eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191112 12.11.2019 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 10:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Jannicke Bergesen Clarke Jannicke Bergesen Clarke Arbeiderpartiet (A) Leiar jannickeclarke@gmail.com 483 68 908 Ikke registrert
Arve Helle Arve Helle Arbeiderpartiet (A) Medlem arve.helle@arbeiderpartiet.no 917 37 562 Ikke registrert
Per Jarle Valvatne Per Jarle Valvatne Arbeiderpartiet (A) Medlem pva@stord.kommune.no 975 52 240 Ikke registrert
Linda Monsen Merkesdal Linda Monsen Merkesdal Arbeiderpartiet (A) Medlem lmerkesdal@gmail.com 959 64 714 Ikke registrert
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleiar mchammer@online.no 976 72 203 Ikke registrert
Jenny Ellaug Følling Jenny Ellaug Følling Senterpartiet (SP) Medlem jenny.folling@sfj.no 479 05 990 Ikke registrert
Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Senterpartiet (SP) Medlem metteheidi@hotmail.com 480 06 560 Ikke registrert
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem monahogli@gmail.com 958 90 468 Ikke registrert
Trude Brosvik Trude Brosvik Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem trude.brosvik@gulen.kommune.no 913 14 389 Ikke registrert
Hanne Eva Husebø Kristensen Hanne Eva Husebø Kristensen Høgre (H) Medlem hehkristensen@gmail.com 920 86 564 Ikke registrert
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høgre (H) Medlem silja.bjorkly@gmail.com 920 54 851 Ikke registrert
Gunnar Moland Gunnar Moland Høgre (H) Medlem gunnar@moland.as 917 92 111 Ikke registrert
Trym H. Aafløy Trym H. Aafløy Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem tel200@outlook.com 909 75 006 Ikke registrert
Frank Willy Pedersen Djuvik Frank Willy Pedersen Djuvik Fremskrittspartiet (FRP) Medlem frank.willy.djuvik@gmail.com 926 26 976 Ikke registrert
Sigbjørn Framnes Sigbjørn Framnes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem sigbjorn.framnes@gmail.com 900 62 055 Ikke registrert
Kristin Maurstad Kristin Maurstad Arbeiderpartiet (A) Varamedlem kristin.maurstad@vagsoy.kommune.no 412 34 049 Ikke registrert
Larisa Hollund Larisa Hollund Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Olav Magnus Hammer Olav Magnus Hammer Arbeiderpartiet (A) Varamedlem olavmhammer@gmail.com 926 20 028 Ikke registrert
Odd Atle Stegegjerdet Odd Atle Stegegjerdet Arbeiderpartiet (A) Varamedlem odd.atle.stegegjerdet@hotmail.com 994 59 374 Ikke registrert
Eirik Haga Eirik Haga Arbeiderpartiet (A) Varamedlem eirik.haga@vaksdal.kommune.no 930 41 036 Ikke registrert
Synnøve Solbakken Synnøve Solbakken Arbeiderpartiet (A) Varamedlem synnovesolbakken57@gmail.com 930 12 591 Ikke registrert
Ingrid Haarstad Rekkavik Ingrid Haarstad Rekkavik Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ingrid.rekkavik@gmail.com 924 94 214 Ikke registrert
Thor Olav Iversen Thor Olav Iversen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem thor.olav.iversen@gmail.com 481 03 409 Ikke registrert
Gaute Losnegård Gaute Losnegård Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem gaute.losnegard@enivest.net Ikke registrert Ikke registrert
Samson Hamre Samson Hamre Senterpartiet (SP) Varamedlem Samson.Hamre@hfk.no 926 00 235 Ikke registrert
Gunn Karin Sande Gunn Karin Sande Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nikolai Åshamar Nikolai Åshamar Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ove Sverre Bjørndal Ove Sverre Bjørndal Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Josefine Gjerde Josefine Gjerde Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem josefinegjerde@gmail.com 976 21 491 Ikke registrert
Kåre Johan Thoresen Spissøy Kåre Johan Thoresen Spissøy Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem kare@spissoy.com 913 86 469 Ikke registrert
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem mataylor@online.no 975 13 449 Ikke registrert
Jon Olav Økland Jon Olav Økland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem j.o.okland@gmail.com 986 75 840 Ikke registrert
Bjørn-Harald Haugsvær Bjørn-Harald Haugsvær Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem bjorn.harald.haugsvar@fylkesmannen.no 480 07 375 Ikke registrert
Malin Helene Andvik Malin Helene Andvik Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem malin.h.knudsen@gmail.com 465 08 436 Ikke registrert
Kristin Mjanger Kristin Mjanger Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kåre Martin Kleppe Kåre Martin Kleppe Høgre (H) Varamedlem kare.kleppe@gmail.com 472 38 850 Ikke registrert
Wenche Tislevoll Wenche Tislevoll Høgre (H) Varamedlem weti@haugnett.no 976 36 354 Ikke registrert
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Varamedlem noralv.distad@sfj.no 913 74 976 Ikke registrert
Kari Odland Kari Odland Høgre (H) Varamedlem kjodl58@gmail.com 472 85 806 Ikke registrert
Jann Atle Jensen Jann Atle Jensen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem jann.atle.jensen@gmail.com 901 88 753 Ikke registrert
Einar Hadler Jacobsen Einar Hadler Jacobsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem einar.hadler.jacobsen@gmail.com 979 81 305 Ikke registrert
Kirsten Lunde Juvik Kirsten Lunde Juvik Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gustav Bahus Gustav Bahus Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem bausen@online.no Ikke registrert 415 52 100
Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem ruth.eriksen@sveio.kommune.no 456 12 450 Ikke registrert
Svein Otto Jacobsen Svein Otto Jacobsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem svein@sydvestmedia.no Ikke registrert 936 38 223
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem rosalind.fosse@gmail.com 971 49 470 Ikke registrert