eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200922 22.09.2020 Fylkeseldrerådet 11:00 Leikanger, Fylkeshuset, Harmannsverk
20201027 27.10.2020 Fylkeseldrerådet 10:00 Videomøte
20201208 08.12.2020 Fylkeseldrerådet 10:00 Fylkeshuset – Sandsli, Sandslihaugen 30, Bergen
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200526 26.05.2020 Fylkeseldrerådet 10:00 Fjernmøte Video
20200428 28.04.2020 Fylkeseldrerådet 10:00 Fjernmøte
20200224 24.02.2020 Fylkeseldrerådet 10:00 Fylkeshuset, Sandslihaugen 30, 5254 Sandsli Utvalsalen 2.et
20200128 28.01.2020 Fylkeseldrerådet 10:00 Fylkeshuset Sandsli, Sandslihaugen 30 Fylkesutvalsalen
20191125 25.11.2019 Fylkeseldrerådet 09:30 Fylkeshuset, Agnes Mowinckelsgate 5, Bergen Fylkesutvalssalen, 3. etasje
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Kurt Johnny Hæggernæs Kurt Johnny Hæggernæs Pensjonistpartiet (PP) Medlem Kurt.Johnny.Heggernes@vlfk.no 90866151 90866151
Kristina Vaktskjold Hamre Kristina Vaktskjold Hamre Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Kristina.Vaktskjold.Hamre@vlfk.no 92442058 92442058
Kristoffer Skjolden Kristoffer Skjolden () Medlem Kristoffer.Skjolden@vlfk.no 90523604 90523604
Gunvor Riim Opedal Gunvor Riim Opedal () Medlem Gunvor.Riim.Opedal@vlfk.no 90052552 90052552
Kjellbjørg Dagny Lunde Kjellbjørg Dagny Lunde () Medlem Kjellbjorg.Dagny.Lunde@vlfk.no 95770083 95770083
Martin Monrad Reigstad Martin Monrad Reigstad () Medlem Martin.Monrad.Reigstad@hfk.no 98255250 98255250
Vigdis Helene Ravnøy Vigdis Helene Ravnøy () Nestleiar Vigdis.Helene.Ravnoy@vlfk.no 91749100 91749100
Harald Kåre Ekroll Harald Kåre Ekroll () Leiar Harald.Kare.Ekroll@vlfk.no 48155590 48155590
Berit Anita Knudtsen Larsen Berit Anita Knudtsen Larsen () Medlem Berit.Anita.Knudtsen.Larsen@vlfk.no 95167692 95167692
Kirsten Lunde Juvik Kirsten Lunde Juvik Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Kirsten.Lunde.Juvik@vlfk.no 47614420 47614420
Henrik Oppen Henrik Oppen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Henrik.Oppen@vlfk.no 91106242 91106242
Aud Karin Hestenes Netland Aud Karin Hestenes Netland () Varamedlem Aud.Karin.Hestenes.Netland@vlfk.no 95972165 95972165
Solfrid Fossberg Solfrid Fossberg () Varamedlem Solfrid.Fossberg@vlfk.no 97501474 97501474
Odd Himle Odd Himle () Varamedlem Odd.Himle@vlfk.no 97154500 97154500
Inger Margrethe Lingjerde Inger Margrethe Lingjerde () Varamedlem Inger.Margrethe.Lingjerde@vlfk.no 95735165 95735165
Sigrun Marit Hansen Sigrun Marit Hansen () Varamedlem Sigrun.Marit.Hansen@vlfk.no 48182488 48182488
Arne Johan Rognaldsen Arne Johan Rognaldsen () Varamedlem Arne.Johan.Rognaldsen@vlfk.no 47240627 47240627
Bjørn Sivertsen Bjørn Sivertsen () Varamedlem Bjorn.Sivertsen@vlfk.no 91383884 91383884