eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191112 12.11.2019 Hovudutval for næring, naturressursar og innovasjon 10:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Tor Andrè Ljosland Tor Andrè Ljosland Kristelig Folkeparti (KRF) Leiar taljosland@gmail.com 979 59 595 Ikke registrert
Sigrid Brattabø Handegard Sigrid Brattabø Handegard Senterpartiet (SP) Nestleiar sigrid.handegard@gmail.com 97156165 Ikke registrert
Aleksander Øren Heen Aleksander Øren Heen Senterpartiet (SP) Medlem Aleksander.Heen@sfj.no 911 34 842 Ikke registrert
Torbjørn Vereide Torbjørn Vereide Arbeiderpartiet (A) Medlem torbjorn.vereide@sfj.no 908 32 717 Ikke registrert
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Medlem kbd@hkinorge.no 464 25 294 Ikke registrert
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Medlem ag.hestetun@gmail.com 995 64 643 Ikke registrert
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem mataylor@online.no 975 13 449 Ikke registrert
Marianne Sæhle Marianne Sæhle Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem msaehle@hotmail.com 901 74 611 Ikke registrert
Gunhild Berge Stang Gunhild Berge Stang Venstre (V) Medlem Gunhild.Berge.Stang@sfj.no 976 53 785 Ikke registrert
Jana Midelfart Hoff Jana Midelfart Hoff Høgre (H) Medlem jmidelfart@gmail.com 994 27 605 Ikke registrert
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Medlem noralv.distad@sfj.no 913 74 976 Ikke registrert
Karl Vågstøl Karl Vågstøl Høgre (H) Medlem karl@activrevisjon.no 920 58 655 56 36 01 30
Morten Klementsen Morten Klementsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem morten@klementsen.net 476 69 999 Ikke registrert
Helge Stormoen Helge Stormoen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem helge.stormoen@gmail.com 941 10 000 Ikke registrert
Terje Søviknes Terje Søviknes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem tes@os-ho.kommune.no 906 11 503 Ikke registrert
Frode Kleppe Holgersen Frode Kleppe Holgersen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Line Haugen Meyer Line Haugen Meyer Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem linehmeyer@hotmail.com 483 56 554 Ikke registrert
Jarle Jacobsen Jarle Jacobsen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem jarle.jacobsen@sveio.kommune.no 922 40 899 Ikke registrert
Erlend Haugen Herstad Erlend Haugen Herstad Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marit Aakre Tennø Marit Aakre Tennø Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Margunn Yndestad Samnøy Margunn Yndestad Samnøy Senterpartiet (SP) Varamedlem msamnoey@gmail.com 90663295 Ikke registrert
Kjetil Høgseth Felde Kjetil Høgseth Felde Senterpartiet (SP) Varamedlem kjetil.felde@gmail.com Ikke registrert 970 32 034
Eirik Haga Eirik Haga Arbeiderpartiet (A) Varamedlem eirik.haga@vaksdal.kommune.no 930 41 036 Ikke registrert
Johannes Myklebust Bysheim Johannes Myklebust Bysheim Arbeiderpartiet (A) Varamedlem johannes.bysheim@outlook.com 913 55 886 Ikke registrert
Siv Bakken Siv Bakken Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Katarina Rosø Katarina Rosø Arbeiderpartiet (A) Varamedlem katarinaroso@hotmial.com 908 65 758 Ikke registrert
Inga Margrethe Fagerbakke Inga Margrethe Fagerbakke Arbeiderpartiet (A) Varamedlem inga.margrethe@gmail.com 922 45 943 Ikke registrert
Marie Hauge Marie Hauge Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marius Langballe Dalin Marius Langballe Dalin Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem marius.dalin@icloud.com 480 46 592 Ikke registrert
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem monahogli@gmail.com 958 90 468 Ikke registrert
Steinar Øydvin Steinar Øydvin Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem soeydvin@online.no 971 70 381 Ikke registrert
Anne Brit Sørenes Anne Brit Sørenes Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torbjørn Taranger Torbjørn Taranger Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ttaranger@yahoo.no Ikke registrert Ikke registrert
Tom Hiis Bergh Tom Hiis Bergh Venstre (V) Varamedlem tom.hiis.bergh@gmail.com 466 87 614 Ikke registrert
Astrid Knutsen Hårstad Astrid Knutsen Hårstad Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Henrik Nygård Jan Henrik Nygård Venstre (V) Varamedlem jan.henrik@norblikk.no 480 13 161 Ikke registrert
Tore Fossen Tore Fossen Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Roald Stigum Olsen Roald Stigum Olsen Høgre (H) Varamedlem r.stigum@gmail.com 951 19 210 Ikke registrert
Silvia Haugland Silvia Haugland Høgre (H) Varamedlem hau@oygarden.kommune.no 913 99 016 Ikke registrert
Anne Kristin Lilleaasen Anne Kristin Lilleaasen Høgre (H) Varamedlem anne.kristin.lilleaasen@sfj.no 480 80 022 Ikke registrert
Petter W.Haraldsen Haugland Petter W.Haraldsen Haugland Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Sletten-Hansen Terje Sletten-Hansen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Leif Fjellro Leif Fjellro Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem lfjellro@gmail.com 934 31 400 Ikke registrert
Svein Hagesæter Svein Hagesæter Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem fjell_gutt@hotmail.com 916 80 254 Ikke registrert
Hogne Bleie Hogne Bleie Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Christian Emil Haugen Christian Emil Haugen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem ruth.eriksen@sveio.kommune.no 456 12 450 Ikke registrert
Anita Garlid Johannessen Anita Garlid Johannessen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem anita@garlid-johannessen.com 452 28 337 Ikke registrert