eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191128 28.11.2019 Trafikktryggingsutvalet 00:00
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Jannicke Bergesen Clarke Jannicke Bergesen Clarke Arbeiderpartiet (A) Leiar jannickeclarke@gmail.com 483 68 908 Ikke registrert
Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Senterpartiet (SP) Medlem metteheidi@hotmail.com 480 06 560 Ikke registrert
Sigurd Erlend Reksnes Sigurd Erlend Reksnes Senterpartiet (SP) Medlem Sigurd.Erlend.Reksnes@sfj.no 913 79 271 Ikke registrert
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleiar mchammer@online.no 976 72 203 Ikke registrert
Hanne Eva Husebø Kristensen Hanne Eva Husebø Kristensen Høgre (H) Medlem hehkristensen@gmail.com 920 86 564 Ikke registrert
Morten Klementsen Morten Klementsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem morten@klementsen.net 476 69 999 Ikke registrert
Bjarte Vatnøy Bjarte Vatnøy Fremskrittspartiet (FRP) Medlem bjarte@vatnoy.no 951 00 054 Ikke registrert
Per Jarle Valvatne Per Jarle Valvatne Arbeiderpartiet (A) Varamedlem pva@stord.kommune.no 975 52 240 Ikke registrert
Jenny Ellaug Følling Jenny Ellaug Følling Senterpartiet (SP) Varamedlem jenny.folling@sfj.no 479 05 990 Ikke registrert
Kristina Vaktskjold Hamre Kristina Vaktskjold Hamre Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem kristivakt@universalskilt.no 924 42 058 Ikke registrert
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem monahogli@gmail.com 958 90 468 Ikke registrert
Gunnar Moland Gunnar Moland Høgre (H) Varamedlem gunnar@moland.as 917 92 111 Ikke registrert
Leif Fjellro Leif Fjellro Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem lfjellro@gmail.com 934 31 400 Ikke registrert
Anita Garlid Johannessen Anita Garlid Johannessen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem anita@garlid-johannessen.com 452 28 337 Ikke registrert