansutvalet 09:00 Videomøte
20200326 26.03.2020 Finansutvalet 09:00 Fjernmøte Videomøte
20191126 26.11.2019 Finansutvalet 13:00 Radisson Blu Royal Hotel Bryggen, Bergen Ekstramøte
20191113 13.11.2019 Finansutvalet 10:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
20191024 24.10.2019 Finansutvalet 11:00 Scandic Flesland Airport, Blomsterdalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Jon Askeland Jon Askeland Senterpartiet (SP) Leiar Jon.Askeland@vlfk.no 47459720 47459720
Aleksander Øren Heen Aleksander Øren Heen Senterpartiet (SP) Medlem Aleksander.Heen@vlfk.no 91134842 91134842
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Medlem Anne.Gine.Hestetun@vlfk.no 99564643 99564643
Arve Helle Arve Helle Arbeiderpartiet (A) Medlem Arve.Helle@vlfk.no 91737562 91737562
Torbjørn Vereide Torbjørn Vereide Arbeiderpartiet (A) Medlem Torbjorn.Vereide@vlfk.no 90832717 90832717
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Medlem Kine.Bratli.Dale@vlfk.no 46425294 46425294
Natalia Antonia Golis Natalia Antonia Golis Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Nestleiar Natalia.Antonia.Golis@vlfk.no 90870491 90870491
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Marthe.Hammer@vlfk.no 97672203 97672203
Trude Brosvik Trude Brosvik Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Trude.Brosvik@vlfk.no 91314389 91314389
Alfred Jens Bjørlo Alfred Jens Bjørlo Venstre (V) Medlem Alfred.Jens.Bjorlo@vlfk.no 48082652 48082652
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høgre (H) Medlem Silja.Ekeland.Bjorkly@vlfk.no 92054851 92054851
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Medlem Noralv.Distad@vlfk.no 91374976 91374976
Svein Kolbein Halleraker Svein Kolbein Halleraker Høgre (H) Medlem Svein.Kolbein.Halleraker@vlfk.no 91568618 91568618
Knut Inge Andersen Knut Inge Andersen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Knut.Inge.Andersen@vlfk.no 90584170 90584170
Morten Klementsen Morten Klementsen Uavhengig (UA) Medlem Morten.Klementsen@vlfk.no 47669999 47669999
Terje Søviknes Terje Søviknes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Terje.Soviknes@vlfk.no 90611503 90611503
Sigbjørn Framnes Sigbjørn Framnes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Sigbjorn.Framnes@vlfk.no 90062055 90062055
Konsultativt Medlem Konsultativt Medlem Raudt (R) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Konsultativt Medlem2 Konsultativt Medlem2 Pensjonistpartiet (PP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jenny Ellaug Følling Jenny Ellaug Følling Senterpartiet (SP) Varamedlem Jenny.Ellaug.Folling@vlfk.no 47905990 47905990
Sigrid Brattabø Handegard Sigrid Brattabø Handegard Senterpartiet (SP) Varamedlem Sigrid.Brattabo.Handegard@vlfk.no 97156165 97156165
Hilde Horpen Hilde Horpen Senterpartiet (SP) Varamedlem Hilde.Horpen@vlfk.no 95725435 95725435
Alexander Fosse Andersen Alexander Fosse Andersen Senterpartiet (SP) Varamedlem Alexander.Fosse.Andersen@vlfk.no 95887521 95887521
Nina Bognøy Nina Bognøy Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Nina.Bognoy@vlfk.no 47653705 47653705
Rasmus Laupsa Rasmussen Rasmus Laupsa Rasmussen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Rasmus.Laupsa.Rasmussen@vlfk.no 45229172 45229172
Ruth Linda Merethe Monsen Merkesdal Ruth Linda Merethe Monsen Merkesdal Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ruth.Linda.Merethe.Monsen.Merkesdal@vlfk.no 95964714 95964714
Kjell Gitton Håland Kjell Gitton Håland Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Kjell.Gitton.Haland@vlfk.no 93230596 93230596
Per Jarle Kosior Valvatne Per Jarle Kosior Valvatne Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Per.Jarle.Valvatne@vlfk.no 97552240 97552240
Ikkje Vald Ikkje Vald Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Mark.Taylor@vlfk.no 97513449 97513449
Pauline Tomren Pauline Tomren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Pauline.Tomren@vlfk.no 47681877 47681877
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Mona.Hogli@vlfk.no 95890468 95890468
Åsmund Berthelsen Åsmund Berthelsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Asmund.Berthelsen@vlfk.no 93237073 93237073
Symphorien Pombe Symphorien Pombe Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Symphorien.Pombe@vlfk.no 47840409 47840409
Marianne Sæhle Marianne Sæhle Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Marianne.Sehle@vlfk.no 90174611 90174611
Tor André Ljosland Tor André Ljosland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Tor.Andre.Ljosland@vlfk.no 97959595 97959595
Kristina Vaktskjold Hamre Kristina Vaktskjold Hamre Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Kristina.Vaktskjold.Hamre@vlfk.no 92442058 92442058
Sigurd Erlend Reksnes Sigurd Erlend Reksnes Senterpartiet (SP) Varamedlem Sigurd.Erlend.Reksnes@vlfk.no 91379271 91379271
Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Senterpartiet (SP) Varamedlem Mette.Heidi.Bergsvag.Ekrheim@vlfk.no 48006560 48006560
Øyvind Strømmen Øyvind Strømmen Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Oyvind.Strommen@vlfk.no 41008595 41008595
Ikkje Vald Ikkje Vald Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Eva Husebø Kristensen Hanne Eva Husebø Kristensen Høgre (H) Varamedlem Hanne.Eva.Husebo.Kristensen@vlfk.no 92086564 92086564
John Andre Kongsvik John Andre Kongsvik Høgre (H) Varamedlem John.Andre.Kongsvik@vlfk.no 97158798 97158798
June Vibecke Knudtsen Indrevik June Vibecke Knudtsen Indrevik Høgre (H) Varamedlem June.Vibecke.Knudtsen.Indrevik@vlfk.no 92051838 92051838
Jana Midelfart-Hoff Jana Midelfart-Hoff Høgre (H) Varamedlem Jana.Midelfart.Hoff@vlfk.no 99427605 99427605
Sonja Merethe Øvre-Flo Sonja Merethe Øvre-Flo Høgre (H) Varamedlem Sonja.Merethe.Ovre-Flo@vlfk.no 97521188 97521188
Trym Helge Aafløy Trym Helge Aafløy Uavhengig (UA) Varamedlem Trym.Helge.Aafloy@vlfk.no 90975006 90975006
Nils Haugland Nils Haugland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Nils.Haugland@vlfk.no 93219037 93219037
Hege Nygård Dale Hege Nygård Dale Uavhengig (UA) Varamedlem Hege.Nygard.Dale@vlfk.no 45842370 45842370
Kurt Johnny Hæggernæs Kurt Johnny Hæggernæs Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Kurt.Johnny.Heggernes@vlfk.no 90866151 90866151
Helge Stormoen Helge Stormoen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Helge.Stormoen@vlfk.no 94110000 94110000
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Rosalind.Fosse@vlfk.no 97149470 97149470
Frank Willy Pedersen Djuvik Frank Willy Pedersen Djuvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Frank.Willy.Pedersen.Djuvik@vlfk.no 92626976 92626976
Bjarte Vatnøy Bjarte Vatnøy Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Bjarte.Vatnoy@vlfk.no 95100054 95100054