eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200428 28.04.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 00:00 Fjernmøte
20200513 13.05.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 00:00 Kinn/Florø ?
20200603 03.06.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 00:00 Voss ?
20200916 16.09.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 00:00 Skei/Sunnfjord ?
20201014 14.10.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 00:00 Bergen ?
20201104 04.11.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 00:00 Stord?
20201125 25.11.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 00:00 Øygarden ?
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200311 11.03.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 08:30 Thon Hotel Sandven, Nordheimsund Hotellet
20200213 13.02.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 11:00 Fylkeshuset – Sandsli, Sandslihaugen 30, Bergen Fylkesutvalsalen, 4 et
20200115 15.01.2020 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 10:30 Fylkeshuset, Leikanger Sygna
20191202 02.12.2019 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 11:00 Radisson Blu Royal hotel Bryggen, Bergen
20191112 12.11.2019 Hovudutval for samferdsel og mobilitet 10:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Jannicke Bergesen Clarke Jannicke Bergesen Clarke Arbeiderpartiet (A) Leiar Jannicke.Bergesen.Clarke@vlfk.no 48368908 48368908
Arve Helle Arve Helle Arbeiderpartiet (A) Medlem Arve.Helle@vlfk.no 91737562 91737562
Per Jarle Valvatne Per Jarle Valvatne Arbeiderpartiet (A) Medlem Per.Jarle.Valvatne@vlfk.no 97552240 97552240
Ruth Linda Merethe Monsen Merkesdal Ruth Linda Merethe Monsen Merkesdal Arbeiderpartiet (A) Medlem Ruth.Linda.Merethe.Monsen.Merkesdal@vlfk.no 95964714 95964714
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Nestleiar Marthe.Hammer@vlfk.no 97672203 97672203
Jenny Ellaug Følling Jenny Ellaug Følling Senterpartiet (SP) Medlem Jenny.Ellaug.Folling@vlfk.no 47905990 47905990
Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Senterpartiet (SP) Medlem Mette.Heidi.Bergsvag.Ekrheim@vlfk.no 48006560 48006560
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Medlem Mona.Hogli@vlfk.no 95890468 95890468
Trude Brosvik Trude Brosvik Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Trude.Brosvik@vlfk.no 91314389 91314389
Hanne Eva Husebø Kristensen Hanne Eva Husebø Kristensen Høgre (H) Medlem Hanne.Eva.Husebo.Kristensen@vlfk.no 92086564 92086564
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høgre (H) Medlem Silja.Ekeland.Bjorkly@vlfk.no 92054851 92054851
Gunnar Moland Gunnar Moland Høgre (H) Medlem Gunnar.Moland@vlfk.no 91792111 91792111
Trym Helge Aafløy Trym Helge Aafløy Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Trym.Helge.Aafloy@vlfk.no 90975006 90975006
Frank Willy Pedersen Djuvik Frank Willy Pedersen Djuvik Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Frank.Willy.Pedersen.Djuvik@vlfk.no 92626976 92626976
Sigbjørn Framnes Sigbjørn Framnes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Sigbjorn.Framnes@vlfk.no 90062055 90062055
Kristine Røe Maurset Kristine Røe Maurset Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Larisa Hollund Larisa Hollund Arbeiderpartiet (A) Varamedlem lara_sarajlija@hotmail.com 958 79 713 Ikke registrert
Olav Magnus Hammer Olav Magnus Hammer Arbeiderpartiet (A) Varamedlem olavmhammer@gmail.com 926 20 028 Ikke registrert
Odd Atle Stegegjerdet Odd Atle Stegegjerdet Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Odd.Atle.Stegegjerdet@sfj.no 99459374 99459374
Eirik Haga Eirik Haga Arbeiderpartiet (A) Varamedlem eirik.haga@vaksdal.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Synnøve Solbakken Synnøve Solbakken Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingrid Haarstad Rekkavik Ingrid Haarstad Rekkavik Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ingrid.rekkavik@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Thor Olav Iversen Thor Olav Iversen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem thor.olav.iversen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Gaute Losnegård Gaute Losnegård Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem gaute.losnegård@enivest.net 99442512 99442512
Samson Hamre Samson Hamre Senterpartiet (SP) Varamedlem Samson.Hamre@hfk.no 92600235 92600235
Gunn Karin Sande Gunn Karin Sande Senterpartiet (SP) Varamedlem guk-sand@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Nikolai Åshamar Nikolai Åshamar Senterpartiet (SP) Varamedlem NAA@SP.NO 481 45 934 Ikke registrert
Ove Sverre Bjørdal Ove Sverre Bjørdal Senterpartiet (SP) Varamedlem ove.bjordal@online.no Ikke registrert Ikke registrert
Josefine Gjerde Josefine Gjerde Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem josefinegjerde@gmail.com 97621491 97621491
Kåre Johan Thoresen Spissøy Kåre Johan Thoresen Spissøy Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Mark.Taylor@vlfk.no 97513449 97513449
Jon Olav Økland Jon Olav Økland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem j.o.okland@gmail.com 98675840 98675840
Bjørn-Harald Haugsvær Bjørn-Harald Haugsvær Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Bjorn.harald.haugsvar@fylkesmannen.no Ikke registrert Ikke registrert
Malin Helene Andvik Malin Helene Andvik Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem malin.h.knudsen@gmail.com 46508436 46508436
Kristin Heggheim Mjåseth Kristin Heggheim Mjåseth Høgre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kåre Martin Kleppe Kåre Martin Kleppe Høgre (H) Varamedlem kare.kleppe@gmail.com 47238850 47238850
Wenche Tislevoll Wenche Tislevoll Høgre (H) Varamedlem weti@haugnett.no 97636354 97636354
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Varamedlem Noralv.Distad@vlfk.no 91374976 91374976
Kari Johanne Odland Kari Johanne Odland Høgre (H) Varamedlem kjodl58@gmail.com 47285806 47285806
Jann Atle Jensen Jann Atle Jensen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem jann.atle.jensen@gmail.com 90188753 90188753
Einar Hadler Jacobsen Einar Hadler Jacobsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem einar.hadler.jacobsen@gmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Kirsten Lunde Juvik Kirsten Lunde Juvik Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem kirsten_juvik_261@hotmail.no Ikke registrert Ikke registrert
Gustav Bahus Gustav Bahus Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Gustav.Bahus@hfk.no Ikke registrert 55337078
Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Ruth Grethe Østebøvik Eriksen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem ruth.eriksen@sveio.kommune.no 45612450 45612450
Svein Otto Jacobsen Svein Otto Jacobsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem svein@sydvestmedia.no 93638223 93638223
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Rosalind.Fosse@vlfk.no 97149470 97149470