eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20210908 08.09.2021 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 00:00 Fjernmøte
20211006 06.10.2021 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 00:00 Bergen
20211026 26.10.2021 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 00:00 Stord
20211117 17.11.2021 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 00:00 Florø
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20210614 14.06.2021 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 09:00 Fjernmøte
20210525 25.05.2021 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 09:00 Fjernmøte
20210428 28.04.2021 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 09:00 Fjernmøte
20210325 25.03.2021 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 09:00 Fjernmøte
20210217 17.02.2021 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 09:00 fjernmøte
20210113 13.01.2021 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 09:00 Fjernmøte video
20201125 25.11.2020 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 09:00 Fjernmøte video
20201104 04.11.2020 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 09:00 Fjernmøte/video
20201015 15.10.2020 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 09:00 Førdehuset, Angedalsvegen 5, Førde
20200916 16.09.2020 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 09:30 Fjernmøte
20200701 01.07.2020 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 00:00 Skriftleg sakshandsaming
20200604 04.06.2020 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 10:00 Fjernmøte/video
20200519 19.05.2020 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 10:00 Fjernmøte video
20200421 21.04.2020 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 10:00 Fjernmøte Videomøte
20200403 03.04.2020 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 10:00 Fjernmøte
20200317 17.03.2020 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 11:45 GÅR UT .Voss tinghus, Uttrågata 9, Voss Heradsalen
20200213 13.02.2020 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 11:00 Idrettens hus, Kniksens plass 3, Brann Stadion, Bergen
20200121 21.01.2020 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 11:00 Fylkeshuset Sandsli, Sandslihaugen 30 Fylkesutvalssalen
20191202 02.12.2019 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 11:00 Radisson Blu Royal hotel Bryggen, Bergen
20191112 12.11.2019 Hovudutval for kultur, idrett og integrering 10:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Stian Jean Opedal Davies Stian Jean Opedal Davies Arbeiderpartiet (A) Leiar Stian.Jean.Opedal.Davies@vlfk.no 93620674 93620674
Sandra Edith Kalland Tenud Sandra Edith Kalland Tenud Arbeiderpartiet (A) Medlem Sandra.Edith.Kalland.Tenud@vlfk.no 97489695 97489695
Kjell Gitton Håland Kjell Gitton Håland Arbeiderpartiet (A) Medlem Kjell.Gitton.Haland@vlfk.no 93230596 93230596
Geir Kjell Andersland Geir Kjell Andersland Venstre (V) Nestleiar Geir.Kjell.Andersland@vlfk.no 41418980 41418980
Gunn Åmdal Mongstad Gunn Åmdal Mongstad Senterpartiet (SP) Medlem Gunn.Amdal.Mongstad@vlfk.no 95171031 95171031
Hilde Horpen Hilde Horpen Senterpartiet (SP) Medlem Hilde.Horpen@vlfk.no 95725435 95725435
Øyvind Strømmen Øyvind Strømmen Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem Oyvind.Strommen@vlfk.no 41008595 41008595
Symphorien Pombe Symphorien Pombe Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Symphorien.Pombe@vlfk.no 47840409 47840409
June Vibecke Knudtsen Indrevik June Vibecke Knudtsen Indrevik Høgre (H) Medlem June.Vibecke.Knudtsen.Indrevik@vlfk.no 92051838 92051838
Lise-May Sæle Lise-May Sæle Høgre (H) Medlem Lise-May.Sele@vlfk.no 48127770 48127770
Hege Nygård Dale Hege Nygård Dale Uavhengig (UA) Medlem Hege.Nygard.Dale@vlfk.no 45842370 45842370
Knut Inge Andersen Knut Inge Andersen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Knut.Inge.Andersen@vlfk.no 90584170 90584170
Bjarte Vatnøy Bjarte Vatnøy Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Bjarte.Vatnoy@vlfk.no 95100054 95100054
Kurt Johnny Hæggernæs Kurt Johnny Hæggernæs Pensjonistpartiet (PP) Medlem Kurt.Johnny.Heggernes@vlfk.no 90866151 90866151
Terje Kollbotn Terje Kollbotn Raudt (R) Medlem Terje.Kollbotn@vlfk.no 97194073 97194073
Henrik Oppen Henrik Oppen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Henrik.Oppen@vlfk.no 91106242 91106242
Kari Sørensen Bernardini Kari Sørensen Bernardini Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Kari.Sorensen.Bernardini@vlfk.no 40216027 40216027
Idar Martin Herland Idar Martin Herland Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Idar.Martin.Herland@vlfk.no 97184939 97184939
Gro Berge Gro Berge Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Gro.Berge@vlfk.no 90179818 90179818
Rita Ørnehaug Rita Ørnehaug Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Rita.Ornehaug@vlfk.no 90765113 90765113
Agnes Bernes Agnes Bernes Venstre (V) Varamedlem Agnes.Hoshovde.Bernes@vlfk.no 90787545 90787545
Elizabeth Toft Erichsen Elizabeth Toft Erichsen Venstre (V) Varamedlem Elizabeth.Toft.Erichsen@vlfk.no 47338178 47338178
Hans Inge Myrvold Hans Inge Myrvold Senterpartiet (SP) Varamedlem Hans.Inge.Myrvold@vlfk.no 48025277 48025277
Sara Hamre Sekkingstad Sara Hamre Sekkingstad Senterpartiet (SP) Varamedlem Sara.Hamre.Sekkingstad@vlfk.no 45607474 45607474
Per Atle Kjøllesdal Per Atle Kjøllesdal Senterpartiet (SP) Varamedlem Per.Atle.Kjollesdal@sfj.no 99518333 99518333
Magni Aa Berge Magni Aa Berge Senterpartiet (SP) Varamedlem Magni.Aa.Berge@vlfk.no 95778886 95778886
Janne Bjånes Bruarøy Janne Bjånes Bruarøy Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Janne.Bjanes.Bruaroy@vlfk.no 93458583 93458583
Malin Nøss Vangsnes Malin Nøss Vangsnes Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Malin.Noss.Vangsnes@vlfk.no 97195193 97195193
Pauline Tomren Pauline Tomren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Pauline.Tomren@vlfk.no 47681877 47681877
Aud Kari Isane Aud Kari Isane Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Aud.Kari.Isane@vlfk.no 97594200 97594200
Rafael Cobo Garrido Rafael Cobo Garrido Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Rafael.Cobo.Garrido@vlfk.no 45661205 45661205
Signe Ekeland Signe Ekeland Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Signe.Ekeland@vlfk.no 96948961 96948961
Bjørn Loe Nyhuus Bjørn Loe Nyhuus Høgre (H) Varamedlem Bjorn.Loe.Nyhuus@vlfk.no 99216712 99216712
Emil Tetlie Brimsholm Emil Tetlie Brimsholm Høgre (H) Varamedlem Emil.Tetlie.Brimsholm@vlfk.no 93829420 93829420
Kristin Mjanger Kristin Mjanger Høgre (H) Varamedlem Kristin.Mjanger@vlfk.no 93001289 93001289
Morten Andreas Hagen Morten Andreas Hagen Høgre (H) Varamedlem Morten.Andreas.Hagen@vlfk.no 91581563 91581563
Einar Hadler Jacobsen Einar Hadler Jacobsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Einar.Hadler.Jacobsen@vlfk.no 97981305 97981305
Thore Helland Thore Helland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Thore.Helland@vlfk.no 92656768 92656768
Tore Landmark Tore Landmark Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Tore.Landmark@vlfk.no 45461108 45461108
Hildegun Kvamme Skare Hildegun Kvamme Skare Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Hildegun.Kvamme.Skare@vlfk.no 91554876 91554876
Anita Garlid Johannessen Anita Garlid Johannessen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Anita.Garlid.Johannessen@vlfk.no 45228337 45228337
Rita Navarsete Rita Navarsete Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Rita.Navarsete@vlfk.no 48054371 48054371
Stig Atle Abrahamsen Stig Atle Abrahamsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Stig.Atle.Abrahamsen@vlfk.no 90557078 90557078
Karstein Birkeland Karstein Birkeland Generasjonspartiet (GP) Varamedlem Karstein.Birkeland@vlfk.no 92429909 92429909
Helge Monsen Helge Monsen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Helge.Monsen@vlfk.no 95724549 95724549
Turid Birgithe Sveen Turid Birgithe Sveen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Turid.Birgithe.Sveen@vlfk.no 99111234 99111234
Rita Tonning Rita Tonning Raudt (R) Varamedlem Rita.Tonning@vlfk.no 95419888 95419888
Dijana Milicevic Saga Dijana Milicevic Saga Raudt (R) Varamedlem Dijana.Milicevic.Saga@vlfk.no 98070705 98070705
Mohamed Ben Hedi Kallel Mohamed Ben Hedi Kallel Raudt (R) Varamedlem Mohamed.Ben.Hedi.Kallel@vlfk.no 98299334 98299334