eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191217 17.12.2019 Fylkestinget 00:00 Quality Hotel Sogndal, Sogndal
20200303 03.03.2020 Fylkestinget 00:00 Quality Hotel Edvard Grieg, Sandsli
20200609 09.06.2020 Fylkestinget 00:00 Rosendal fjordhotel, Rosendal
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191015 15.10.2019 Fylkestinget 10:30 Hotel Norge by Scandic, Bergen 1.etg.
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Medlem ag.hestetun@gmail.com 995 64 643 Ikke registrert
Arve Helle Arve Helle Arbeiderpartiet (A) Medlem arve.helle@arbeiderpartiet.no 917 37 562 Ikke registrert
Jannicke Bergesen Clarke Jannicke Bergesen Clarke Arbeiderpartiet (A) Medlem jannickeclarke@gmail.com 483 68 908 Ikke registrert
Emil Gadolin Emil Gadolin Arbeiderpartiet (A) Medlem emil.gadolin@gmail.com 906 36 727 Ikke registrert
Karianne Torvanger Karianne Torvanger Arbeiderpartiet (A) Medlem karianne.torvanger@sfj.no 996 06 484 Ikke registrert
Stian Jean Opedal Davies Stian Jean Opedal Davies Arbeiderpartiet (A) Medlem stianjean@gmail.com 936 20 674 Ikke registrert
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Medlem kbd@hkinorge.no 464 25 294 Ikke registrert
Torbjørn Vereide Torbjørn Vereide Arbeiderpartiet (A) Medlem torbjorn.vereide@sfj.no 908 32 717 Ikke registrert
Nina Bognøy Nina Bognøy Arbeiderpartiet (A) Medlem nina-ys@online.no 476 53 705 Ikke registrert
Rasmus Laupsa Rasmussen Rasmus Laupsa Rasmussen Arbeiderpartiet (A) Medlem rasmus.laupsa.rasmussen@gmail.com 452 29 172 Ikke registrert
Linda Monsen Merkesdal Linda Monsen Merkesdal Arbeiderpartiet (A) Medlem lmerkesdal@gmail.com 959 64 714 Ikke registrert
Per Jarle Valvatne Per Jarle Valvatne Arbeiderpartiet (A) Medlem pva@stord.kommune.no 975 52 240 Ikke registrert
Senea Sabanovic Senea Sabanovic Arbeiderpartiet (A) Medlem senea.sabanovic@sfj.no 970 23 702 Ikke registrert
Kjell Gitton Håland Kjell Gitton Håland Arbeiderpartiet (A) Medlem kjell.gitton@gmail.com 932 30 596 Ikke registrert
Trym H. Aafløy Trym H. Aafløy Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem tel200@outlook.com 909 75 006 Ikke registrert
Knut Inge Andersen Knut Inge Andersen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem knia@equinor.com 905 84 170 Ikke registrert
Morten Klementsen Morten Klementsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem morten@klementsen.net 476 69 999 Ikke registrert
Odd Erik Lind Odd Erik Lind Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem odderiklind@hotmail.com 970 02 241 Ikke registrert
Nils Haugland Nils Haugland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem niha@statsbygg.no 932 19 037 Ikke registrert
Hege N. Dale Hege N. Dale Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem hege@dale-gruppen.no 92492188 Ikke registrert
Terje Søviknes Terje Søviknes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem tes@os-ho.kommune.no 906 11 503 Ikke registrert
Sigbjørn Framnes Sigbjørn Framnes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem sigbjorn.framnes@gmail.com 900 62 055 Ikke registrert
Helge Stormoen Helge Stormoen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem helge.stormoen@gmail.com 941 10 000 Ikke registrert
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Medlem rosalind.fosse@gmail.com 971 49 470 Ikke registrert
Frank Willy Pedersen Djuvik Frank Willy Pedersen Djuvik Fremskrittspartiet (FRP) Medlem frank.willy.djuvik@gmail.com 926 26 976 Ikke registrert
Bjarte Vatnøy Bjarte Vatnøy Fremskrittspartiet (FRP) Medlem bjarte@vatnoy.no 951 00 054 Ikke registrert
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høgre (H) Medlem silja.bjorkly@gmail.com 920 54 851 Ikke registrert
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Medlem noralv.distad@sfj.no 913 74 976 Ikke registrert
Svein Kolbein Halleraker Svein Kolbein Halleraker Høgre (H) Medlem sh@linkarkitektur.no 915 68 618 Ikke registrert
Dan Stian Femoen Dan Stian Femoen Høgre (H) Medlem df@frontadvokat.no 922 16 580 Ikke registrert
Hanne Eva Husebø Kristensen Hanne Eva Husebø Kristensen Høgre (H) Medlem hehkristensen@gmail.com 920 86 564 Ikke registrert
John Andre Kongsvik John Andre Kongsvik Høgre (H) Medlem johnandre@hoyre.no 971 58 798 Ikke registrert
June Vibecke Knudtsen Indrevik June Vibecke Knudtsen Indrevik Høgre (H) Medlem jindrevik@icloud.com 920 51 838 Ikke registrert
Jana Midelfart Hoff Jana Midelfart Hoff Høgre (H) Medlem jmidelfart@gmail.com 994 27 605 Ikke registrert
Sonja Merethe Øvre-Flo Sonja Merethe Øvre-Flo Høgre (H) Medlem sonja.merethe.ovre-flo@sfj.no 975 21 188 Ikke registrert
Karl Vågstøl Karl Vågstøl Høgre (H) Medlem karl@activrevisjon.no 920 58 655 56 36 01 30
Lise-May Sæle Lise-May Sæle Høgre (H) Medlem lisemay.saele@gmail.com 481 27 770 Ikke registrert
Gunnar Moland Gunnar Moland Høgre (H) Medlem gunnar@moland.as 917 92 111 Ikke registrert
Trude Brosvik Trude Brosvik Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem trude.brosvik@gulen.kommune.no 913 14 389 Ikke registrert
Tor Andrè Ljosland Tor Andrè Ljosland Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem taljosland@gmail.com 979 59 595 Ikke registrert
Kristina Vaktskjold Hamre Kristina Vaktskjold Hamre Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem kristivakt@universalskilt.no 924 42 058 Ikke registrert
Natalia Antonia Golis Natalia Antonia Golis Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem natalia.antonia.golis@vlfk.no 908 70 491 Ikke registrert
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem mataylor@online.no 975 13 449 Ikke registrert
Pauline Tomren Pauline Tomren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem paulinetomren@gmail.com 476 81 877 Ikke registrert
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem monahogli@gmail.com 958 90 468 Ikke registrert
Øyvind Strømmen Øyvind Strømmen Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem oyvindstrommen@gmail.com 410 08 595 Ikke registrert
Kurt Johnny Hæggernæs Kurt Johnny Hæggernæs Pensjonistpartiet (PP) Medlem kurt.heggernes@online.no 90866151 Ikke registrert
Jeanette Onarheim Syversen Jeanette Onarheim Syversen Raudt (R) Medlem Jeanettesyversen2019@gmail.com 958 22 661 Ikke registrert
Terje Kollbotn Terje Kollbotn Raudt (R) Medlem terje.kollbotn@gmail.com 971 94 073 Ikke registrert
Jon Askeland Jon Askeland Senterpartiet (SP) Medlem jon.askeland@radoy.kommune.no 474 59 720 Ikke registrert
Jenny Ellaug Følling Jenny Ellaug Følling Senterpartiet (SP) Medlem jenny.folling@sfj.no 479 05 990 Ikke registrert
Aleksander Øren Heen Aleksander Øren Heen Senterpartiet (SP) Medlem Aleksander.Heen@sfj.no 911 34 842 Ikke registrert
Sigrid Brattabø Handegard Sigrid Brattabø Handegard Senterpartiet (SP) Medlem sigrid.handegard@gmail.com 97156165 Ikke registrert
Hilde Horpen Hilde Horpen Senterpartiet (SP) Medlem hh@sp.no 957 25 435 Ikke registrert
Alexander Fosse Andersen Alexander Fosse Andersen Senterpartiet (SP) Medlem afa@sp.no 958 87 521 Ikke registrert
Sigurd Erlend Reksnes Sigurd Erlend Reksnes Senterpartiet (SP) Medlem Sigurd.Erlend.Reksnes@sfj.no 913 79 271 Ikke registrert
Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Senterpartiet (SP) Medlem metteheidi@hotmail.com 480 06 560 Ikke registrert
Gunn Åmdal Mongstad Gunn Åmdal Mongstad Senterpartiet (SP) Medlem gmongstad@gmail.com 951 71 031 Ikke registrert
Lars Fjeldstad Lars Fjeldstad Senterpartiet (SP) Medlem larsfjeldstad@hotmail.com 970 44 755 Ikke registrert
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem mchammer@online.no 976 72 203 Ikke registrert
Åsmund Berthelsen Åsmund Berthelsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem asmund.berthelsen@icloud.com 932 37 073 Ikke registrert
Symphorien Pombe Symphorien Pombe Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem symphorienpombe@yahoo.no 479 40 409 Ikke registrert
Marianne Sæhle Marianne Sæhle Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem msaehle@hotmail.com 901 74 611 Ikke registrert
Alfred Bjørlo Alfred Bjørlo Venstre (V) Medlem alfred.bjorlo@gmail.com 480 82 652 Ikke registrert
Gunhild Berge Stang Gunhild Berge Stang Venstre (V) Medlem Gunhild.Berge.Stang@sfj.no 976 53 785 Ikke registrert
Katrine Helland Johannessen Katrine Helland Johannessen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem katrine.hjo@gmail.com 904 71 791 Ikke registrert
Eirik Haga Eirik Haga Arbeiderpartiet (A) Varamedlem eirik.haga@vaksdal.kommune.no 930 41 036 Ikke registrert
Kristin Maurstad Kristin Maurstad Arbeiderpartiet (A) Varamedlem kristin.maurstad@vagsoy.kommune.no 412 34 049 Ikke registrert
Johannes Myklebust Bysheim Johannes Myklebust Bysheim Arbeiderpartiet (A) Varamedlem johannes.bysheim@outlook.com 913 55 886 Ikke registrert
Sandra Tenud Sandra Tenud Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tommy Aarethun Tommy Aarethun Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Larisa Hollund Larisa Hollund Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Henrik Oppen Henrik Oppen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem henrik.oppen@sfj.no 911 06 242 Ikke registrert
Helen Hjertaas Helen Hjertaas Arbeiderpartiet (A) Varamedlem helen.hjertaas@sfj.no 415 30 832 Ikke registrert
Olav Magnus Hammer Olav Magnus Hammer Arbeiderpartiet (A) Varamedlem olavmhammer@gmail.com 926 20 028 Ikke registrert
Kari Bernardini Kari Bernardini Arbeiderpartiet (A) Varamedlem karibernardini@gmail.com 402 16 027 Ikke registrert
Odd Atle Stegegjerdet Odd Atle Stegegjerdet Arbeiderpartiet (A) Varamedlem odd.atle.stegegjerdet@hotmail.com 994 59 374 Ikke registrert
Siv Bakken Siv Bakken Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Idar Martin Herland Idar Martin Herland Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Katarina Rosø Katarina Rosø Arbeiderpartiet (A) Varamedlem katarinaroso@hotmial.com 908 65 758 Ikke registrert
Roberto Tanaia Roberto Tanaia Arbeiderpartiet (A) Varamedlem rtanaia451@gmail.com 458 75 365 Ikke registrert
Synnøve Solbakken Synnøve Solbakken Arbeiderpartiet (A) Varamedlem synnovesolbakken57@gmail.com 930 12 591 Ikke registrert
Einar Hadler Jacobsen Einar Hadler Jacobsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem einar.hadler.jacobsen@gmail.com 979 81 305 Ikke registrert
Terje Sletten-Hansen Terje Sletten-Hansen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kirsten Lunde Juvik Kirsten Lunde Juvik Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tore Landmark Tore Landmark Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem torelandm@gmail.com 454 61 108 Ikke registrert
Leif Fjellro Leif Fjellro Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem lfjellro@gmail.com 934 31 400 Ikke registrert
Thore Helland Thore Helland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem thore.helland@gmail.com 926 56 768 Ikke registrert
Svein Hagesæter Svein Hagesæter Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem fjell_gutt@hotmail.com 916 80 254 Ikke registrert
Jann Atle Jensen Jann Atle Jensen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem jann.atle.jensen@gmail.com 901 88 753 Ikke registrert
Hildegun Kvamme Skare Hildegun Kvamme Skare Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 451 35 756
Renate Møgster Klepsvik Renate Møgster Klepsvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem renate.klepsvik@austevoll.kommune.no 915 24 239 Ikke registrert
Gunnar Bakke Gunnar Bakke Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem gb@nhomd.no 970 19 591 Ikke registrert
Gustav Bahus Gustav Bahus Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem bausen@online.no Ikke registrert 415 52 100
Hogne Bleie Hogne Bleie Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anita Garlid Johannessen Anita Garlid Johannessen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem anita@garlid-johannessen.com 452 28 337 Ikke registrert
Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem ruth.eriksen@sveio.kommune.no 456 12 450 Ikke registrert
Rita Navarsete Rita Navarsete Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem ritanavarsete@gmail.com 480 54 371 Ikke registrert
Christian Emil Haugen Christian Emil Haugen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Alf Terje Mortensen Alf Terje Mortensen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert 959 44 626 Ikke registrert
Iril Schau Johansen Iril Schau Johansen Høgre (H) Varamedlem iriscjoh@online.no 470 26 347 Ikke registrert
Christer Lilleskare Olsen Christer Lilleskare Olsen Høgre (H) Varamedlem christerlo@gmail.com 986 04 457 986 04 457
Petter W.Haraldsen Haugland Petter W.Haraldsen Haugland Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tore Fossen Tore Fossen Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Roald Stigum Olsen Roald Stigum Olsen Høgre (H) Varamedlem r.stigum@gmail.com 951 19 210 Ikke registrert
Kristin Mjanger Kristin Mjanger Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Wenche Tislevoll Wenche Tislevoll Høgre (H) Varamedlem weti@haugnett.no 976 36 354 Ikke registrert
Kari Odland Kari Odland Høgre (H) Varamedlem kjodl58@gmail.com 472 85 806 Ikke registrert
Emil Tetlie Brimsholm Emil Tetlie Brimsholm Høgre (H) Varamedlem etb@samba.no 938 29 420 Ikke registrert
Silvia Haugland Silvia Haugland Høgre (H) Varamedlem hau@oygarden.kommune.no 913 99 016 Ikke registrert
Morten Andreas Hagen Morten Andreas Hagen Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kåre Martin Kleppe Kåre Martin Kleppe Høgre (H) Varamedlem kare.kleppe@gmail.com 472 38 850 Ikke registrert
Bjørn Loe Nyhuus Bjørn Loe Nyhuus Høgre (H) Varamedlem bln@pcss.no 99216712 Ikke registrert
Anne Kristin Lilleaasen Anne Kristin Lilleaasen Høgre (H) Varamedlem anne.kristin.lilleaasen@sfj.no 480 80 022 Ikke registrert
Nils Kåre Skoge Nils Kåre Skoge Høgre (H) Varamedlem nils.skoge@telle.no Ikke registrert 934 38 691
Jon Olav Økland Jon Olav Økland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem j.o.okland@gmail.com 986 75 840 Ikke registrert
Stein Robert Osdal Stein Robert Osdal Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem stein.osdal@gmail.com 417 64 312 Ikke registrert
Hildegunn Eiane Aarthun Hildegunn Eiane Aarthun Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem hildegunn.aarthun@kvinnherad.kommune.no 916 34 021 Ikke registrert
Frode Kleppe Holgersen Frode Kleppe Holgersen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem torill@nyborg.net 915 22 733 Ikke registrert
Bjørn-Harald Haugsvær Bjørn-Harald Haugsvær Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem bjorn.harald.haugsvar@fylkesmannen.no 480 07 375 Ikke registrert
Mariel Eikeset Koren Mariel Eikeset Koren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem mariel.eikeset.koren@mdg.no 909 42 503 Ikke registrert
Josefine Gjerde Josefine Gjerde Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem josefinegjerde@gmail.com 976 21 491 Ikke registrert
Janne Bjånes Bruarøy Janne Bjånes Bruarøy Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem janne.b.mdg@gmail.com 934 58 583 Ikke registrert
Svein-Martin Hovland Stenseth Svein-Martin Hovland Stenseth Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marius Langballe Dalin Marius Langballe Dalin Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem marius.dalin@icloud.com 480 46 592 Ikke registrert
Malin Nøss Vangsnes Malin Nøss Vangsnes Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marie Hauge Marie Hauge Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kåre Johan Thoresen Spissøy Kåre Johan Thoresen Spissøy Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem kare@spissoy.com 913 86 469 Ikke registrert
Karstein Birkeland Karstein Birkeland Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem falketind@msn.com 924 29 909 Ikke registrert
Ann-Christine Mikkelsen Ann-Christine Mikkelsen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Helge Monsen Helge Monsen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem h.monsen@hotmail.com 957 24 549 Ikke registrert
Turid Sveen Turid Sveen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingeborg Lohne Hordvik Ingeborg Lohne Hordvik Raudt (R) Varamedlem ihordvik@hotmail.com 958 63 029 Ikke registrert
Anders Hamre Sveen Anders Hamre Sveen Raudt (R) Varamedlem anhams@yahoo.no 916 89 098 Ikke registrert
Erica Restoften Erica Restoften Raudt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Einar Ove Rysjedal Einar Ove Rysjedal Raudt (R) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bente Kristin Øien Hauge Bente Kristin Øien Hauge Raudt (R) Varamedlem bente.oien.hauge@gmail.com 907 59 624 Ikke registrert
Samson Hamre Samson Hamre Senterpartiet (SP) Varamedlem Samson.Hamre@hfk.no 926 00 235 Ikke registrert
Karoline Aldis Bjerkeset Karoline Aldis Bjerkeset Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert 926 41 843 Ikke registrert
Jostein Ljones Jostein Ljones Senterpartiet (SP) Varamedlem josteinljones@gmail.com 905 15 901 Ikke registrert
Erlend Haugen Herstad Erlend Haugen Herstad Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hans Inge Myrvold Hans Inge Myrvold Senterpartiet (SP) Varamedlem hansingemyrvold@gmail.com Ikke registrert 480 25 277
Gunn Karin Sande Gunn Karin Sande Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sara Hamre Sekkingstad Sara Hamre Sekkingstad Senterpartiet (SP) Varamedlem sara.sekkingstad@gmail.com 456 07 474 Ikke registrert
Marit Aakre Tennø Marit Aakre Tennø Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jakob Bjelland Jakob Bjelland Senterpartiet (SP) Varamedlem jbj@skl.as 975 56 175 Ikke registrert
Nikolai Åshamar Nikolai Åshamar Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Eiving Nygård Knut Eiving Nygård Senterpartiet (SP) Varamedlem knut.eivind.nygard@bkkfiber.no 915 36 171 Ikke registrert
Per Atle Kjøllesdal Per Atle Kjøllesdal Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Margunn Yndestad Samnøy Margunn Yndestad Samnøy Senterpartiet (SP) Varamedlem msamnoey@gmail.com 90663295 Ikke registrert
Aud Kari Isane Aud Kari Isane Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem aud.kari.isane@skatteetaten.no 975 94 200 Ikke registrert
Jeffrey Meijer Jeffrey Meijer Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem jeffrey.meijer99@gmail.com 948 53 491 Ikke registrert
Ingrid Haarstad Rekkavik Ingrid Haarstad Rekkavik Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ingrid.rekkavik@gmail.com 924 94 214 Ikke registrert
Rafael Cobo Garrido Rafael Cobo Garrido Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem cobrafael@gmail.com 456 61 205 Ikke registrert
Torunn Hole Olsnes Torunn Hole Olsnes Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem torunn.olsnes@gmail.com 911 37 945 Ikke registrert
Steinar Øydvin Steinar Øydvin Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem soeydvin@online.no 971 70 381 Ikke registrert
Anne Brit Sørenes Anne Brit Sørenes Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Kjell Andersland Geir Kjell Andersland Venstre (V) Varamedlem geir.kjell.andersland@gmail.com 414 18 980 Ikke registrert
Agnes Hoshovde Bernes Agnes Hoshovde Bernes Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tom Hiis Bergh Tom Hiis Bergh Venstre (V) Varamedlem tom.hiis.bergh@gmail.com 466 87 614 Ikke registrert
Elizabeth Toft Erichsen Elizabeth Toft Erichsen Venstre (V) Varamedlem elizabethtofterichsen@gmail.com 473 38 178 Ikke registrert
Astrid Knutsen Hårstad Astrid Knutsen Hårstad Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert