eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20210908 08.09.2021 Hovudutval for næring 00:00
20211006 06.10.2021 Hovudutval for næring 00:00
20211026 26.10.2021 Hovudutval for næring 00:00 Stord
20211117 17.11.2021 Hovudutval for næring 00:00
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20210624 24.06.2021 Hovudutval for næring 10:00 Ekstraordinært møte - Fjernmøte
20210525 25.05.2021 Hovudutval for næring 09:00 Fjernmøte
20210512 12.05.2021 Hovudutval for næring 10:00 Ekstramøte - Fjernmøte Fjernmøte
20210428 28.04.2021 Hovudutval for næring 10:00 Fjernmøte
20210323 23.03.2021 Hovudutval for næring 10:00 Fjernmøte
20210217 17.02.2021 Hovudutval for næring 10:00 Fjernmøte
20210122 22.01.2021 Hovudutval for næring 10:00 Ekstraordinært møte - Fjernmøte
20210112 12.01.2021 Hovudutval for næring 10:00 Fjernmøte
20201125 25.11.2020 Hovudutval for næring 10:00 Fjernmøte / video
20201105 05.11.2020 Hovudutval for næring 10:00 Fjernmøte/Video
20201015 15.10.2020 Hovudutval for næring 10:00 Alver hotell, Alversund
20200916 16.09.2020 Hovudutval for næring 10:00 Fjernmøte
20200716 16.07.2020 Hovudutval for næring 10:00 Fjernmøte
20200604 04.06.2020 Hovudutval for næring 10:00 Fjernmøte Fjernmøte
20200514 14.05.2020 Hovudutval for næring 10:00 Fjernmøte Videomøte
20200416 16.04.2020 Hovudutval for næring 10:00 Fjernmøte Fjernmøte
20200311 11.03.2020 Hovudutval for næring 10:00 Høgskolen på Vestlandet, Florø. Magnus Tingnesgt. 1
20200213 13.02.2020 Hovudutval for næring 10:00 Fylkeshuset – Sandsli, Sandslihaugen 30, Bergen Utvalsalen, 2 et
20200116 16.01.2020 Hovudutval for næring 10:00 Marineholmen, Thormølhensg. 51, 3. et., Bergen VIL-Styre, (VilVite)
20191202 02.12.2019 Hovudutval for næring 11:00 Radisson Blu Royal hotel Bryggen, Bergen
20191112 12.11.2019 Hovudutval for næring 10:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Sigrid Brattabø Handegard Sigrid Brattabø Handegard Senterpartiet (SP) Nestleiar Sigrid.Brattabo.Handegard@vlfk.no 97156165 97156165
Aleksander Øren Heen Aleksander Øren Heen Senterpartiet (SP) Medlem Aleksander.Heen@vlfk.no 91134842 91134842
Torbjørn Vereide Torbjørn Vereide Arbeiderpartiet (A) Medlem Torbjorn.Vereide@vlfk.no 90832717 90832717
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Medlem Kine.Bratli.Dale@vlfk.no 46425294 46425294
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Medlem Anne.Gine.Hestetun@vlfk.no 99564643 99564643
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem Mark.Taylor@vlfk.no 97513449 97513449
Marianne Sæhle Marianne Sæhle Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Marianne.Sehle@vlfk.no 90174611 90174611
Alfred Jens Bjørlo Alfred Jens Bjørlo Venstre (V) Medlem Alfred.Jens.Bjorlo@vlfk.no 48082652 48082652
Jana Midelfart-Hoff Jana Midelfart-Hoff Høgre (H) Medlem Jana.Midelfart.Hoff@vlfk.no 99427605 99427605
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Medlem Noralv.Distad@vlfk.no 91374976 91374976
Karl Vågstøl Karl Vågstøl Høgre (H) Medlem Karl.Vagstol@vlfk.no 92058655 92058655
Morten Klementsen Morten Klementsen Uavhengig (UA) Medlem Morten.Klementsen@vlfk.no 47669999 47669999
Helge Stormoen Helge Stormoen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Helge.Stormoen@vlfk.no 94110000 94110000
Terje Søviknes Terje Søviknes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Terje.Soviknes@vlfk.no 90611503 90611503
Frode Kleppe Holgersen Frode Kleppe Holgersen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Frode.Kleppe.Holgersen@vlfk.no 90635545 90635545
Line Haugen Meyer Line Haugen Meyer Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Line.Haugen.Meyer@vlfk.no 48356554 48356554
Jarle Jacobsen Jarle Jacobsen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Jarle.Jacobsen@vlfk.no 92240899 92240899
Erlend Haugen Herstad Erlend Haugen Herstad Senterpartiet (SP) Varamedlem Erlend.Haugen.Herstad@vlfk.no 91644740 91644740
Marit Aakre Tennø Marit Aakre Tennø Senterpartiet (SP) Varamedlem Marit.Aakre.Tenno@vlfk.no 45471716 45471716
Margunn Yndestad Samnøy Margunn Yndestad Samnøy Senterpartiet (SP) Varamedlem Margunn.Yndestad.Samnoy@vlfk.no 90663295 90663295
Kjetil Høgseth Felde Kjetil Høgseth Felde Senterpartiet (SP) Varamedlem Kjetil.Hogseth.Felde@vlfk.no 97032034 97032034
Eirik Haga Eirik Haga Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Eirik.Haga@vlfk.no 93041036 93041036
Johannes Myklebust Bysheim Johannes Myklebust Bysheim Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Johannes.Myklebust.Bysheim@vlfk.no 91355886 91355886
Siv Bakken Siv Bakken Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Siv.Bakken@vlfk.no 97491841 97491841
Katarina Rosø Katarina Rosø Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Katarina.Roso2@vlfk.no 90865758 90865758
Inga Margrethe Fagerbakke Inga Margrethe Fagerbakke Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Inga.Margrethe.Fagerbakke@vlfk.no 92245943 92245943
Marie Hauge Marie Hauge Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Marie.Hauge@vlfk.no 97568384 97568384
Marius Langballe Dalin Marius Langballe Dalin Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Marius.Langballe.Dalin@vlfk.no 48046592 48046592
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Mona.Hogli@vlfk.no 95890468 95890468
Steinar Øydvin Steinar Øydvin Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Steinar.Oydvin@vlfk.no 97170381 97170381
Anne Brit Sørenes Anne Brit Sørenes Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Anne.Brit.Sorenes@vlfk.no 47803950 47803950
Torbjørn Taranger Torbjørn Taranger Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Torbjorn.Taranger@vlfk.no Ikke registrert Ikke registrert
Tom Hiis Bergh Tom Hiis Bergh Venstre (V) Varamedlem Tom.Hiis.Bergh@vlfk.no 46687614 46687614
Astrid Knutsen Hårstad Astrid Knutsen Hårstad Venstre (V) Varamedlem Astrid.Knutsen.Harstad@vlfk.no 98652060 98652060
Jan Henrik Nygård Jan Henrik Nygård Venstre (V) Varamedlem Jan.Henrik.Nygard@vlfk.no 48013161 48013161
Tore Fossen Tore Fossen Høgre (H) Varamedlem Tore.Fossen@vlfk.no 95939993 95939993
Roald Stigum Olsen Roald Stigum Olsen Høgre (H) Varamedlem Roald.Stigum.Olsen@vlfk.no 95119210 95119210
Silvia Haugland Silvia Haugland Høgre (H) Varamedlem Silvia.Haugland@vlfk.no 91399016 91399016
Anne Kristin Lilleaasen Anne Kristin Lilleaasen Høgre (H) Varamedlem Anne.Kristin.Lilleaasen@vlfk.no 48080022 48080022
Petter William Haraldsen Haugland Petter William Haraldsen Haugland Høgre (H) Varamedlem Petter.William.Haraldsen.Haugland@vlfk.no 90234572 90234572
Terje Sletten-Hansen Terje Sletten-Hansen Uavhengig (UA) Varamedlem Terje.Sletten-Hansen@vlfk.no 90118811 90118811
Leif Bjarne Fjellro Leif Bjarne Fjellro Uavhengig (UA) Varamedlem Leif.Bjarne.Fjellro@vlfk.no 93431400 93431400
Svein Hagesæter Svein Hagesæter Uavhengig (UA) Varamedlem Svein.Hageseter@vlfk.no 91680254 91680254
Hogne Bleie Hogne Bleie Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Hogne.Bleie@vlfk.no 90958026 90958026
Christian Emil Haugen Christian Emil Haugen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Christian.Emil.Haugen@vlfk.no 93020242 93020242
Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ruth.Grethe.Ostebovik.Eriksen@vlfk.no 45612450 45612450
Anita Garlid Johannessen Anita Garlid Johannessen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Anita.Garlid.Johannessen@vlfk.no 45228337 45228337