eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200420 20.04.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 00:00 Fjernmøte/videomøte
20200513 13.05.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 00:00 Årstad vgs, Bergen
20200602 02.06.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 00:00 Telefonmøte/Video
20200916 16.09.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 00:00 Firda vgs, Sandane
20201013 13.10.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 00:00 Stord vgs
20201103 03.11.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 00:00 Sogndal vgs
20201125 25.11.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 00:00 Sotra vgs
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200310 10.03.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 08:30 Måløy vgs
20200213 13.02.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 10:00 Sandsli Videregående skole Auditoriet, 2. et.
20200114 14.01.2020 Hovudutval for opplæring og kompetanse 10:00 Fylkeshuset Sandsli, Sandslihaugen 30 og kontor Førde, Storehagen 1b Videomøte: Fylkesutvalsalen Sandsli og Fjaler Førde
20191202 02.12.2019 Hovudutval for opplæring og kompetanse 11:00 Radisson Blu Royal hotel Bryggen, Bergen
20191128 28.11.2019 Hovudutval for opplæring og kompetanse 11:00 Fylkeshuset i Bergen, Agnes Mowinckelsgt. 5, Bergen 4.etg. Nordhordland
20191112 12.11.2019 Hovudutval for opplæring og kompetanse 10:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Karianne Alette Torvanger Karianne Alette Torvanger Arbeiderpartiet (A) Leiar Karianne.Alette.Torvanger@vlfk.no 99606484 99606484
Emil Lennart Pålikoff Gadolin Emil Lennart Pålikoff Gadolin Arbeiderpartiet (A) Medlem Emil.Lennart.Palikoff.Gadolin@vlfk.no 90636727 90636727
Nina Bognøy Nina Bognøy Arbeiderpartiet (A) Medlem Nina.Bognoy@vlfk.no 47653705 47653705
Rasmus Laupsa Rasmussen Rasmus Laupsa Rasmussen Arbeiderpartiet (A) Medlem Rasmus.Laupsa.Rasmussen@vlfk.no 45229172 45229172
Åsmund Berthelsen Åsmund Berthelsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleiar Asmund.Berthelsen@vlfk.no 93237073 93237073
Alexander Fosse Andersen Alexander Fosse Andersen Senterpartiet (SP) Medlem Alexander.Fosse.Andersen@vlfk.no 95887521 95887521
Sigurd Erlend Reksnes Sigurd Erlend Reksnes Senterpartiet (SP) Medlem Sigurd.Erlend.Reksnes@vlfk.no 91379271 91379271
Pauline Tomren Pauline Tomren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem paulinetomren@gmail.com 47681877 47681877
Kristina Vaktskjold Hamre Kristina Vaktskjold Hamre Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Kristina.Vaktskjold.Hamre@vlfk.no 92442058 92442058
John Andre Kongsvik John Andre Kongsvik Høgre (H) Medlem John.Andre.Kongsvik@vlfk.no 97158798 97158798
Sonja Merethe Øvre-Flo Sonja Merethe Øvre-Flo Høgre (H) Medlem Sonja.Merethe.Ovre-Flo@vlfk.no 97521188 97521188
Svein Kolbein Halleraker Svein Kolbein Halleraker Høgre (H) Medlem Svein.Kolbein.Halleraker@vlfk.no 91568618 91568618
Jeanette Onarheim Syversen Jeanette Onarheim Syversen Raudt (R) Medlem Jeanette.Syversen@vlfk.no 95822661 95822661
Nils Haugland Nils Haugland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Nils.Haugland@vlfk.no 93219037 93219037
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Rosalind.Fosse@vlfk.no 97149470 97149470
Katrine Helland Johannessen Katrine Helland Johannessen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem katrine.hjo@gmail.com 90471791 90471791
Tommy Mo Aarethun Tommy Mo Aarethun Arbeiderpartiet (A) Varamedlem tommy.aarethun@bergen.kommune.no 95167502 95167502
Helge Hjertenes Helge Hjertenes Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Roberto Manuel Tanaia Roberto Manuel Tanaia Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Roberto.Tanaia@hfk.no 45875365 45875365
Harald Bjarte Reite Harald Bjarte Reite Arbeiderpartiet (A) Varamedlem hbr@forde.kommune.no 901 50 161 Ikke registrert
Solfrid Horne-Moe Solfrid Horne-Moe Arbeiderpartiet (A) Varamedlem solfrid.horne-moe@industrienergi.no 917 39 876 Ikke registrert
Jeffrey Jacobus Maximilian Meijer Jeffrey Jacobus Maximilian Meijer Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem jeffrey.meijer99@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Torunn Hole Olsnes Torunn Hole Olsnes Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem torunn.olsnes@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Birgitte Holmefjord Olsen Skibenes Birgitte Holmefjord Olsen Skibenes Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem birgitteskibenes@gmail.com 48073822 Ikke registrert
Karoline Aldis Bjerkeset Karoline Aldis Bjerkeset Senterpartiet (SP) Varamedlem kab@sp.no Ikke registrert Ikke registrert
Jakob Bjelland Jakob Bjelland Senterpartiet (SP) Varamedlem jbj@skl.as Ikke registrert Ikke registrert
Knut Eivind Nygård Knut Eivind Nygård Senterpartiet (SP) Varamedlem knut.eivind.nygard@bkkfiber.no 91536171 91536171
Morten Askvik Morten Askvik Senterpartiet (SP) Varamedlem maskvik@online.no Ikke registrert 988 85 997
Mariel Eikeset Koren Mariel Eikeset Koren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem mariel.eikeset.koren@mdg.no Ikke registrert Ikke registrert
Svein Stensland Svein Stensland Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Øyvind Strømmen Øyvind Strømmen Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Oyvind.Strommen@vlfk.no 41008595 41008595
Stein Robert Osdal Stein Robert Osdal Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem stein.osdal@gmail.com 41764312 41764312
Hildegunn Eiane Aarthun Hildegunn Eiane Aarthun Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem hildegunn.aarthun@kvinnherad.kommune.no 91634021 91634021
Beate Bondevik Lie Beate Bondevik Lie Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem beate.bondevik.lie@luster.kommune.no 91776434 91776434
Petter Haraldsen Haugland Petter Haraldsen Haugland Høgre (H) Varamedlem p.w.haraldsen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Kari Johanne Odland Kari Johanne Odland Høgre (H) Varamedlem kjodl58@gmail.com 47285806 47285806
Nils Kåre Skoge Nils Kåre Skoge Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høgre (H) Varamedlem Silja.Ekeland.Bjorkly@vlfk.no 92054851 92054851
Christer Lilleskare Olsen Christer Lilleskare Olsen Høgre (H) Varamedlem CHRISTERLO@GMAIL.COM Ikke registrert Ikke registrert
Martin Nordstrøm Brunet Martin Nordstrøm Brunet Raudt (R) Varamedlem jornbrunet@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Ingunn Kandal Ingunn Kandal Raudt (R) Varamedlem inkan@online.no 46477723 46477723
Ingeborg Lohne Hordvik Ingeborg Lohne Hordvik Raudt (R) Varamedlem ihordvik@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Tore Landmark Tore Landmark Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem torelandm@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Hildegun Kvamme Skare Hildegun Kvamme Skare Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem hilskare@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Kirsten Lunde Juvik Kirsten Lunde Juvik Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem kirsten_juvik_261@hotmail.no Ikke registrert Ikke registrert
Gunnar Bakke Gunnar Bakke Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem gb@nhomd.no Ikke registrert Ikke registrert
Martin Virkesdal Jonsterhaug Martin Virkesdal Jonsterhaug Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem martin.jonsterhaug@hotmail.com 916 03 820 Ikke registrert
Stig Abrahamsen Stig Abrahamsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem stig.atle.abrahamsen@gmail.com 905 57 078 Ikke registrert