eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200403 03.04.2020 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 10:00 Fjernmøte
20200317 17.03.2020 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 11:45 GÅR UT .Voss tinghus, Uttrågata 9, Voss Heradsalen
20200213 13.02.2020 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 11:00 Idrettens hus, Kniksens plass 3, Brann Stadion, Bergen
20200121 21.01.2020 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 11:00 Fylkeshuset Sandsli, Sandslihaugen 30 Fylkesutvalssalen
20191202 02.12.2019 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 11:00 Radisson Blu Royal hotel Bryggen, Bergen
20191112 12.11.2019 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 10:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Stian Jean Opedal Davies Stian Jean Opedal Davies Arbeiderpartiet (A) Leiar Stian.Jean.Opedal.Davies@vlfk.no 93620674 93620674
Senea Sabanovic Senea Sabanovic Arbeiderpartiet (A) Medlem Senea.Sabanovic@vlfk.no 97023702 97023702
Kjell Gitton Håland Kjell Gitton Håland Arbeiderpartiet (A) Medlem Kjell.Gitton.Haland@vlfk.no 93230596 93230596
Alfred Jens Bjørlo Alfred Jens Bjørlo Venstre (V) Nestleiar Alfred.Jens.Bjorlo@vlfk.no 48082652 48082652
Gunn Åmdal Mongstad Gunn Åmdal Mongstad Senterpartiet (SP) Medlem Gunn.Amdal.Mongstad@vlfk.no 95171031 95171031
Hilde Horpen Hilde Horpen Senterpartiet (SP) Medlem Hilde.Horpen@vlfk.no 95725435 95725435
Øyvind Strømmen Øyvind Strømmen Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem Oyvind.Strommen@vlfk.no 41008595 41008595
Symphorien Pombe Symphorien Pombe Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Symphorien.Pombe@vlfk.no 47840409 47840409
June Vibecke Knudtsen Indrevik June Vibecke Knudtsen Indrevik Høgre (H) Medlem June.Vibecke.Knudtsen.Indrevik@vlfk.no 92051838 92051838
Lise-May Sæle Lise-May Sæle Høgre (H) Medlem Lise-May.Sele@vlfk.no 48127770 48127770
Hege Nygård Dale Hege Nygård Dale Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Hege.Nygard.Dale@vlfk.no 45842370 45842370
Knut Inge Andersen Knut Inge Andersen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Knut.Inge.Andersen@vlfk.no 90584170 90584170
Bjarte Vatnøy Bjarte Vatnøy Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Bjarte.Vatnoy@vlfk.no 95100054 95100054
Kurt Johnny Hæggernæs Kurt Johnny Hæggernæs Pensjonistpartiet (PP) Medlem Kurt.Johnny.Heggernes@vlfk.no 90866151 90866151
Terje Kollbotn Terje Kollbotn Raudt (R) Medlem Terje.Kollbotn@vlfk.no 97194073 97194073
Sandra Edith Kalland Tenud Sandra Edith Kalland Tenud Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Sandra.Edith.Kalland.Tenud@vlfk.no 97489695 97489695
Henrik Oppen Henrik Oppen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem h-oppen@online.no 91106242 91106242
Kari Sørensen Bernardini Kari Sørensen Bernardini Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Kari.Sorensen.Bernardini@vlfk.no 40216027 40216027
Idar Martin Herland Idar Martin Herland Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Idar.Martin.Herland@vlfk.no 97184939 97184939
Gro Berge Gro Berge Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Kjell Andersland Geir Kjell Andersland Venstre (V) Varamedlem Geir.Kjell.Andersland@vlfk.no 41418980 41418980
Agnes Hoshovde Bernes Agnes Hoshovde Bernes Venstre (V) Varamedlem Agnes.Hoshovde.Bernes@vlfk.no 90787545 90787545
Elizabeth Toft Erichsen Elizabeth Toft Erichsen Venstre (V) Varamedlem Elizabeth.Toft.Erichsen@vlfk.no 47338178 47338178
Hans Inge Myrvold Hans Inge Myrvold Senterpartiet (SP) Varamedlem Hans.Inge.Myrvold@vlfk.no 48025277 48025277
Sara Hamre Sekkingstad Sara Hamre Sekkingstad Senterpartiet (SP) Varamedlem Sara.Hamre.Sekkingstad@vlfk.no 45607474 45607474
Per Atle Kjøllesdal Per Atle Kjøllesdal Senterpartiet (SP) Varamedlem Per.Atle.Kjollesdal@sfj.no Ikke registrert 48213984
Magalis Berget Magalis Berget Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Janne Bjånes Bruarøy Janne Bjånes Bruarøy Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Janne.Bjanes.Bruaroy@vlfk.no 93458583 93458583
Malin Nøss Vangsnes Malin Nøss Vangsnes Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Malin.Noss.Vangsnes@vlfk.no 97195193 97195193
Pauline Tomren Pauline Tomren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem paulinetomren@gmail.com 47681877 47681877
Aud Kari Isane Aud Kari Isane Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Aud.Kari.Isane@vlfk.no 97594200 97594200
Rafael Cobo Garrido Rafael Cobo Garrido Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Rafael.Cobo.Garrido@vlfk.no 45661205 45661205
Signe Ekeland Signe Ekeland Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Loe Nyhuus Bjørn Loe Nyhuus Høgre (H) Varamedlem Bjorn.Loe.Nyhuus@vlfk.no 99216712 99216712
Emil Tetlie Brimsholm Emil Tetlie Brimsholm Høgre (H) Varamedlem Emil.Tetlie.Brimsholm@vlfk.no 93829420 93829420
Kristin Mjanger Kristin Mjanger Høgre (H) Varamedlem Kristin.Mjanger@vlfk.no 93001289 93001289
Morten Andreas Hagen Morten Andreas Hagen Høgre (H) Varamedlem Morten.Andreas.Hagen@vlfk.no 91581563 91581563
Einar Hadler Jacobsen Einar Hadler Jacobsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Einar.Hadler.Jacobsen@vlfk.no 97981305 97981305
Thore Helland Thore Helland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Thore.Helland@vlfk.no 92656768 92656768
Tore Landmark Tore Landmark Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Tore.Landmark@vlfk.no 45461108 45461108
Hildegun Kvamme Skare Hildegun Kvamme Skare Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Hildegun.Kvamme.Skare@vlfk.no 91554876 91554876
Anita Garlid Johannessen Anita Garlid Johannessen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Anita.Garlid.Johannessen@hfk.no 45228337 45228337
Rita Navarsete Rita Navarsete Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Rita.Navarsete@sfj.no 48054371 48054371
Stig Abrahamsen Stig Abrahamsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem stig.atle.abrahamsen@gmail.com 905 57 078 Ikke registrert
Karstein Birkeland Karstein Birkeland Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Karstein.Birkeland@vlfk.no 92429909 92429909
Helge Monsen Helge Monsen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Helge.Monsen@vlfk.no 95724549 95724549
Turid Birgithe Sveen Turid Birgithe Sveen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Turid.Birgithe.Sveen@vlfk.no 99111234 99111234
Rita Tonning Rita Tonning Raudt (R) Varamedlem rita_tonning@msn.com Ikke registrert Ikke registrert
Dijana Milicevic Saga Dijana Milicevic Saga Raudt (R) Varamedlem dijana.saga@gmail.com 980 70 705 Ikke registrert
Mohamed B. H. Kallel Mohamed B. H. Kallel Raudt (R) Varamedlem mohamed.kallel@leirvik.com 982 99 334 Ikke registrert