eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200311 11.03.2020 Hovudutval for næring, naturressursar og innovasjon 10:00 Høgskolen på Vestlandet, Florø. Magnus Tingnesgt. 1
20200213 13.02.2020 Hovudutval for næring, naturressursar og innovasjon 10:00 Fylkeshuset – Sandsli, Sandslihaugen 30, Bergen Utvalsalen, 2 et
20200116 16.01.2020 Hovudutval for næring, naturressursar og innovasjon 10:00 Marineholmen, Thormølhensg. 51, 3. et., Bergen VIL-Styre, (VilVite)
20191202 02.12.2019 Hovudutval for næring, naturressursar og innovasjon 11:00 Radisson Blu Royal hotel Bryggen, Bergen
20191112 12.11.2019 Hovudutval for næring, naturressursar og innovasjon 10:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Tor André Ljosland Tor André Ljosland Kristelig Folkeparti (KRF) Leiar Tor.Andre.Ljosland@vlfk.no 97959595 97959595
Sigrid Brattabø Handegard Sigrid Brattabø Handegard Senterpartiet (SP) Nestleiar Sigrid.Brattabo.Handegard@vlfk.no 97156165 97156165
Aleksander Øren Heen Aleksander Øren Heen Senterpartiet (SP) Medlem Aleksander.Heen@vlfk.no 91134842 91134842
Torbjørn Vereide Torbjørn Vereide Arbeiderpartiet (A) Medlem Torbjorn.Vereide@vlfk.no 90832717 90832717
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Medlem Kine.Bratli.Dale@vlfk.no 46425294 46425294
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Medlem Anne.Gine.Hestetun@vlfk.no 99564643 99564643
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem Mark.Taylor@vlfk.no 97513449 97513449
Marianne Sæhle Marianne Sæhle Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Marianne.Sehle@vlfk.no 90174611 90174611
Gunhild Alis Berge Stang Gunhild Alis Berge Stang Venstre (V) Medlem Gunhild.Berge.Stang@vlfk.no 97653785 97653785
Jana Midelfart Hoff Jana Midelfart Hoff Høgre (H) Medlem Jana.Midelfart.Hoff@vlfk.no 99427605 99427605
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Medlem Noralv.Distad@vlfk.no 91374976 91374976
Karl Vågstøl Karl Vågstøl Høgre (H) Medlem Karl.Vagstol@vlfk.no 92058655 92058655
Morten Klementsen Morten Klementsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Morten.Klementsen@vlfk.no 47669999 47669999
Helge Stormoen Helge Stormoen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Helge.Stormoen@vlfk.no 94110000 94110000
Terje Søviknes Terje Søviknes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Terje.Soviknes@vlfk.no 90611503 90611503
Frode Kleppe Holgersen Frode Kleppe Holgersen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Frode.Kleppe.Holgersen@vlfk.no 90635545 90635545
Line Haugen Meyer Line Haugen Meyer Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem linehmeyer@hotmail.com 48356554 48356554
Jarle Jacobsen Jarle Jacobsen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem JARLE.JACOBSEN@SVEIO.KOMMUNE.NO 92240899 92240899
Erlend Haugen Herstad Erlend Haugen Herstad Senterpartiet (SP) Varamedlem erlendherstad@gmail.com 91644740 91644740
Marit Aakre Tennø Marit Aakre Tennø Senterpartiet (SP) Varamedlem Marit.Aakre.Tenno@vlfk.no 45471716 45471716
Margunn Yndestad Samnøy Margunn Yndestad Samnøy Senterpartiet (SP) Varamedlem Margunn.Yndestad.Samnoy@vlfk.no 90663295 90663295
Kjetil Høgseth Felde Kjetil Høgseth Felde Senterpartiet (SP) Varamedlem kjetil.felde@gmail.com 970 32 034 Ikke registrert
Eirik Haga Eirik Haga Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Eirik.Haga@vlfk.no 93041036 93041036
Johannes Myklebust Bysheim Johannes Myklebust Bysheim Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Johannes.Myklebust.Bysheim@vlfk.no 91355886 91355886
Siv Bakken Siv Bakken Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Siv.Bakken@vlfk.no 97491841 97491841
Katarina Rosø Katarina Rosø Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Katarina.Roso@sfj.no 90865758 90865758
Inga Margrethe Fagerbakke Inga Margrethe Fagerbakke Arbeiderpartiet (A) Varamedlem inga.margrethe@gmail.com 92245943 92245943
Marie Hauge Marie Hauge Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Marie.Hauge@vlfk.no 90759624 90759624
Marius Langballe Dalin Marius Langballe Dalin Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Marius.Langballe.Dalin@vlfk.no 48046592 48046592
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Mona.Hogli@vlfk.no 95890468 95890468
Steinar Øydvin Steinar Øydvin Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Steinar.Oydvin@vlfk.no 97170381 97170381
Anne Brit Sørenes Anne Brit Sørenes Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Anne.Brit.Sorenes@vlfk.no 47803950 47803950
Torbjørn Taranger Torbjørn Taranger Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ttaranger@yahoo.no Ikke registrert Ikke registrert
Tom Hiis Bergh Tom Hiis Bergh Venstre (V) Varamedlem tom.hiis.bergh@gmail.com 46687614 46687614
Astrid Knutsen Hårstad Astrid Knutsen Hårstad Venstre (V) Varamedlem astrid.haarstad@venstre.no 986 52 060 Ikke registrert
Jan Henrik Nygård Jan Henrik Nygård Venstre (V) Varamedlem jan.hanrik@norblikk.no 48013161 48013161
Tore Fossen Tore Fossen Høgre (H) Varamedlem Tore.Fossen@vlfk.no 95939993 95939993
Roald Stigum Olsen Roald Stigum Olsen Høgre (H) Varamedlem Roald.Stigum.Olsen@vlfk.no 95119210 95119210
Silvia Haugland Silvia Haugland Høgre (H) Varamedlem Silvia.Haugland@vlfk.no 91399016 91399016
Anne Kristin Lilleaasen Anne Kristin Lilleaasen Høgre (H) Varamedlem Anne.Kristin.Lilleaasen@sfj.no 48080022 48080022
Petter William Haraldsen Haugland Petter William Haraldsen Haugland Høgre (H) Varamedlem Petter.William.Haraldsen.Haugland@vlfk.no 90234572 90234572
Terje Sletten-Hansen Terje Sletten-Hansen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Terje.Sletten-Hansen@vlfk.no 90118811 90118811
Leif Bjarne Fjellro Leif Bjarne Fjellro Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Leif.Bjarne.Fjellro@vlfk.no 93431400 93431400
Svein Hagesæter Svein Hagesæter Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Svein.Hagesaeter@hfk.no 91680254 91680254
Hogne Bleie Hogne Bleie Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Hogne.Bleie@vlfk.no 90958026 90958026
Christian Emil Haugen Christian Emil Haugen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Christian.Emil.Haugen@vlfk.no 93020242 93020242
Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ruth.Grethe.Ostebovik.Eriksen@vlfk.no 45612450 45612450
Anita Garlid Johannessen Anita Garlid Johannessen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Anita.Garlid.Johannessen@hfk.no 45228337 45228337