eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20210922 22.09.2021 Kontrollutvalet 09:00 Sogndal - 2 dagars møte
20211026 26.10.2021 Kontrollutvalet 10:00
20211129 29.11.2021 Kontrollutvalet 10:00 Fylkeshuset, Sandslihaugen 30, 5254 Bergen Utvalssalen i 2. etasje
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20210614 14.06.2021 Kontrollutvalet 09:00 Fjernmøte
20210510 10.05.2021 Kontrollutvalet 09:00 Fjernmøte
20210322 22.03.2021 Kontrollutvalet 09:00 Fjernmøte
20210215 15.02.2021 Kontrollutvalet 09:00 Fjernmøte
20201125 25.11.2020 Kontrollutvalet 09:00 Fjernmøte
20201012 12.10.2020 Kontrollutvalet 10:00 Fylkeshuset, Sandslihaugen 30, 5254 Bergen Utvalssalen i 2. etasje
20200917 17.09.2020 Kontrollutvalet 11:00 Fjernmøte
20200615 15.06.2020 Kontrollutvalet 10:00 Fylkeshuset, Sandslihaugen 30, 5254 Bergen Hovudutvalsalen i 2. etasje
20200511 11.05.2020 Kontrollutvalet 10:00 Videomøte/fjernmøte
20200421 21.04.2020 Kontrollutvalet 10:00 Fjernmøte
20200316 16.03.2020 Kontrollutvalet 10:00 Avlyst Fylkesutvalssalen i 4. etasje (C44)
20200213 13.02.2020 Kontrollutvalet 10:00 Grand Hotel Terminus
20191118 18.11.2019 Kontrollutvalet 11:00 Fylkeshuset i Bergen Fylkesutvalssalen i 3. etasje
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Dan Stian Femoen Dan Stian Femoen Høgre (H) Leiar Dan.Stian.Femoen@vlfk.no 92216580 92216580
Lars Fjeldstad Lars Fjeldstad Senterpartiet (SP) Nestleiar Lars.Fjeldstad@vlfk.no 97044755 97044755
Renate Møgster Klepsvik Renate Møgster Klepsvik Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Renate.Mogster.Klepsvik@vlfk.no 91524239 91524239
Iril Kirstine Schau Johansen Iril Kirstine Schau Johansen Høgre (H) Medlem Iril.Kirstine.Schau.Johansen@vlfk.no 47026347 47026347
Odd Erik Lind Odd Erik Lind Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Odd.Erik.Lind@vlfk.no 97002241 97002241
Jostein Ljones Jostein Ljones Senterpartiet (SP) Medlem Jostein.Ljones@vlfk.no 90515901 90515901
Ingrid Handeland Ingrid Handeland Venstre (V) Medlem Ingrid.Handeland@vlfk.no Ikke registrert Ikke registrert
Ragnhild Hus Fagerbakke Ragnhild Hus Fagerbakke Høgre (H) Varamedlem Ragnhild.Hus.Fagerbakke@vlfk.no Ikke registrert Ikke registrert
Christoffer Thomsen Christoffer Thomsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Christoffer.Thomsen@vlfk.no 95135930 95135930
Arve Sigurd Berg Arve Sigurd Berg Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Arve.Sigurd.Berg@vlfk.no 90119246 90119246
Tobias Otterstad Tobias Otterstad Høgre (H) Varamedlem Tobias.Jensen.Otterstad@vlfk.no 48226147 48226147
Britt Hilda Dalsbotten Britt Hilda Dalsbotten Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Britt.Hilda.Dalsbotten@vlfk.no 41220779 41220779
Frank Mo Frank Mo Raudt (R) Varamedlem Frank.Mo@vlfk.no 45859477 45859477
Torill Selsvold Nyborg Torill Selsvold Nyborg Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Torill.Selsvold.Nyborg@vlfk.no 91522733 91522733
Klaus Arne Iversen Klaus Arne Iversen Venstre (V) Varamedlem Klaus.Arne.Iversen@vlfk.no 91535164 91535164
Thorbjørn Reigstad Thorbjørn Reigstad Arbeiderpartiet (A) Varamedlem torbjorn.reigstad@arb-mand.no 926 17 777 Ikke registrert
Hege Bjørnør Hege Bjørnør Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Hege.Bjornor@vlfk.no 47096813 47096813
Are Benjamin Sloot Bjøru Are Benjamin Sloot Bjøru Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Are.Benjamin.Sloot.Bjoru@vlfk.no 97493034 97493034