eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191112 12.11.2019 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 10:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Stian Jean Opedal Davies Stian Jean Opedal Davies Arbeiderpartiet (A) Leiar stianjean@gmail.com 936 20 674 Ikke registrert
Senea Sabanovic Senea Sabanovic Arbeiderpartiet (A) Medlem senea.sabanovic@sfj.no 970 23 702 Ikke registrert
Kjell Gitton Håland Kjell Gitton Håland Arbeiderpartiet (A) Medlem kjell.gitton@gmail.com 932 30 596 Ikke registrert
Alfred Bjørlo Alfred Bjørlo Venstre (V) Nestleiar alfred.bjorlo@gmail.com 480 82 652 Ikke registrert
Gunn Åmdal Mongstad Gunn Åmdal Mongstad Senterpartiet (SP) Medlem gmongstad@gmail.com 951 71 031 Ikke registrert
Hilde Horpen Hilde Horpen Senterpartiet (SP) Medlem hh@sp.no 957 25 435 Ikke registrert
Øyvind Strømmen Øyvind Strømmen Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem oyvindstrommen@gmail.com 410 08 595 Ikke registrert
Symphorien Pombe Symphorien Pombe Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem symphorienpombe@yahoo.no 479 40 409 Ikke registrert
June Vibecke Knudtsen Indrevik June Vibecke Knudtsen Indrevik Høgre (H) Medlem jindrevik@icloud.com 920 51 838 Ikke registrert
Lise-May Sæle Lise-May Sæle Høgre (H) Medlem lisemay.saele@gmail.com 481 27 770 Ikke registrert
Hege N. Dale Hege N. Dale Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem hege@dale-gruppen.no 92492188 Ikke registrert
Knut Inge Andersen Knut Inge Andersen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem knia@equinor.com 905 84 170 Ikke registrert
Bjarte Vatnøy Bjarte Vatnøy Fremskrittspartiet (FRP) Medlem bjarte@vatnoy.no 951 00 054 Ikke registrert
Kurt Johnny Hæggernæs Kurt Johnny Hæggernæs Pensjonistpartiet (PP) Medlem kurt.heggernes@online.no 90866151 Ikke registrert
Terje Kollbotn Terje Kollbotn Raudt (R) Medlem terje.kollbotn@gmail.com 971 94 073 Ikke registrert
Sandra Tenud Sandra Tenud Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Henrik Oppen Henrik Oppen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem henrik.oppen@sfj.no 911 06 242 Ikke registrert
Kari Bernardini Kari Bernardini Arbeiderpartiet (A) Varamedlem karibernardini@gmail.com 402 16 027 Ikke registrert
Idar Martin Herland Idar Martin Herland Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gro Berge Gro Berge Arbeiderpartiet (A) Varamedlem gro.berge@outlook.com 901 79 818 Ikke registrert
Geir Kjell Andersland Geir Kjell Andersland Venstre (V) Varamedlem geir.kjell.andersland@gmail.com 414 18 980 Ikke registrert
Agnes Hoshovde Bernes Agnes Hoshovde Bernes Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elizabeth Toft Erichsen Elizabeth Toft Erichsen Venstre (V) Varamedlem elizabethtofterichsen@gmail.com 473 38 178 Ikke registrert
Hans Inge Myrvold Hans Inge Myrvold Senterpartiet (SP) Varamedlem hansingemyrvold@gmail.com Ikke registrert 480 25 277
Sara Hamre Sekkingstad Sara Hamre Sekkingstad Senterpartiet (SP) Varamedlem sara.sekkingstad@gmail.com 456 07 474 Ikke registrert
Per Atle Kjøllesdal Per Atle Kjøllesdal Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Magni Aa Berge Magni Aa Berge Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Janne Bjånes Bruarøy Janne Bjånes Bruarøy Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem janne.b.mdg@gmail.com 934 58 583 Ikke registrert
Malin Nøss Vangsnes Malin Nøss Vangsnes Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Pauline Tomren Pauline Tomren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem paulinetomren@gmail.com 476 81 877 Ikke registrert
Aud Kari Isane Aud Kari Isane Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem aud.kari.isane@skatteetaten.no 975 94 200 Ikke registrert
Rafael Cobo Garrido Rafael Cobo Garrido Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem cobrafael@gmail.com 456 61 205 Ikke registrert
Signe Ekeland Signe Ekeland Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Loe Nyhuus Bjørn Loe Nyhuus Høgre (H) Varamedlem bln@pcss.no 99216712 Ikke registrert
Emil Tetlie Brimsholm Emil Tetlie Brimsholm Høgre (H) Varamedlem etb@samba.no 938 29 420 Ikke registrert
Kristin Mjanger Kristin Mjanger Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Morten Andreas Hagen Morten Andreas Hagen Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Einar Hadler Jacobsen Einar Hadler Jacobsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem einar.hadler.jacobsen@gmail.com 979 81 305 Ikke registrert
Thore Helland Thore Helland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem thore.helland@gmail.com 926 56 768 Ikke registrert
Tore Landmark Tore Landmark Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem torelandm@gmail.com 454 61 108 Ikke registrert
Hildegun Kvamme Skare Hildegun Kvamme Skare Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 451 35 756
Anita Garlid Johannessen Anita Garlid Johannessen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem anita@garlid-johannessen.com 452 28 337 Ikke registrert
Rita Navarsete Rita Navarsete Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem ritanavarsete@gmail.com 480 54 371 Ikke registrert
Stig Abrahamsen Stig Abrahamsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Karstein Birkeland Karstein Birkeland Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem falketind@msn.com 924 29 909 Ikke registrert
Helge Monsen Helge Monsen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem h.monsen@hotmail.com 957 24 549 Ikke registrert
Turid Sveen Turid Sveen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Rita Tonning Rita Tonning Raudt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Dijana Milicevic Saga Dijana Milicevic Saga Raudt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mohamed B. H. Kallel Mohamed B. H. Kallel Raudt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert