eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200602 02.06.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 09:00 Telefonmøte/Video
20200916 16.09.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 00:00 Firda vgs, Sandane
20201013 13.10.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 00:00 Stord vgs
20201103 03.11.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 00:00 Sogndal vgs
20201125 25.11.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 00:00 Sotra vgs
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200513 13.05.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 09:00 Fjernmøte Video
20200420 20.04.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 09:00 Fjernmøte/videomøte
20200310 10.03.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 08:30 Måløy vgs
20200213 13.02.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 10:00 Sandsli Videregående skole Auditoriet, 2. et.
20200114 14.01.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 10:00 Fylkeshuset Sandsli, Sandslihaugen 30 og kontor Førde, Storehagen 1b Videomøte: Fylkesutvalsalen Sandsli og Fjaler Førde
20191202 02.12.2019 Hovudutval for opplæring og kompetanse 11:00 Radisson Blu Royal hotel Bryggen, Bergen
20191128 28.11.2019 Hovudutval for opplæring og kompetanse 11:00 Fylkeshuset i Bergen, Agnes Mowinckelsgt. 5, Bergen 4.etg. Nordhordland
20191112 12.11.2019 Hovudutval for opplæring og kompetanse 10:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Karianne Alette Torvanger Karianne Alette Torvanger Arbeiderpartiet (A) Leiar Karianne.Alette.Torvanger@vlfk.no 99606484 99606484
Emil Lennart Pålikoff Gadolin Emil Lennart Pålikoff Gadolin Arbeiderpartiet (A) Medlem Emil.Lennart.Palikoff.Gadolin@vlfk.no 90636727 90636727
Nina Bognøy Nina Bognøy Arbeiderpartiet (A) Medlem Nina.Bognoy@vlfk.no 47653705 47653705
Rasmus Laupsa Rasmussen Rasmus Laupsa Rasmussen Arbeiderpartiet (A) Medlem Rasmus.Laupsa.Rasmussen@vlfk.no 45229172 45229172
Åsmund Berthelsen Åsmund Berthelsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleiar Asmund.Berthelsen@vlfk.no 93237073 93237073
Alexander Fosse Andersen Alexander Fosse Andersen Senterpartiet (SP) Medlem Alexander.Fosse.Andersen@vlfk.no 95887521 95887521
Sigurd Erlend Reksnes Sigurd Erlend Reksnes Senterpartiet (SP) Medlem Sigurd.Erlend.Reksnes@vlfk.no 91379271 91379271
Pauline Tomren Pauline Tomren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem Pauline.Tomren@vlfk.no 47681877 47681877
Kristina Vaktskjold Hamre Kristina Vaktskjold Hamre Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Kristina.Vaktskjold.Hamre@vlfk.no 92442058 92442058
John Andre Kongsvik John Andre Kongsvik Høgre (H) Medlem John.Andre.Kongsvik@vlfk.no 97158798 97158798
Sonja Merethe Øvre-Flo Sonja Merethe Øvre-Flo Høgre (H) Medlem Sonja.Merethe.Ovre-Flo@sfj.no 97521188 97521188
Svein Kolbein Halleraker Svein Kolbein Halleraker Høgre (H) Medlem Svein.Kolbein.Halleraker@vlfk.no 91568618 91568618
Jeanette Onarheim Syversen Jeanette Onarheim Syversen Raudt (R) Medlem Jeanette.Syversen@vlfk.no 95822661 95822661
Nils Haugland Nils Haugland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Nils.Haugland@vlfk.no 93219037 93219037
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Rosalind.Fosse@vlfk.no 97149470 97149470
Katrine Helland Johannessen Katrine Helland Johannessen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Katrine.Helland.Johannessen@vlfk.no 90471791 90471791
Tommy Mo Aarethun Tommy Mo Aarethun Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Tommy.Mo.Aarethun@vlfk.no 95167502 95167502
Helen Hjertaas Helen Hjertaas Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Helen.hjertaas@sfj.no 41530832 41530832
Roberto Manuel Tanaia Roberto Manuel Tanaia Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Roberto.Tanaia@hfk.no 45875365 45875365
Harald Bjarte Reite Harald Bjarte Reite Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Harald.Bjarte.Reite@sfj.no 90150161 90150161
Solfrid Elisabet Horne-Moe Solfrid Elisabet Horne-Moe Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Solfrid.Elisabet.Horne-Moe@vlfk.no 91739876 91739876
Jeffrey Jacobus Maximilian Meijer Jeffrey Jacobus Maximilian Meijer Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Jeffrey.Jacobus.Maximilian.Meijer@vlfk.no 94853491 94853491
Torunn Hole Olsnes Torunn Hole Olsnes Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Torunn.Hole.Olsnes@vlfk.no 91137945 91137945
Birgitte Holmefjord Olsen Skibenes Birgitte Holmefjord Olsen Skibenes Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Birgitte.Holmefjord.Olsen.Skibenes@vlfk.no 48073822 48073822
Karoline Aldis Bjerkeset Karoline Aldis Bjerkeset Senterpartiet (SP) Varamedlem Karoline.Aldis.Bjerkeset@sfj.no 92641843 92641843
Jakob Bjelland Jakob Bjelland Senterpartiet (SP) Varamedlem Jakob.Bjelland@vlfk.no 97556175 97556175
Knut Eivind Nygård Knut Eivind Nygård Senterpartiet (SP) Varamedlem Knut.Eivind.Nygard@vlfk.no 91536171 91536171
Morten Askvik Morten Askvik Senterpartiet (SP) Varamedlem Morten.Askvik@vlfk.no 98885997 98885997
Mariel Eikeset Koren Mariel Eikeset Koren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Mariel.Eikeset.Koren@vlfk.no 90942503 90942503
Svein-Martin Hovland Stenseth Svein-Martin Hovland Stenseth Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Svein-Martin.Hovland.Stenseth@vlfk.no 91376779 91376779
Øyvind Strømmen Øyvind Strømmen Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Oyvind.Strommen@vlfk.no 41008595 41008595
Stein Robert Osdal Stein Robert Osdal Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Stein.Robert.Osdal@vlfk.no 41764312 41764312
Hildegunn Eiane Aarthun Hildegunn Eiane Aarthun Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Hildegunn.Eiane.Aarthun@vlfk.no 91634021 91634021
Beate Bondevik Lie Beate Bondevik Lie Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Beate.Bondevik.Lie@vlfk.no 91776434 91776434
Petter William Haraldsen Haugland Petter William Haraldsen Haugland Høgre (H) Varamedlem Petter.William.Haraldsen.Haugland@vlfk.no 90234572 90234572
Kari Johanne Odland Kari Johanne Odland Høgre (H) Varamedlem Kari.Johanne.Odland@vlfk.no 47285806 47285806
Nils Kåre Skoge Nils Kåre Skoge Høgre (H) Varamedlem Nils.Kare.Skoge@vlfk.no 93438691 93438691
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høgre (H) Varamedlem Silja.Ekeland.Bjorkly@vlfk.no 92054851 92054851
Christer Lilleskare Olsen Christer Lilleskare Olsen Høgre (H) Varamedlem Christer.Lilleskare.Olsen@vlfk.no 98604457 98604457
Martin Nordstrøm Brunet Martin Nordstrøm Brunet Raudt (R) Varamedlem Martin.Nordstrom.Brunet@vlfk.no 99464692 99464692
Ingunn Kandal Ingunn Kandal Raudt (R) Varamedlem Ingunn.Kandal@vlfk.no 46477723 46477723
Ingeborg Lohne Hordvik Ingeborg Lohne Hordvik Raudt (R) Varamedlem Ingeborg.Lohne.Hordvik@vlfk.no 95863029 95863029
Tore Landmark Tore Landmark Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Tore.Landmark@vlfk.no 45461108 45461108
Hildegun Kvamme Skare Hildegun Kvamme Skare Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Hildegun.Kvamme.Skare@vlfk.no 91554876 91554876
Kirsten Lunde Juvik Kirsten Lunde Juvik Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Kirsten.Lunde.Juvik@vlfk.no 47614420 47614420
Gunnar Bakke Gunnar Bakke Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Gunnar.Bakke@vlfk.no 97019591 97019591
Martin Virkesdal Jonsterhaug Martin Virkesdal Jonsterhaug Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Martin.Virkesdal.Jonsterhaug@vlfk.no 91603820 91603820
Stig Atle Abrahamsen Stig Atle Abrahamsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Stig.Atle.Abrahamsen@vlfk.no 90557078 90557078