eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200408 08.04.2020 Fylkesutvalet 11:00 Fjernmøte Videomøte
20200430 30.04.2020 Fylkesutvalet 00:00
20200528 28.05.2020 Fylkesutvalet 00:00
20200618 18.06.2020 Fylkesutvalet 00:00
20200917 17.09.2020 Fylkesutvalet 00:00
20201029 29.10.2020 Fylkesutvalet 00:00
20201126 26.11.2020 Fylkesutvalet 00:00 Radisson Blu Royal Hotel Bryggen, Bergen Ekstramøte
20201210 10.12.2020 Fylkesutvalet 00:00
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200326 26.03.2020 Fylkesutvalet 11:00 Fjernmøte Videomøte
20200214 14.02.2020 Fylkesutvalet 08:30 Fylkeshuset, Sandslihaugen 30, 5254 Bergen
20200130 30.01.2020 Fylkesutvalet 00:00 Fylkeshuset, Sandslihaugen 30, 5254 Bergen Fylkesutvalsalen 4.etg.
20191203 03.12.2019 Fylkesutvalet 10:00 Radisson Blu Royal Bryggen, Bergen
20191113 13.11.2019 Fylkesutvalet 13:00 Clarion Hotel Bergen Airport, Flesland
20191024 24.10.2019 Fylkesutvalet 13:00 Scandic Flesland Airport, Blomsterdalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Jon Askeland Jon Askeland Senterpartiet (SP) Leiar Jon.Askeland@vlfk.no 47459720 47459720
Aleksander Øren Heen Aleksander Øren Heen Senterpartiet (SP) Medlem Aleksander.Heen@vlfk.no 91134842 91134842
Anne Gine Hestetun Anne Gine Hestetun Arbeiderpartiet (A) Medlem Anne.Gine.Hestetun@vlfk.no 99564643 99564643
Arve Helle Arve Helle Arbeiderpartiet (A) Medlem Arve.Helle@vlfk.no 91737562 91737562
Emil Lennart Pålikoff Gadolin Emil Lennart Pålikoff Gadolin Arbeiderpartiet (A) Medlem Emil.Lennart.Palikoff.Gadolin@vlfk.no 90636727 90636727
Kine Bratli Dale Kine Bratli Dale Arbeiderpartiet (A) Medlem Kine.Bratli.Dale@vlfk.no 46425294 46425294
Natalia Antonia Golis Natalia Antonia Golis Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Nestleiar Natalia.Antonia.Golis@vlfk.no 90870491 90870491
Marthe Hammer Marthe Hammer Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Marthe.Hammer@vlfk.no 97672203 97672203
Trude Brosvik Trude Brosvik Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Trude.Brosvik@vlfk.no 91314389 91314389
Gunhild Alis Berge Stang Gunhild Alis Berge Stang Venstre (V) Medlem Gunhild.Berge.Stang@vlfk.no 97653785 97653785
Silja Ekeland Bjørkly Silja Ekeland Bjørkly Høgre (H) Medlem Silja.Ekeland.Bjorkly@vlfk.no 92054851 92054851
Noralv Distad Noralv Distad Høgre (H) Medlem Noralv.Distad@vlfk.no 91374976 91374976
Svein Kolbein Halleraker Svein Kolbein Halleraker Høgre (H) Medlem Svein.Kolbein.Halleraker@vlfk.no 91568618 91568618
Knut Inge Andersen Knut Inge Andersen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Knut.Inge.Andersen@vlfk.no 90584170 90584170
Morten Klementsen Morten Klementsen Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Morten.Klementsen@vlfk.no 47669999 47669999
Terje Søviknes Terje Søviknes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Terje.Soviknes@vlfk.no 90611503 90611503
Sigbjørn Framnes Sigbjørn Framnes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Sigbjorn.Framnes@vlfk.no 90062055 90062055
Jenny Ellaug Følling Jenny Ellaug Følling Senterpartiet (SP) Varamedlem Jenny.Ellaug.Folling@vlfk.no 47905990 47905990
Sigrid Brattabø Handegard Sigrid Brattabø Handegard Senterpartiet (SP) Varamedlem Sigrid.Brattabo.Handegard@vlfk.no 97156165 97156165
Hilde Horpen Hilde Horpen Senterpartiet (SP) Varamedlem Hilde.Horpen@vlfk.no 95725435 95725435
Alexander Fosse Andersen Alexander Fosse Andersen Senterpartiet (SP) Varamedlem Alexander.Fosse.Andersen@vlfk.no 95887521 95887521
Torbjørn Vereide Torbjørn Vereide Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Torbjorn.Vereide@vlfk.no 90832717 90832717
Nina Bognøy Nina Bognøy Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Nina.Bognoy@vlfk.no 47653705 47653705
Rasmus Laupsa Rasmussen Rasmus Laupsa Rasmussen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Rasmus.Laupsa.Rasmussen@vlfk.no 45229172 45229172
Ruth Linda Merethe Monsen Merkesdal Ruth Linda Merethe Monsen Merkesdal Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ruth.Linda.Merethe.Monsen.Merkesdal@vlfk.no 95964714 95964714
Kjell Gitton Håland Kjell Gitton Håland Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Kjell.Gitton.Haland@vlfk.no 93230596 93230596
Senea Sabanovic Senea Sabanovic Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Senea.Sabanovic@vlfk.no 97023702 97023702
Mark Taylor Mark Taylor Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Mark.Taylor@vlfk.no 97513449 97513449
Pauline Tomren Pauline Tomren Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem paulinetomren@gmail.com 47681877 47681877
Mona Høgli Mona Høgli Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Mona.Hogli@vlfk.no 95890468 95890468
Åsmund Berthelsen Åsmund Berthelsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Asmund.Berthelsen@vlfk.no 93237073 93237073
Symphorien Pombe Symphorien Pombe Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Symphorien.Pombe@vlfk.no 47840409 47840409
Marianne Sæhle Marianne Sæhle Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Marianne.Sehle@vlfk.no 90174611 90174611
Tor André Ljosland Tor André Ljosland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Tor.Andre.Ljosland@vlfk.no 97959595 97959595
Kristina Vaktskjold Hamre Kristina Vaktskjold Hamre Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Kristina.Vaktskjold.Hamre@vlfk.no 92442058 92442058
Sigurd Erlend Reksnes Sigurd Erlend Reksnes Senterpartiet (SP) Varamedlem Sigurd.Erlend.Reksnes@vlfk.no 91379271 91379271
Alfred Jens Bjørlo Alfred Jens Bjørlo Venstre (V) Varamedlem Alfred.Jens.Bjorlo@vlfk.no 48082652 48082652
Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Mette Heidi Bergsvåg Ekrheim Senterpartiet (SP) Varamedlem Mette.Heidi.Bergsvag.Ekrheim@vlfk.no 48006560 48006560
Øyvind Strømmen Øyvind Strømmen Miljøpartiet Dei Grøne (MDG) Varamedlem Oyvind.Strommen@vlfk.no 41008595 41008595
Hanne Eva Husebø Kristensen Hanne Eva Husebø Kristensen Høgre (H) Varamedlem Hanne.Eva.Husebo.Kristensen@vlfk.no 92086564 92086564
John Andre Kongsvik John Andre Kongsvik Høgre (H) Varamedlem John.Andre.Kongsvik@vlfk.no 97158798 97158798
June Vibecke Knudtsen Indrevik June Vibecke Knudtsen Indrevik Høgre (H) Varamedlem June.Vibecke.Knudtsen.Indrevik@vlfk.no 92051838 92051838
Jana Midelfart Hoff Jana Midelfart Hoff Høgre (H) Varamedlem Jana.Midelfart.Hoff@vlfk.no 99427605 99427605
Sonja Merethe Øvre-Flo Sonja Merethe Øvre-Flo Høgre (H) Varamedlem Sonja.Merethe.Ovre-Flo@vlfk.no 97521188 97521188
Trym Helge Aafløy Trym Helge Aafløy Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Trym.Helge.Aafloy@vlfk.no 90975006 90975006
Nils Haugland Nils Haugland Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Nils.Haugland@vlfk.no 93219037 93219037
Hege Nygård Dale Hege Nygård Dale Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Hege.Nygard.Dale@vlfk.no 45842370 45842370
Kurt Johnny Hæggernæs Kurt Johnny Hæggernæs Pensjonistpartiet (PP) Varamedlem Kurt.Johnny.Heggernes@vlfk.no 90866151 90866151
Helge Stormoen Helge Stormoen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Helge.Stormoen@vlfk.no 94110000 94110000
Rosalind Fosse Rosalind Fosse Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Rosalind.Fosse@vlfk.no 97149470 97149470
Frank Willy Pedersen Djuvik Frank Willy Pedersen Djuvik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Frank.Willy.Pedersen.Djuvik@vlfk.no 92626976 92626976
Bjarte Vatnøy Bjarte Vatnøy Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Bjarte.Vatnoy@vlfk.no 95100054 95100054