eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200205 05.02.2020 Rådet for menneske med nedsett funksjonsevne 00:00 Bergen
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191127 27.11.2019 Rådet for menneske med nedsett funksjonsevne 00:00 Fylkeshuset, Agnes Mowinckels gate 5, Bergen Fylkesutvalsalen, 3. etasje
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Gunnar Moland Gunnar Moland Høgre (H) Medlem gunnar@moland.as 917 92 111 Ikke registrert
Kjell Gitton Håland Kjell Gitton Håland Arbeiderpartiet (A) Medlem kjell.gitton@gmail.com 932 30 596 Ikke registrert
Trude Brosvik Trude Brosvik Kristelig Folkeparti (KRF) Nestleiar trude.brosvik@gulen.kommune.no 913 14 389 Ikke registrert
Gunn Åmdal Mongstad Gunn Åmdal Mongstad Senterpartiet (SP) Medlem gmongstad@gmail.com 951 71 031 Ikke registrert
Bente Borghild Underthun Bente Borghild Underthun () Medlem bente.underthun@enivest.net 977 16 912 Ikke registrert
Sigrid Rønneberg Sigrid Rønneberg () Medlem Sigrid _r95@hotmail.com 414 09 931 Ikke registrert
Inge Fiskvik Inge Fiskvik () Leiar ifiskvik@icloud.com 975 46 811 Ikke registrert
Egil Bru Overaa Egil Bru Overaa () Medlem egil.bru.overaa@gmail.com 932 27 006 Ikke registrert
Anita H. Æsøy Anita H. Æsøy () Medlem g-ae@live.no 950 48 661 Ikke registrert
Ann-Christine Mikkelsen Ann-Christine Mikkelsen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Larisa Hollund Larisa Hollund Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert 958 79 713 Ikke registrert
Ingeborg Lohne Hordvik Ingeborg Lohne Hordvik Raudt (R) Varamedlem ihordvik@hotmail.com 958 63 029 Ikke registrert
Sigurd Erlend Reksnes Sigurd Erlend Reksnes Senterpartiet (SP) Varamedlem Sigurd.Erlend.Reksnes@sfj.no 913 79 271 Ikke registrert
Eirik Dahl Eirik Dahl () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ida Carlsen Eide Aabrek Ida Carlsen Eide Aabrek () Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjell Søvik Kjell Søvik () Varamedlem kjsoevik@online.no 480 08 242 Ikke registrert
Anfinn Hammer Feng Anfinn Hammer Feng () Varamedlem anfinn.hammer.feng@outlook.com 466 77 184 Ikke registrert
Britt Maret Sunde Britt Maret Sunde () Varamedlem bmsunde@online.no 958 76 787 Ikke registrert