eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20201215 15.12.2020 Fylkestinget 00:00 Quality Hotel Edvard Grieg, Sandsli
20201216 16.12.2020 Fylkestinget 00:00 Quality Hotel Edvard Grieg, Sandsli dag to av møte i fylkestinget
20210310 10.03.2021 Fylkestinget 00:00
20210311 11.03.2021 Fylkestinget 00:00
20210616 16.06.2021 Fylkestinget 00:00
20210617 17.06.2021 Fylkestinget 00:00
20210929 29.09.2021 Fylkestinget 00:00
20210930 30.09.2021 Fylkestinget 00:00
20211215 15.12.2021 Fylkestinget 00:00
20211216 16.12.2021 Fylkestinget 00:00
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200929 29.09.2020 Fylkestinget 11:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
20200609 09.06.2020 Fylkestinget 09:00 Fjernmøt/videomøte
20200512 12.05.2020 Fylkestinget 11:00 Videomøte/fjernmøte
20200303 03.03.2020 Fylkestinget 11:00 Quality Hotel Edvard Grieg, Sandsli
20200210 10.02.2020 Fylkestinget 11:00 Quality Hotel Edard Grieg, Sandsli
20191217 17.12.2019 Fylkestinget 10:00 Quality Hotel Sogndal, Sogndal
20191015 15.10.2019 Fylkestinget 10:30 Hotel Norge by Scandic, Bergen 1.etg.
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Medlem Anne.Gine.Hestetun@vlfk.no 99564643 99564643
Arve Helle Arve Helle Arbeiderpartiet (A) Medlem Arve.Helle@vlfk.no 91737562 91737562
Jannicke Bergesen Clarke Jannicke Bergesen Clarke Arbeiderpartiet (A) Medlem Jannicke.Bergesen.Clarke@vlfk.no 48368908 48368908
Emil Lennart Pålikoff Gadolin Emil Lennart Pålikoff Gadolin Arbeiderpartiet (A) Medlem Emil.Lennart.Palikoff.Gadolin@vlfk.no 90636727 90636727
Karianne Alette Torvanger Karianne Alette Torvanger Arbeiderpartiet (A) Medlem Karianne.Alette.Torvanger@vlfk.no 99606484 99606484
Stian Jean Opedal Davies Stian Jean Opedal Davies Arbeiderpartiet (A) Medlem Stian.Jean.Opedal.Davies@vlfk.no 93620674 93620674
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Medlem Kine.Bratli.Dale@vlfk.no 46425294 46425294
Torbjørn Vereide Torbjørn Vereide Arbeiderpartiet (A) Medlem Torbjorn.Vereide@vlfk.no 90832717 90832717
Nina Bognøy Nina Bognøy Arbeiderpartiet (A) Medlem Nina.Bognoy@vlfk.no 47653705 47653705
Rasmus Laupsa Rasmussen Rasmus Laupsa Rasmussen Arbeiderpartiet (A) Medlem Rasmus.Laupsa.Rasmussen@vlfk.no 45229172 45229172
Ruth Linda Merethe Monsen Merkesdal Ruth Linda Merethe Monsen Merkesdal Arbeiderpartiet (A) Medlem Ruth.Linda.Merethe.Monsen.Merkesdal@vlfk.no 95964714 95964714
Per Jarle Valvatne Per Jarle Valvatne Arbeiderpartiet (A) Medlem Per.Jarle.Valvatne@vlfk.no 97552240 97552240
Ikkje Vald Ikkje Vald Arbeiderpartiet (A) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjell Gitton Håland Kjell Gitton Håland Arbeiderpartiet (A) Medlem Kjell.Gitton.Haland@vlfk.no 93230596 93230596
Trym Helge Aafløy Trym Helge Aafløy Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Trym.Helge.Aafloy@vlfk.no 90975006 90975006
Knut Inge Andersen Knut Inge Andersen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Knut.Inge.Andersen@vlfk.no 90584170 90584170
Morten Klementsen Morten Klementsen Uavhengig (UA) Medlem Morten.Klementsen@vlfk.no 47669999 47669999
Odd Erik Lind Odd Erik Lind Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Odd.Erik.Lind@vlfk.no 97002241 97002241
Nils Haugland Nils Haugland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Nils.Haugland@vlfk.no 93219037 93219037
Hege Nygård Dale Hege Nygård Dale Uavhengig (UA) Medlem Hege.Nygard.Dale@vlfk.no 45842370 45842370
Terje Søviknes Terje Søviknes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Terje.Soviknes@vlfk.no 90611503 90611503
Sigbjørn Framnes Sigbjørn Framnes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Sigbjorn.Framnes@vlfk.no 90062055 90062055
Helge Stormoen Helge Stormoen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Helge.Stormoen@vlfk.no 94110000 94110000
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Rosalind.Fosse@vlfk.no 97149470 97149470
Frank Willy Pedersen Djuvik Frank Willy Pedersen Djuvik Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Frank.Willy.Pedersen.Djuvik@vlfk.no 92626976 92626976
Bjarte Vatnøy Bjarte Vatnøy Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Bjarte.Vatnoy@vlfk.no 95100054 95100054
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høgre (H) Medlem Silja.Ekeland.Bjorkly@vlfk.no 92054851 92054851
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Medlem Noralv.Distad@vlfk.no 91374976 91374976
Svein Kolbein Halleraker Svein Kolbein Halleraker Høgre (H) Medlem Svein.Kolbein.Halleraker@vlfk.no 91568618 91568618
Dan Stian Femoen Dan Stian Femoen Høgre (H) Medlem Dan.Stian.Femoen@vlfk.no 92216580 92216580
Hanne Eva Husebø Kristensen Hanne Eva Husebø Kristensen Høgre (H) Medlem Hanne.Eva.Husebo.Kristensen@vlfk.no 92086564 92086564
John Andre Kongsvik John Andre Kongsvik Høgre (H) Medlem John.Andre.Kongsvik@vlfk.no 97158798 97158798
June Vibecke Knudtsen Indrevik June Vibecke Knudtsen Indrevik Høgre (H) Medlem June.Vibecke.Knudtsen.Indrevik@vlfk.no 92051838 92051838
Jana Midelfart Hoff Jana Midelfart Hoff Høgre (H) Medlem Jana.Midelfart.Hoff@vlfk.no 99427605 99427605
Sonja Merethe Øvre-Flo Sonja Merethe Øvre-Flo Høgre (H) Medlem Sonja.Merethe.Ovre-Flo@vlfk.no 97521188 97521188
Karl Vågstøl Karl Vågstøl Høgre (H) Medlem Karl.Vagstol@vlfk.no 92058655 92058655
Lise-May Sæle Lise-May Sæle Høgre (H) Medlem Lise-May.Sele@vlfk.no 48127770 48127770
Gunnar Moland Gunnar Moland Høgre (H) Medlem Gunnar.Moland@vlfk.no 91792111 91792111
Trude Brosvik Trude Brosvik Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Trude.Brosvik@vlfk.no 91314389 91314389
Tor André Ljosland Tor André Ljosland Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Tor.Andre.Ljosland@vlfk.no 97959595 97959595
Kristina Vaktskjold Hamre Kristina Vaktskjold Hamre Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Kristina.Vaktskjold.Hamre@vlfk.no 92442058 92442058
Natalia Antonia Golis Natalia Antonia Golis Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem Natalia.Antonia.Golis@vlfk.no 90870491 90870491
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem Mark.Taylor@vlfk.no 97513449 97513449
Pauline Tomren Pauline Tomren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem Pauline.Tomren@vlfk.no 47681877 47681877
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem Mona.Hogli@vlfk.no 95890468 95890468
Øyvind Strømmen Øyvind Strømmen Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem Oyvind.Strommen@vlfk.no 41008595 41008595
Kurt Johnny Hæggernæs Kurt Johnny Hæggernæs Pensjonistpartiet (PP) Medlem Kurt.Johnny.Heggernes@vlfk.no 90866151 90866151
Jeanette Onarheim Syversen Jeanette Onarheim Syversen Raudt (R) Medlem Jeanette.Syversen@vlfk.no 95822661 95822661
Terje Kollbotn Terje Kollbotn Raudt (R) Medlem Terje.Kollbotn@vlfk.no 97194073 97194073
Jon Askeland Jon Askeland Senterpartiet (SP) Medlem Jon.Askeland@vlfk.no 47459720 47459720
Jenny Ellaug Følling Jenny Ellaug Følling Senterpartiet (SP) Medlem Jenny.Ellaug.Folling@vlfk.no 47905990 47905990
Aleksander Øren Heen Aleksander Øren Heen Senterpartiet (SP) Medlem Aleksander.Heen@vlfk.no 91134842 91134842
Sigrid Brattabø Handegard Sigrid Brattabø Handegard Senterpartiet (SP) Medlem Sigrid.Brattabo.Handegard@vlfk.no 97156165 97156165
Hilde Horpen Hilde Horpen Senterpartiet (SP) Medlem Hilde.Horpen@vlfk.no 95725435 95725435
Alexander Fosse Andersen Alexander Fosse Andersen Senterpartiet (SP) Medlem Alexander.Fosse.Andersen@vlfk.no 95887521 95887521
Sigurd Erlend Reksnes Sigurd Erlend Reksnes Senterpartiet (SP) Medlem Sigurd.Erlend.Reksnes@vlfk.no 91379271 91379271
Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Senterpartiet (SP) Medlem Mette.Heidi.Bergsvag.Ekrheim@vlfk.no 48006560 48006560
Gunn Åmdal Mongstad Gunn Åmdal Mongstad Senterpartiet (SP) Medlem Gunn.Amdal.Mongstad@vlfk.no 95171031 95171031
Lars Fjeldstad Lars Fjeldstad Senterpartiet (SP) Medlem Lars.Fjeldstad@vlfk.no 97044755 97044755
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Marthe.Hammer@vlfk.no 97672203 97672203
Åsmund Berthelsen Åsmund Berthelsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Asmund.Berthelsen@vlfk.no 93237073 93237073
Symphorien Pombe Symphorien Pombe Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Symphorien.Pombe@vlfk.no 47840409 47840409
Marianne Sæhle Marianne Sæhle Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Marianne.Sehle@vlfk.no 90174611 90174611
Alfred Jens Bjørlo Alfred Jens Bjørlo Venstre (V) Medlem Alfred.Jens.Bjorlo@vlfk.no 48082652 48082652
Ikkje Vald Ikkje Vald Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Katrine Helland Johannessen Katrine Helland Johannessen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Katrine.Helland.Johannessen@vlfk.no 90471791 90471791
Eirik Haga Eirik Haga Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Eirik.Haga@vlfk.no 93041036 93041036
Kristin Maurstad Kristin Maurstad Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Kristin.Maurstad@vlfk.no 41234049 41234049
Johannes Myklebust Bysheim Johannes Myklebust Bysheim Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Johannes.Myklebust.Bysheim@vlfk.no 91355886 91355886
Sandra Edith Kalland Tenud Sandra Edith Kalland Tenud Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Sandra.Edith.Kalland.Tenud@vlfk.no 97489695 97489695
Tommy Mo Aarethun Tommy Mo Aarethun Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Tommy.Mo.Aarethun@vlfk.no 95167502 95167502
Larisa Hollund Larisa Hollund Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Larisa.Hollund@vlfk.no 95879713 95879713
Henrik Oppen Henrik Oppen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Henrik.Oppen@vlfk.no 91106242 91106242
Helen Hjertaas Helen Hjertaas Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Helen.Hjertaas@vlfk.no 41530832 41530832
Olav Magnus Hammer Olav Magnus Hammer Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Olav.Magnus.Hammer@vlfk.no 92620028 92620028
Kari Sørensen Bernardini Kari Sørensen Bernardini Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Kari.Sorensen.Bernardini@vlfk.no 40216027 40216027
Odd Atle Stegegjerdet Odd Atle Stegegjerdet Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Odd.Atle.Stegegjerdet@vlfk.no 99459374 99459374
Siv Bakken Siv Bakken Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Siv.Bakken@vlfk.no 97491841 97491841
Idar Martin Herland Idar Martin Herland Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Idar.Martin.Herland@vlfk.no 97184939 97184939
Katarina Rosø Katarina Rosø Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Katarina.Roso2@vlfk.no 90865758 90865758
Roberto Manuel Tanaia Roberto Manuel Tanaia Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Roberto.Manuel.Tanaia@vlfk.no 45875365 45875365
Synnøve Solbakken Synnøve Solbakken Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Synnove.Solbakken@vlfk.no 93012591 93012591
Einar Hadler Jacobsen Einar Hadler Jacobsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Einar.Hadler.Jacobsen@vlfk.no 97981305 97981305
Terje Sletten-Hansen Terje Sletten-Hansen Uavhengig (UA) Varamedlem Terje.Sletten-Hansen@vlfk.no 90118811 90118811
Kirsten Lunde Juvik Kirsten Lunde Juvik Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Kirsten.Lunde.Juvik@vlfk.no 47614420 47614420
Tore Landmark Tore Landmark Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Tore.Landmark@vlfk.no 45461108 45461108
Leif Bjarne Fjellro Leif Bjarne Fjellro Uavhengig (UA) Varamedlem Leif.Bjarne.Fjellro@vlfk.no 93431400 93431400
Thore Helland Thore Helland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Thore.Helland@vlfk.no 92656768 92656768
Svein Hagesæter Svein Hagesæter Uavhengig (UA) Varamedlem Svein.Hageseter@vlfk.no 91680254 91680254
Hildegun Kvamme Skare Hildegun Kvamme Skare Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Hildegun.Kvamme.Skare@vlfk.no 91554876 91554876
Renate Møgster Klepsvik Renate Møgster Klepsvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Renate.Mogster.Klepsvik@vlfk.no 91524239 91524239
Gunnar Bakke Gunnar Bakke Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Gunnar.Bakke@vlfk.no 97019591 97019591
Gustav Bahus Gustav Bahus Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Gustav.Bahus2@vlfk.no 41552100 41552100
Hogne Bleie Hogne Bleie Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Hogne.Bleie@vlfk.no 90958026 90958026
Anita Garlid Johannessen Anita Garlid Johannessen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Anita.Garlid.Johannessen@vlfk.no 45228337 45228337
Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ruth.Grethe.Ostebovik.Eriksen@vlfk.no 45612450 45612450
Rita Navarsete Rita Navarsete Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Rita.Navarsete@vlfk.no 48054371 48054371
Christian Emil Haugen Christian Emil Haugen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Christian.Emil.Haugen@vlfk.no 93020242 93020242
Alf Terje Mortensen Alf Terje Mortensen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Alf.Terje.Mortensen@vlfk.no 95944626 95944626
Iril Kirstine Schau Johansen Iril Kirstine Schau Johansen Høgre (H) Varamedlem Iril.Kirstine.Schau.Johansen@vlfk.no 47026347 47026347
Christer Lilleskare Olsen Christer Lilleskare Olsen Høgre (H) Varamedlem Christer.Lilleskare.Olsen@vlfk.no 98604457 98604457
Petter William Haraldsen Haugland Petter William Haraldsen Haugland Høgre (H) Varamedlem Petter.William.Haraldsen.Haugland@vlfk.no 90234572 90234572
Tore Fossen Tore Fossen Høgre (H) Varamedlem Tore.Fossen@vlfk.no 95939993 95939993
Roald Stigum Olsen Roald Stigum Olsen Høgre (H) Varamedlem Roald.Stigum.Olsen@vlfk.no 95119210 95119210
Kristin Mjanger Kristin Mjanger Høgre (H) Varamedlem Kristin.Mjanger@vlfk.no 93001289 93001289
Wenche Tislevoll Wenche Tislevoll Høgre (H) Varamedlem Wenche.Tislevoll@vlfk.no 97636354 97636354
Kari Johanne Odland Kari Johanne Odland Høgre (H) Varamedlem Kari.Johanne.Odland@vlfk.no 47285806 47285806
Emil Tetlie Brimsholm Emil Tetlie Brimsholm Høgre (H) Varamedlem Emil.Tetlie.Brimsholm@vlfk.no 93829420 93829420
Silvia Haugland Silvia Haugland Høgre (H) Varamedlem Silvia.Haugland@vlfk.no 91399016 91399016
Morten Andreas Hagen Morten Andreas Hagen Høgre (H) Varamedlem Morten.Andreas.Hagen@vlfk.no 91581563 91581563
Kåre Martin Kleppe Kåre Martin Kleppe Høgre (H) Varamedlem Kare.Martin.Kleppe@vlfk.no 47238850 47238850
Bjørn Loe Nyhuus Bjørn Loe Nyhuus Høgre (H) Varamedlem Bjorn.Loe.Nyhuus@vlfk.no 99216712 99216712
Anne Kristin Lilleaasen Anne Kristin Lilleaasen Høgre (H) Varamedlem Anne.Kristin.Lilleaasen@vlfk.no 48080022 48080022
Nils Kåre Skoge Nils Kåre Skoge Høgre (H) Varamedlem Nils.Kare.Skoge@vlfk.no 93438691 93438691
Jon Olav Økland Jon Olav Økland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Jon.Olav.Okland@vlfk.no 98675840 98675840
Stein Robert Osdal Stein Robert Osdal Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Stein.Robert.Osdal@vlfk.no 41764312 41764312
Hildegunn Eiane Aarthun Hildegunn Eiane Aarthun Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Hildegunn.Eiane.Aarthun@vlfk.no 91634021 91634021
Frode Kleppe Holgersen Frode Kleppe Holgersen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Frode.Kleppe.Holgersen@vlfk.no 90635545 90635545
Torill Selsvold Nyborg Torill Selsvold Nyborg Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Torill.Selsvold.Nyborg@vlfk.no 91522733 91522733
Bjørn-Harald Haugsvær Bjørn-Harald Haugsvær Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Bjorn-Harald.Haugsver@vlfk.no 48007375 48007375
Mariel Eikeset Koren Mariel Eikeset Koren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Mariel.Eikeset.Koren@vlfk.no 90942503 90942503
Josefine Gjerde Josefine Gjerde Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Josefine.Gjerde@vlfk.no 97621491 97621491
Janne Bjånes Bruarøy Janne Bjånes Bruarøy Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Janne.Bjanes.Bruaroy@vlfk.no 93458583 93458583
Svein-Martin Hovland Stenseth Svein-Martin Hovland Stenseth Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Svein-Martin.Hovland.Stenseth@vlfk.no 91376779 91376779
Marius Langballe Dalin Marius Langballe Dalin Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Marius.Langballe.Dalin@vlfk.no 48046592 48046592
Malin Nøss Vangsnes Malin Nøss Vangsnes Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Malin.Noss.Vangsnes@vlfk.no 97195193 97195193
Marie Hauge Marie Hauge Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Marie.Hauge@vlfk.no 90759624 90759624
Kåre Johan Thoresen Spissøy Kåre Johan Thoresen Spissøy Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Kare.Johan.Thoresen.Spissoy@vlfk.no 91386469 91386469
Karstein Birkeland Karstein Birkeland Generasjonspartiet (GP) Varamedlem Karstein.Birkeland@vlfk.no 92429909 92429909
Ann-Christine Mikkelsen Ann-Christine Mikkelsen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Ann-Christine.Mikkelsen@vlfk.no 99125786 99125786
Helge Monsen Helge Monsen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Helge.Monsen@vlfk.no 95724549 95724549
Turid Birgithe Sveen Turid Birgithe Sveen Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Turid.Birgithe.Sveen@vlfk.no 99111234 99111234
Ingeborg Lohne Hordvik Ingeborg Lohne Hordvik Raudt (R) Varamedlem Ingeborg.Lohne.Hordvik@vlfk.no 95863029 95863029
Anders Hamre Sveen Anders Hamre Sveen Raudt (R) Varamedlem Anders.Hamre.Sveen@vlfk.no 91689098 91689098
Erica Restoften Erica Restoften Raudt (R) Varamedlem Erica.Restoften@vlfk.no 99638513 99638513
Einar Ove Rysjedal Einar Ove Rysjedal Raudt (R) Varamedlem Einar.Ove.Rysjedal@vlfk.no 99241276 99241276
Bente Kristin Øien Hauge Bente Kristin Øien Hauge Raudt (R) Varamedlem Bente.Kristin.Oien.Hauge@vlfk.no 90759624 90759624
Samson Hamre Samson Hamre Senterpartiet (SP) Varamedlem Samson.Hamre@vlfk.no 92600235 92600235
Karoline Aldis Bjerkeset Karoline Aldis Bjerkeset Senterpartiet (SP) Varamedlem Karoline.Aldis.Bjerkeset@vlfk.no 92641843 92641843
Jostein Ljones Jostein Ljones Senterpartiet (SP) Varamedlem Jostein.Ljones@vlfk.no 90515901 90515901
Erlend Haugen Herstad Erlend Haugen Herstad Senterpartiet (SP) Varamedlem Erlend.Haugen.Herstad@vlfk.no 91644740 91644740
Hans Inge Myrvold Hans Inge Myrvold Senterpartiet (SP) Varamedlem Hans.Inge.Myrvold@vlfk.no 48025277 48025277
Gunn Karin Sande Gunn Karin Sande Senterpartiet (SP) Varamedlem Gunn.Karin.Sande@vlfk.no 90527745 90527745
Sara Hamre Sekkingstad Sara Hamre Sekkingstad Senterpartiet (SP) Varamedlem Sara.Hamre.Sekkingstad@vlfk.no 45607474 45607474
Marit Aakre Tennø Marit Aakre Tennø Senterpartiet (SP) Varamedlem Marit.Aakre.Tenno@vlfk.no 45471716 45471716
Jakob Bjelland Jakob Bjelland Senterpartiet (SP) Varamedlem Jakob.Bjelland@vlfk.no 97556175 97556175
Nikolai Åshamar Nikolai Åshamar Senterpartiet (SP) Varamedlem Nikolai.Ashamar@vlfk.no 48145934 48145934
Knut Eivind Nygård Knut Eivind Nygård Senterpartiet (SP) Varamedlem Knut.Eivind.Nygard@vlfk.no 91536171 91536171
Per Atle Kjøllesdal Per Atle Kjøllesdal Senterpartiet (SP) Varamedlem Per.Atle.Kjollesdal@sfj.no 99518333 99518333
Margunn Yndestad Samnøy Margunn Yndestad Samnøy Senterpartiet (SP) Varamedlem Margunn.Yndestad.Samnoy@vlfk.no 90663295 90663295
Aud Kari Isane Aud Kari Isane Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Aud.Kari.Isane@vlfk.no 97594200 97594200
Jeffrey Jacobus Maximilian Meijer Jeffrey Jacobus Maximilian Meijer Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Jeffrey.Jacobus.Maximilian.Meijer@vlfk.no 94853491 94853491
Ingrid Haarstad Rekkavik Ingrid Haarstad Rekkavik Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ingrid.Haarstad.Rekkavik@vlfk.no 92494214 92494214
Rafael Cobo Garrido Rafael Cobo Garrido Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Rafael.Cobo.Garrido@vlfk.no 45661205 45661205
Torunn Hole Olsnes Torunn Hole Olsnes Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Torunn.Hole.Olsnes@vlfk.no 91137945 91137945
Steinar Øydvin Steinar Øydvin Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Steinar.Oydvin@vlfk.no 97170381 97170381
Anne Brit Sørenes Anne Brit Sørenes Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Anne.Brit.Sorenes@vlfk.no 47803950 47803950
Geir Kjell Andersland Geir Kjell Andersland Venstre (V) Varamedlem Geir.Kjell.Andersland@vlfk.no 41418980 41418980
Agnes Hoshovde Bernes Agnes Hoshovde Bernes Venstre (V) Varamedlem Agnes.Hoshovde.Bernes@vlfk.no 90787545 90787545
Tom Hiis Bergh Tom Hiis Bergh Venstre (V) Varamedlem Tom.Hiis.Bergh@vlfk.no 46687614 46687614
Elizabeth Toft Erichsen Elizabeth Toft Erichsen Venstre (V) Varamedlem Elizabeth.Toft.Erichsen@vlfk.no 47338178 47338178
Astrid Knutsen Hårstad Astrid Knutsen Hårstad Venstre (V) Varamedlem Astrid.Knutsen.Harstad@vlfk.no 98652060 98652060