eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191112 12.11.2019 Hovudutval for opplæring og kompetanse 10:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Karianne Torvanger Karianne Torvanger Arbeiderpartiet (A) Leiar karianne.torvanger@sfj.no 996 06 484 Ikke registrert
Emil Gadolin Emil Gadolin Arbeiderpartiet (A) Medlem emil.gadolin@gmail.com 906 36 727 Ikke registrert
Nina Bognøy Nina Bognøy Arbeiderpartiet (A) Medlem nina-ys@online.no 476 53 705 Ikke registrert
Rasmus Laupsa Rasmussen Rasmus Laupsa Rasmussen Arbeiderpartiet (A) Medlem rasmus.laupsa.rasmussen@gmail.com 452 29 172 Ikke registrert
Åsmund Berthelsen Åsmund Berthelsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleiar asmund.berthelsen@icloud.com 932 37 073 Ikke registrert
Alexander Fosse Andersen Alexander Fosse Andersen Senterpartiet (SP) Medlem afa@sp.no 958 87 521 Ikke registrert
Sigurd Erlend Reksnes Sigurd Erlend Reksnes Senterpartiet (SP) Medlem Sigurd.Erlend.Reksnes@sfj.no 913 79 271 Ikke registrert
Pauline Tomren Pauline Tomren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem paulinetomren@gmail.com 476 81 877 Ikke registrert
Kristina Vaktskjold Hamre Kristina Vaktskjold Hamre Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem kristivakt@universalskilt.no 924 42 058 Ikke registrert
John Andre Kongsvik John Andre Kongsvik Høgre (H) Medlem johnandre@hoyre.no 971 58 798 Ikke registrert
Sonja Merethe Øvre-Flo Sonja Merethe Øvre-Flo Høgre (H) Medlem sonja.merethe.ovre-flo@sfj.no 975 21 188 Ikke registrert
Svein Kolbein Halleraker Svein Kolbein Halleraker Høgre (H) Medlem sh@linkarkitektur.no 915 68 618 Ikke registrert
Jeanette Onarheim Syversen Jeanette Onarheim Syversen Raudt (R) Medlem Jeanettesyversen2019@gmail.com 958 22 661 Ikke registrert
Nils Haugland Nils Haugland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem niha@statsbygg.no 932 19 037 Ikke registrert
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Medlem rosalind.fosse@gmail.com 971 49 470 Ikke registrert
Katrine Helland Johannessen Katrine Helland Johannessen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem katrine.hjo@gmail.com 904 71 791 Ikke registrert
Tommy Aarethun Tommy Aarethun Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Helen Hjertaas Helen Hjertaas Arbeiderpartiet (A) Varamedlem helen.hjertaas@sfj.no 415 30 832 Ikke registrert
Roberto Tanaia Roberto Tanaia Arbeiderpartiet (A) Varamedlem rtanaia451@gmail.com 458 75 365 Ikke registrert
Harald Bjarte Reite Harald Bjarte Reite Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Solfrid Horne-Moe Solfrid Horne-Moe Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jeffrey Meijer Jeffrey Meijer Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem jeffrey.meijer99@gmail.com 948 53 491 Ikke registrert
Torunn Hole Olsnes Torunn Hole Olsnes Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem torunn.olsnes@gmail.com 911 37 945 Ikke registrert
Birgitte Holmefjord Olsen Skibenes Birgitte Holmefjord Olsen Skibenes Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem birgitteskibenes@gmail.com 48073822 Ikke registrert
Karoline Aldis Bjerkeset Karoline Aldis Bjerkeset Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert 926 41 843 Ikke registrert
Jakob Bjelland Jakob Bjelland Senterpartiet (SP) Varamedlem jbj@skl.as 975 56 175 Ikke registrert
Knut Eiving Nygård Knut Eiving Nygård Senterpartiet (SP) Varamedlem knut.eivind.nygard@bkkfiber.no 915 36 171 Ikke registrert
Morten Askvik Morten Askvik Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mariel Eikeset Koren Mariel Eikeset Koren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem mariel.eikeset.koren@mdg.no 909 42 503 Ikke registrert
Svein-Martin Hovland Stenseth Svein-Martin Hovland Stenseth Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Strømmen Øyvind Strømmen Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem oyvindstrommen@gmail.com 410 08 595 Ikke registrert
Stein Robert Osdal Stein Robert Osdal Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem stein.osdal@gmail.com 417 64 312 Ikke registrert
Hildegunn Eiane Aarthun Hildegunn Eiane Aarthun Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem hildegunn.aarthun@kvinnherad.kommune.no 916 34 021 Ikke registrert
Beate Bondevik Lie Beate Bondevik Lie Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem beate.bondevik.lie@luster.kommune.no 917 76 434 Ikke registrert
Petter W.Haraldsen Haugland Petter W.Haraldsen Haugland Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kari Odland Kari Odland Høgre (H) Varamedlem kjodl58@gmail.com 472 85 806 Ikke registrert
Nils Kåre Skoge Nils Kåre Skoge Høgre (H) Varamedlem nils.skoge@telle.no Ikke registrert 934 38 691
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høgre (H) Varamedlem silja.bjorkly@gmail.com 920 54 851 Ikke registrert
Christer Lilleskare Olsen Christer Lilleskare Olsen Høgre (H) Varamedlem christerlo@gmail.com 986 04 457 986 04 457
Martin Brunet Martin Brunet Raudt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingunn Kandal Ingunn Kandal Raudt (R) Varamedlem inkan@online.no 464 77 723 Ikke registrert
Ingeborg Lohne Hordvik Ingeborg Lohne Hordvik Raudt (R) Varamedlem ihordvik@hotmail.com 958 63 029 Ikke registrert
Tore Landmark Tore Landmark Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem torelandm@gmail.com 454 61 108 Ikke registrert
Hildegun Kvamme Skare Hildegun Kvamme Skare Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 451 35 756
Kirsten Lunde Juvik Kirsten Lunde Juvik Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunnar Bakke Gunnar Bakke Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem gb@nhomd.no 970 19 591 Ikke registrert
Martin Virkesdal Jonsterhaug Martin Virkesdal Jonsterhaug Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem martin.jonsterhaug@hotmail.com 916 03 820 Ikke registrert
Stig Abrahamsen Stig Abrahamsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert