eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20211004 04.10.2021 Trafikktryggingsutvalet 00:00
20211115 15.11.2021 Trafikktryggingsutvalet 00:00
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20210519 19.05.2021 Trafikktryggingsutvalet 09:00 Fjernmøte
20210315 15.03.2021 Trafikktryggingsutvalet 09:00 Fjernmøte
20210125 25.01.2021 Trafikktryggingsutvalet 09:00 Fjernmøte
20201116 16.11.2020 Trafikktryggingsutvalet 09:00 Fjernmøte
20200928 28.09.2020 Trafikktryggingsutvalet 11:30 Fjernmøte
20200527 27.05.2020 Trafikktryggingsutvalet 12:00 Fjernmøte
20200423 23.04.2020 Trafikktryggingsutvalet 12:00 Fjernmøte
20200319 19.03.2020 Trafikktryggingsutvalet 00:00 GÅR UT .Fylkeshuset – Sandsli, Sandslihaugen 30, Bergen
20200127 27.01.2020 Trafikktryggingsutvalet 12:00 Fylkeshuset Sandsli, Sandslihaugen 30 Møterom 2. et
20191128 28.11.2019 Trafikktryggingsutvalet 10:30 Fylkeshuset i Bergen fylkesutvalssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Jannicke Bergesen Clarke Jannicke Bergesen Clarke Arbeiderpartiet (A) Leiar Jannicke.Bergesen.Clarke@vlfk.no 48368908 48368908
Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Senterpartiet (SP) Medlem Mette.Heidi.Bergsvag.Ekrheim@vlfk.no 48006560 48006560
Sigurd Erlend Reksnes Sigurd Erlend Reksnes Senterpartiet (SP) Medlem Sigurd.Erlend.Reksnes@vlfk.no 91379271 91379271
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleiar Marthe.Hammer@vlfk.no 97672203 97672203
Hanne Eva Husebø Kristensen Hanne Eva Husebø Kristensen Høgre (H) Medlem Hanne.Eva.Husebo.Kristensen@vlfk.no 92086564 92086564
Morten Klementsen Morten Klementsen Uavhengig (UA) Medlem Morten.Klementsen@vlfk.no 47669999 47669999
Bjarte Vatnøy Bjarte Vatnøy Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Bjarte.Vatnoy@vlfk.no 95100054 95100054
Per Jarle Kosior Valvatne Per Jarle Kosior Valvatne Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Per.Jarle.Valvatne@vlfk.no 97552240 97552240
Jenny Ellaug Følling Jenny Ellaug Følling Senterpartiet (SP) Varamedlem Jenny.Ellaug.Folling@vlfk.no 47905990 47905990
Kristina Vaktskjold Hamre Kristina Vaktskjold Hamre Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Kristina.Vaktskjold.Hamre@vlfk.no 92442058 92442058
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Mona.Hogli@vlfk.no 95890468 95890468
Gunnar Moland Gunnar Moland Høgre (H) Varamedlem Gunnar.Moland@vlfk.no 91792111 91792111
Leif Bjarne Fjellro Leif Bjarne Fjellro Uavhengig (UA) Varamedlem Leif.Bjarne.Fjellro@vlfk.no 93431400 93431400
Anita Garlid Johannessen Anita Garlid Johannessen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Anita.Garlid.Johannessen@vlfk.no 45228337 45228337