eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200602 02.06.2020 Rådet for menneske med nedsett funksjonsevne 10:00 Fjernmøte
20200908 08.09.2020 Rådet for menneske med nedsett funksjonsevne 11:00 Førde, Fylkeskommunens kontorlokaler
20201021 21.10.2020 Rådet for menneske med nedsett funksjonsevne 11:00 Videomøte
20201202 02.12.2020 Rådet for menneske med nedsett funksjonsevne 11:00 Fylkeshuset, Sandslihaugen 30, 5254 Sandsli
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200507 07.05.2020 Rådet for menneske med nedsett funksjonsevne 10:00 Fjernmøte
20200325 25.03.2020 Rådet for menneske med nedsett funksjonsevne 11:00 GÅR UT : Fylkeshuset – Sandsli, Sandslihaugen 30, Bergen
20200205 05.02.2020 Rådet for menneske med nedsett funksjonsevne 10:00 Fylkeshuset – Sandsli, Sandslihaugen 30, Bergen Utvalsalen 2.et
20191127 27.11.2019 Rådet for menneske med nedsett funksjonsevne 00:00 Fylkeshuset, Agnes Mowinckels gate 5, Bergen Fylkesutvalsalen, 3. etasje
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Gunnar Moland Gunnar Moland Høgre (H) Medlem Gunnar.Moland@vlfk.no 91792111 91792111
Kjell Gitton Håland Kjell Gitton Håland Arbeiderpartiet (A) Medlem Kjell.Gitton.Haland@vlfk.no 93230596 93230596
Trude Brosvik Trude Brosvik Kristelig Folkeparti (KRF) Nestleiar Trude.Brosvik@vlfk.no 91314389 91314389
Gunn Åmdal Mongstad Gunn Åmdal Mongstad Senterpartiet (SP) Medlem Gunn.Amdal.Mongstad@vlfk.no 95171031 95171031
Bente Borghild Underthun Bente Borghild Underthun () Medlem Bente.Borghild.Underthun@vlfk.no 97716912 97716912
Sigrid Rønneberg Sigrid Rønneberg () Medlem Sigrid.Ronneberg@vlfk.no 41409931 41409931
Inge Øystein Aareskjold Fiskvik Inge Øystein Aareskjold Fiskvik () Leiar Inge.Oystein.Aareskjold.Fiskvik@vlfk.no 97546811 97546811
Egil Bru Overaa Egil Bru Overaa () Medlem Egil.Bru.Overaa@vlfk.no 93227006 93227006
Anita Helen Hammerseth Æsøy Anita Helen Hammerseth Æsøy () Medlem Anita.Helen.Hammerseth.Esoy@vlfk.no 95048661 95048661
Ann-Christine Mikkelsen Ann-Christine Mikkelsen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ann-Christine.Mikkelsen@vlfk.no 99125786 99125786
Larisa Hollund Larisa Hollund Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Larisa.Hollund@vlfk.no 95879713 95879713
Ingeborg Lohne Hordvik Ingeborg Lohne Hordvik Raudt (R) Varamedlem Ingeborg.Lohne.Hordvik@vlfk.no 95863029 95863029
Sigurd Erlend Reksnes Sigurd Erlend Reksnes Senterpartiet (SP) Varamedlem Sigurd.Erlend.Reksnes@vlfk.no 91379271 91379271
Eirik Dahl Eirik Dahl () Varamedlem Eirik.Dahl@sfj.no Ikke registrert 57637333
Ida Carlsen Eide Aabrek Ida Carlsen Eide Aabrek () Varamedlem Ida.Carlsen.Eide.Aabrek@vlfk.no 97592148 97592148
Kjell Søvik Kjell Søvik () Varamedlem Kjell.Sovik@vlfk.no 48008242 48008242
Anfinn Hammer Feng Anfinn Hammer Feng () Varamedlem Anfinn.Hammer.Feng@vlfk.no 46744302 46744302
Britt Maret Sunde Britt Maret Sunde () Varamedlem Britt.Maret.Sunde@vlfk.no 95876787 95876787