eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200603 03.06.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 09:00 Fjernmøte
20200916 16.09.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 00:00 Skei/Sunnfjord ?
20201014 14.10.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 00:00 Bergen ?
20201104 04.11.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 00:00 Stord?
20201125 25.11.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 00:00 Øygarden ?
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200513 13.05.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 10:00 Fjernmøte Video
20200428 28.04.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 10:00 Fjernmøte
20200311 11.03.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 08:30 Thon Hotel Sandven, Nordheimsund Hotellet
20200213 13.02.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 11:00 Fylkeshuset – Sandsli, Sandslihaugen 30, Bergen Fylkesutvalsalen, 4 et
20200115 15.01.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 10:30 Fylkeshuset, Leikanger Sygna
20191202 02.12.2019 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 11:00 Radisson Blu Royal hotel Bryggen, Bergen
20191112 12.11.2019 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 10:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Jannicke Bergesen Clarke Jannicke Bergesen Clarke Arbeiderpartiet (A) Leiar Jannicke.Bergesen.Clarke@vlfk.no 48368908 48368908
Arve Helle Arve Helle Arbeiderpartiet (A) Medlem Arve.Helle@vlfk.no 91737562 91737562
Per Jarle Valvatne Per Jarle Valvatne Arbeiderpartiet (A) Medlem Per.Jarle.Valvatne@vlfk.no 97552240 97552240
Ruth Linda Merethe Monsen Merkesdal Ruth Linda Merethe Monsen Merkesdal Arbeiderpartiet (A) Medlem Ruth.Linda.Merethe.Monsen.Merkesdal@vlfk.no 95964714 95964714
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleiar Marthe.Hammer@vlfk.no 97672203 97672203
Jenny Ellaug Følling Jenny Ellaug Følling Senterpartiet (SP) Medlem Jenny.Ellaug.Folling@vlfk.no 47905990 47905990
Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Senterpartiet (SP) Medlem Mette.Heidi.Bergsvag.Ekrheim@vlfk.no 48006560 48006560
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem Mona.Hogli@vlfk.no 95890468 95890468
Trude Brosvik Trude Brosvik Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Trude.Brosvik@vlfk.no 91314389 91314389
Hanne Eva Husebø Kristensen Hanne Eva Husebø Kristensen Høgre (H) Medlem Hanne.Eva.Husebo.Kristensen@vlfk.no 92086564 92086564
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høgre (H) Medlem Silja.Ekeland.Bjorkly@vlfk.no 92054851 92054851
Gunnar Moland Gunnar Moland Høgre (H) Medlem Gunnar.Moland@vlfk.no 91792111 91792111
Trym Helge Aafløy Trym Helge Aafløy Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Trym.Helge.Aafloy@vlfk.no 90975006 90975006
Frank Willy Pedersen Djuvik Frank Willy Pedersen Djuvik Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Frank.Willy.Pedersen.Djuvik@vlfk.no 92626976 92626976
Sigbjørn Framnes Sigbjørn Framnes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Sigbjorn.Framnes@vlfk.no 90062055 90062055
Kristin Maurstad Kristin Maurstad Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Kristin.Maurstad@vlfk.no 41234049 41234049
Larisa Hollund Larisa Hollund Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Larisa.Hollund@vlfk.no 95879713 95879713
Olav Magnus Hammer Olav Magnus Hammer Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Olav.Magnus.Hammer@vlfk.no 92620028 92620028
Odd Atle Stegegjerdet Odd Atle Stegegjerdet Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Odd.Atle.Stegegjerdet@sfj.no 99459374 99459374
Eirik Haga Eirik Haga Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Eirik.Haga@vlfk.no 93041036 93041036
Synnøve Solbakken Synnøve Solbakken Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Synnove.Solbakken@vlfk.no 93012591 93012591
Ingrid Haarstad Rekkavik Ingrid Haarstad Rekkavik Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ingrid.Haarstad.Rekkavik@vlfk.no 92494214 92494214
Thor Olav Iversen Thor Olav Iversen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Thor.Olav.Iversen@vlfk.no 48103409 48103409
Gaute Losnegård Gaute Losnegård Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Gaute.Losnegard@vlfk.no 99442512 99442512
Samson Hamre Samson Hamre Senterpartiet (SP) Varamedlem Samson.Hamre@hfk.no 92600235 92600235
Gunn Karin Sande Gunn Karin Sande Senterpartiet (SP) Varamedlem Gunn.Karin.Sande@sfj.no 90527745 90527745
Nikolai Åshamar Nikolai Åshamar Senterpartiet (SP) Varamedlem nikolai.ashamar@outlook.com 48145934 48145934
Ove Sverre Bjørdal Ove Sverre Bjørdal Senterpartiet (SP) Varamedlem Ove.Sverre.Bjordal@vlfk.no 95872210 95872210
Josefine Gjerde Josefine Gjerde Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Josefine.Gjerde@vlfk.no 97621491 97621491
Kåre Johan Thoresen Spissøy Kåre Johan Thoresen Spissøy Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Kare.Johan.Thoresen.Spissoy@vlfk.no 91386469 91386469
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Mark.Taylor@vlfk.no 97513449 97513449
Jon Olav Økland Jon Olav Økland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Jon.Olav.Okland@vlfk.no 98675840 98675840
Bjørn-Harald Haugsvær Bjørn-Harald Haugsvær Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Bjorn-Harald.Haugsver@vlfk.no 48007375 48007375
Malin Helene Andvik Malin Helene Andvik Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Malin.Helene.Andvik@vlfk.no 46508436 46508436
Kristin Mjanger Kristin Mjanger Høgre (H) Varamedlem Kristin.Mjanger@vlfk.no 93001289 93001289
Kåre Martin Kleppe Kåre Martin Kleppe Høgre (H) Varamedlem Kare.Martin.Kleppe@vlfk.no 47238850 47238850
Wenche Tislevoll Wenche Tislevoll Høgre (H) Varamedlem Wenche.Tislevoll@vlfk.no 97636354 97636354
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Varamedlem Noralv.Distad@vlfk.no 91374976 91374976
Kari Johanne Odland Kari Johanne Odland Høgre (H) Varamedlem Kari.Johanne.Odland@vlfk.no 47285806 47285806
Jann Atle Jensen Jann Atle Jensen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Jann.Atle.Jensen@vlfk.no 90188753 90188753
Einar Hadler Jacobsen Einar Hadler Jacobsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Einar.Hadler.Jacobsen@vlfk.no 97981305 97981305
Kirsten Lunde Juvik Kirsten Lunde Juvik Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Kirsten.Lunde.Juvik@vlfk.no 47614420 47614420
Gustav Bahus Gustav Bahus Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Gustav.Bahus@hfk.no 41552100 41552100
Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ruth.Grethe.Ostebovik.Eriksen@vlfk.no 45612450 45612450
Svein Otto Jacobsen Svein Otto Jacobsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Svein.Otto.Jacobsen@vlfk.no 93638223 93638223
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Rosalind.Fosse@vlfk.no 97149470 97149470