eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200116 16.01.2020 Hovudutval for næring, naturressursar og innovasjon 10:00 Marineholmen, Thormølhensg. 51, 3. et., Bergen VIL-Styre, (VilVite)
20191202 02.12.2019 Hovudutval for næring, naturressursar og innovasjon 11:00 Radisson Blu Royal hotel Bryggen, Bergen
20191112 12.11.2019 Hovudutval for næring, naturressursar og innovasjon 10:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Tor Andrè Ljosland Tor Andrè Ljosland Kristelig Folkeparti (KRF) Leiar taljosland@gmail.com 979 59 595 Ikke registrert
Sigrid Brattabø Handegard Sigrid Brattabø Handegard Senterpartiet (SP) Nestleiar Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Aleksander Øren Heen Aleksander Øren Heen Senterpartiet (SP) Medlem Aleksander.Oren.Heen@sfj.no Ikke registrert Ikke registrert
Torbjørn Vereide Torbjørn Vereide Arbeiderpartiet (A) Medlem Torbjorn.Vereide@sfj.no Ikke registrert Ikke registrert
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Medlem ag.hestetun@gmail.com 995 64 643 Ikke registrert
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marianne Sæhle Marianne Sæhle Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem msaehle@hotmail.com 901 74 611 Ikke registrert
Gunhild Berge Stang Gunhild Berge Stang Venstre (V) Medlem Gunhild.Berge.Stang@sfj.no 976 53 785 Ikke registrert
Jana Midelfart Hoff Jana Midelfart Hoff Høgre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Medlem noralv.distad@sfj.no Ikke registrert Ikke registrert
Karl Vågstøl Karl Vågstøl Høgre (H) Medlem karl@activrevisjon.no 920 58 655 56 36 01 30
Morten Klementsen Morten Klementsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Helge Stormoen Helge Stormoen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Søviknes Terje Søviknes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem tsoviknes@icloud.com 906 11 503 Ikke registrert
Frode Holen Frode Holen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Line Haugen Meyer Line Haugen Meyer Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem linehmeyer@hotmail.com 483 56 554 Ikke registrert
Jarle Jacobsen Jarle Jacobsen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erlend Haugen Herstad Erlend Haugen Herstad Senterpartiet (SP) Varamedlem erlendherstad@gmail.com 916 44 740 Ikke registrert
Marit Aakre Tennø Marit Aakre Tennø Senterpartiet (SP) Varamedlem kvegdrift@gmail.com 454 71 716 Ikke registrert
Margunn Yndestad Samnøy Margunn Yndestad Samnøy Senterpartiet (SP) Varamedlem msamnoey@gmail.com 90663295 Ikke registrert
Kjetil Høgseth Felde Kjetil Høgseth Felde Senterpartiet (SP) Varamedlem kjetil.felde@gmail.com 970 32 034 Ikke registrert
Eirik Haga Eirik Haga Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Johannes Myklebust Bysheim Johannes Myklebust Bysheim Arbeiderpartiet (A) Varamedlem johannes.bysheim@outlook.com 913 55 886 Ikke registrert
Siv Bakken Siv Bakken Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Siv.bakken@norsuncorp.no 974 91 841 Ikke registrert
Katarina Rosø Katarina Rosø Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inga Margrethe Fagerbakke Inga Margrethe Fagerbakke Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marie Hauge Marie Hauge Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem marie.hauge@hi.no 975 68 384 Ikke registrert
Marius Langballe Dalin Marius Langballe Dalin Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem marius.dalin@icloud.com 480 46 592 Ikke registrert
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem monahogli@gmail.com 958 90 468 Ikke registrert
Steinar Øydvin Steinar Øydvin Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem soeydvin@online.no 971 70 381 Ikke registrert
Anne Brit Sørenes Anne Brit Sørenes Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem anne.brit.odegard@haugnett.no 478 03 950 Ikke registrert
Torbjørn Taranger Torbjørn Taranger Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ttaranger@yahoo.no 922 54 723 Ikke registrert
Tomas Berius Tomas Berius Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Astrid Knutsen Hårstad Astrid Knutsen Hårstad Venstre (V) Varamedlem astrid.haarstad@venstre.no 986 52 060 Ikke registrert
Jan Henrik Nygård Jan Henrik Nygård Venstre (V) Varamedlem jan.henrik@norblikk.no 480 13 161 Ikke registrert
Tore Fossen Tore Fossen Høgre (H) Varamedlem tore.fossen@moller.no 959 39 993 Ikke registrert
Roald Stigum Olsen Roald Stigum Olsen Høgre (H) Varamedlem r.stigum@gmail.com 951 19 210 Ikke registrert
Silvia Haugland Silvia Haugland Høgre (H) Varamedlem hau@oygarden.kommune.no 913 99 016 Ikke registrert
Anne Kristin Lilleaasen Anne Kristin Lilleaasen Høgre (H) Varamedlem anne.kristin.lilleaasen@sfj.no 480 80 022 Ikke registrert
Petter Haraldsen Haugland Petter Haraldsen Haugland Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Sletten-Hansen Terje Sletten-Hansen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem sletten.hansen@gmail.com 901 18 811 Ikke registrert
Leif Fjellro Leif Fjellro Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem lfjellro@gmail.com 934 31 400 Ikke registrert
Svein Hagesæter Svein Hagesæter Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hogne Bleie Hogne Bleie Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem hogne.bleie@mallard.no 909 58 026 Ikke registrert
Christian Emil Haugen Christian Emil Haugen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem haugen@fpu.no 930 20 242 Ikke registrert
Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem ruth.eriksen@sveio.kommune.no 456 12 450 Ikke registrert
Anita Garlid Johannessen Anita Garlid Johannessen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Anita.Garlid.Johannessen@hfk.no Ikke registrert 56310205